Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:50.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 25 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 ožu 2014 07:25 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Trebalo bi bit... Ja sam u Baumaxu prije kupio isto neke Sikine proizvode iako su oni imali i jedan dućan od Maksimirskog stadiona prema Rebru...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 04 ožu 2014 10:29 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Evo čisto da podjelim koju informaciju. Stariji članovi ovog foruma znaju da sam kameru na svojim kampicama imao još prije 5 godina. Sve kamere koje sam imao su bile bežične, u razini tablice. Napon sam spajao na pozicijska svijetla (osvijetljenje tablice). Zašto na poziciju? Zato što mi ta kamera na kampici ne služi za vožnju u nazad, nego isključivo naprijed prilikom obilaska vozila ispred sebe. Prije nego bi izvršio pretjecanje upalio bih poziciju i provjerio stanje iza sebe. Bežična i iz razloga što ne moram povlačiti koaksijalac preko rude prikse pa sve do monitora kod upravljača. Isto tako na autu sam postavljao drugu kameru koju bi koristio kad priksa nije skopčana. Nedostatak bežične kamere je taj što uhvatiš jači signal neke druge kamere, tako da sam koji puta uhvatio sliku čekaonice ordinacije, razni butici...
Jednom prilikom sam u Strašku čekao da mi zaštitar otvori rampu te mu na monitoru pokazao prikaz snimanog trezora i recepcije sa zadnje strane. Zaštitar nije mogao vjerovati :) .


Vrh
   
PostPostano: 04 ožu 2014 13:08 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
da jednom, višeput smo se u Strašku smijali ovima na recepciji... pogotovo dok su tete u minjaku, a kamera je postavljena iza njih... =)) =))

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 30 ožu 2014 18:51 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 14 ruj 2012 15:23
Postovi: 184
Lokacija: Ljubljana Slovenia
Danes namontiral kamero.

slika

slika

_________________
www.caravan.mojforum.si
www.mojdom-trgovina.si


Vrh
   
PostPostano: 12 lip 2019 13:04 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 06 tra 2019 00:52
Postovi: 5
simon je napisao/la:
Danes namontiral kamero.

slika

slika


da li je iko nasao kameru koja je sirokokutna? ima ih mnogo kineskih koje se reklamiraju da su 170 stepeni ugao ali u praksi kad sam ih provjerio nijedna nije imala ugao snimanja veci od 90 stepeni. Mislim da je jako vazno za kampera imati sirokougaonu parking kameru jer se tek sa njom moze vidjeti cijeli prostor iza kampera kao i sa strana i imati puna kontrola situacije prilikom voznje u nazad.

za mala auta mozda mogu da posluze i ove klasicne kamere mada je i za njih dobro da su sirokougaone.

evo i video koji testira sirinu ugla kamere: https://www.youtube.com/watch?v=jgxSWKu3FAk

ako neko zna gdje se moze kupiti sirokokutna neka javi. hvala unaprijed.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 25 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan