Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 20 tra 2024 16:29.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 06 pro 2021 21:44 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Nakon određeni broj godina provedenih u kamperskom svijetu svašta čovjek vidi. Od mini do maxi luxury modela a posebno ukoliko se posjeti jedan od Erwin Hymer prodajnih centara u DE gdje se to sve može i realno vidjeti i opipati. Poseban gušt su autobus kamperi kojih možete gledati po cesti kampovima ali se do 2017 nije moglo u nutra jer su u salonima bili uglavnom zatvoreni - no sada je i to moguće. Da se vidi kako high tech class provodi svoj životni vijek. Uvijek si posvetim čitav dan za posjet jer stvarno zlata vrijedi. Na žalost tada uslijedi i razočarenje kada vidiš kako je to sve relativno loše napravljeno jer za tu lovu i profi ručni rad ipak se očekuje više jer ipak u pitanju je 150 000€ pa naviše. Ako niš drugo onda minimalno egzotično drvo unutra...Ovaj link na video je možda top top-a a po cjeni svakako ali opet i na videu razočarenje jer zašto nisu električna podizanja stambenih bočnih prozora, šibera i sjenila? Da točno, porsche ide van iz garaže ali mu treba za onu platformu super ravno parkiralište da je izvuče van kao i sam bus koji se podiže na hidrauliku. Motor straga? Pa svaki ga bus ima straga. Na papiru sve lipo i krasno u praksi upitno..... možda će neki samograditelj pronaći neku korisnu ideju.....https://www.youtube.com/watch?v=YW_MCJruPqM


Vrh
   
PostPostano: 07 pro 2021 08:37 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7230
Lokacija: Osijek
Ja da imam toliko novaca sigurno ne bi ljetovao u kamperu (busu) jer nebi mi se dalo natezati sa tako velikim vozilom, kuda proći u koji kamp mogu ući, kako doći do parcele uz more i slično. :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 18 sij 2022 20:14 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Idemo ne baš tako daleko kako od starog Sanosa napraviti bus- kamper, ideja vrijedna za pogledati. Isto tako imaju https://www.youtube.com/watch?v=k4jM0YJnbFU&t=198s kanal sa dosta video zapisa,


Vrh
   
PostPostano: 25 sij 2022 11:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7230
Lokacija: Osijek
Pratim, baš me zanima kako će ići prerada! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 27 sij 2022 22:06 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Da i mene zanima kako će se ovo završit.


Vrh
   
PostPostano: 23 sij 2023 00:44 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Proces izrade kampera do u detalj

https://www.youtube.com/watch?v=tSXfGK6G4ow


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan