Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 25 tra 2024 16:02.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 13 kol 2016 19:44 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 12 kol 2016 11:36
Postovi: 2
Pozdrav svima,
Nedavno sam kupio povišeni transporter T4 (poštanski) s namjerom da ga preuredim i koristim za kampiranje.
U autu sam skinuo pregradu teretnog prostora, ugradio prozore i drugi red sjedala kod limara, te dodao pod krov krevete, iza sjedala kuhinjski element i općenito sve elemente koji se traže za prenamjenu vozila u kampersko prema Zakonu o sigurnosti u prometu.
Nakon toga su u stanici za tehnički obavili pregled (uz mišljenje da je sve ok izvedeno) i poslali papire u Centar za vozila u Veliku Goricu sa svrhom prenamjene u kampersko.
I sad naravno počinju problemi - stiglo mi je izvješće u kojem piše da preinaka nije izvedena "funkcionalno", bez ikakvih dodatnih pojašnjenja gdje su problemi, te da nedostaje Tehnički opis izvedenih zahvata s nacrtima i opisima svih izvedenih zahvata (ja sam priložio skicu izvedenog stanja).
Čovjek koji je rješavao predmet telefonski mi nije dao nikakva konkretna objašnjenja zbog čega preinake nisu "funkcionalne" - meni to djeluje kao njegova čisto subjektivna ocjena.
Ja kamper već koristim i za mene, moju ženu i dijete je sve izvedeno vrlo "funkcionalno".
I sad ne znam što dalje, zanima me da li netko ima sličnih iskustava ili savjeta?
I da li postoji kontakt od nekoga tko se bavi izradom tehničkih opisa i nacrta preinaka?
Hvala na pomoći!


Vrh
   
PostPostano: 14 kol 2016 00:08 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 12 lip 2013 13:23
Postovi: 324
Uhhhh!

Pratim sa zanimanjem. To i mene čeka.

_________________
Super zabava za kućne vozače - http://superauti.com


Vrh
   
PostPostano: 16 kol 2016 13:47 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
pošalji privatnu poruku istrle-u s foruma... on je to rješavao identično... samo na T5... ne znam u kojoj je fazi, ali znam da je rješavao taj problem s nacrtima i ostalim iako je on prebacivao komplet kampersku opremu iz jednog u drugi kombi...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 18 kol 2016 15:25 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 12 kol 2016 11:36
Postovi: 2
U međuvremenu sam napravio opširniji tehnički opis i skice, te im to poslao mailom.
Ovaj put me kontaktirao neki drugi čovjek, i naravno potpuno druga priča :)
Uglavnom, ovaj put sam dobio konkretne naputke što točno treba dodati ili prepraviti.
Sad moram to riješiti (nebi trebalo biti previše posla), pa fotografirati i opet poslati u cvh.
Javim kako će se stvari dalje razvijati..


Vrh
   
PostPostano: 18 kol 2016 23:40 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 12 lip 2013 13:23
Postovi: 324
astroj je napisao/la:
Uglavnom, ovaj put sam dobio konkretne naputke što točno treba dodati ili prepraviti.


Možeš to objavit? Može i na pp.

_________________
Super zabava za kućne vozače - http://superauti.com


Vrh
   
PostPostano: 20 kol 2016 14:26 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 07 srp 2013 19:31
Postovi: 27
I mene zanima prenamjena t4 u kamper, jer tako nešto planiram u budućnosti. Ako možeš nabacit koju fotku ? :)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan