Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 19 tra 2024 17:28.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Popravak kade
PostPostano: 24 sij 2016 20:26 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Puknut mi je pod kade u kupaoni. Pokrpao sam to bio sa Sikom221, ali opet je pustilo.
Nemam volje vaditi cijelu kupaonu van da bih to pokrpao, već bih to napravio sa gornje strane.
Ima tko kakvu ideju?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 24 sij 2016 21:36 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 vel 2012 18:34
Postovi: 264
Pozdrav

http://sunjic.net/82-uradi-sampa-sto-bude4

Pokusaj ovako kako sam ja a da kadu ne demontiras. Sve zavisi koliko su rupe ili napuknuca.

_________________
https://www.youtube.com/channel/UCnzZugurTMgOPsDdVnKumYA


Vrh
   
PostPostano: 25 sij 2016 09:01 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7230
Lokacija: Osijek
Kod popravka dna kade je najbitnije da to dno nemože disati, tj. da neradi gore dolje kada se stane na njega, jer to izaziva pucanje ljepila (silikona).

Ako je pukotina velika bojim se da tu neće biti nekog trajnijeg rješenja, a da stalno nestrahuješ hoće li procuriti, osim zamjene.


Vrh
   
PostPostano: 06 vel 2017 12:02 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Kako sam sanirao pod ispod kupaonice, izvadio sam kadu van. Primjetio sam na njoj nekoliko sitnih pukotina, ali ne izgleda da je bilo curenja kroz njih. Kada je već vani pa mislim da bi bilo dobro sanirati te pukotine prije ponovne ugradnje. Imam neke ideje oko toga, ali bih volio čuti i vaša mišljenja/ iskustva po tom pitanju.

Pod smo uspjeli sanirati odozdo, bez diranja gornje površine. Nakon sanacije planiram postaviti 1-2 sloja one podloge za laminat (bijela) da upija deformacije i ublaži evtl. neravnine na podu.

slika

Ovi rezovi su mjesta gdje su stara rebra odrezana pri sanaciji i mjesta učvršćenja nove podnice za šasiju. Stari dio konstrukcije je učvršćen ovim novim vijcima. Na tom mjestu šasija ima dva "uha", jedno prema van, a drugo prema unutra. Do sada je nadgradnja bila učvršćena samo izvana, a nakon sanacije i izvana i iznutra.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 13 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan