Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 00:39.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 19 ožu 2017 01:06 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Svaki se dan otkrivaju neke nove bolesti i poremećaji. Počeo sam razmišljati o tome da imam "kamperski sindrom" ili možda "kampersku fobiju". Ako je neka od ovih dijagnoza već opisana, molim za informaciju o tome!

Naime, znate već da sam čitavu zimu radio na kamperu. I sada, kada su došli ljepši i topliji dane, u mene se uvukao strah da ću ostati bez posla oko kampera. Tako sam počeo raditi i stvari bez kojih se može, ali meni su izvor novog posla. Nekidan sam primjetio da je nosač stupa antene okrenut naopako ( barem mi se tako čini), pa sam ugrađivao ventilatore iza frižidera, pa sam skraćivao neke vodove koji su naknadno rađeni, pa mi je zasmetala jedna lajsna u kupaonici, pa utičnica 12V na kuhinjskom bloku koja nije standardna. Bilo je još takvih poslova, ne mogu se sada svega ni sjetiti. Pisao sam već i o ugradnji solarnog sustava ( ovo i nije nešto beskorisno), pa ugradnja boce za auto plin...

Evo, večeras sam skinuo zidni ormarić u kupaonici kako bih zamijenio 12V utičnicu onom od 230V ( koju sam tražio u 4-5 trgovina). I onda gledam kako bih mogao provući neke kablove prema skici koju sam nacrtao ovih dana, kad je već ormarić skinut...

Mislim da na ovim stranicama ima još ljudi sa sličnim problemom. Ako ima pomoći, pomozite!!!


Vrh
   
PostPostano: 19 ožu 2017 03:59 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Ima samo jedan lijek a to je da se počneš vozit pa tada neće bit vremena za restsrukturiranje. :dance:


Moj susjsed ima apartman sindrom (kombiniran sa bazen sindromom), prijetelj 8,5 m Gliser sindrom..drugi rođak Ferrari sindrom...kolege lovci Lovački sindrom sa čašicom :obscene-drinkingbuddies: , jedan pak ima :angry-screaming: @};- "Cheating wife" sindrom tj koja dolazi mu doma samo da se otušira prije slijedeće "biljar" partije.. :happy-cheerleaderkid: tako da bi je on najradije ... :character-jason: :animals-chickencatch: .itd....ova ekipa po šumi ima Vikendica sindrom....dakle bolest je multipna! I teško se liječi! :naughty: :pray: :think: :doh: :eusa-violin:

Nisi sam! :obscene-drinkingcheers:

A to je dobro jer znači da nisi bolestan! :handgestures-fingerscrossed:

Nego sasma normalna osoba koja stres od posla :violence-ripper: :violence-pistoldouble: liječi na najbolji mogući način a to je da u slobodno vrijeme radi ono što voli! :text-bravo: :obscene-drinkingcheers: :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 19 ožu 2017 08:10 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 07 srp 2015 12:30
Postovi: 116
A moguce da jos nisi dotaknuo ebay camper sindrom pa ti samo u trazilicu idu rijeci s nastavkom "for camer". Nemas pojma zasto, ali bitno je da se kupue...


Vrh
   
PostPostano: 20 ožu 2017 01:00 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Evo, i danas sam veći dio kampera pro ( eto, bolestan čovjek!), veći dio dana proveo u kamperu. Bio je jedan od onih dana kada se puno stvari započne, a na kraju skoro ništa ne napravi. Ali, nešto se ipak odradilo. U kupaonici je ona 12V utičnica zamijenjena standardnom od 230V. Provučen je kabel do razvodne kutije, ali nije spojeno. Opet nešto "kemijam" sa strujom... I plastične bočne oplate su ponovo na svom mjestu i gabaritna svjetla su spojena. I antena je spremna... ( o tome ću naći prikladnu temu)

Imam neke ideje oko kombinacija više izvora napajanja strujom, ali o tom po tom... ( i na temi "Malo o struji")


Vrh
   
PostPostano: 18 tra 2017 00:32 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Pronađen lijek za "kamperski sindrom"!!!

Radi se o poznatoj stvari koja je svoju djelotvornost pokazala i u bezbroj dosadašnjih prilika, a zove se:

HRVATSKA ADMINISTRACIJA!***

*** Objašnjeno u temi "Panonska flota"


Vrh
   
PostPostano: 19 tra 2017 23:33 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Ne dam se ja tako lako, kiši i hladnoći, administraciji usprkos!

Danas sam se uvukao u kamper i ugradio radio CD koji sam nedavno kupio. Bitno da se nešto događa, kada se već ne putuje.

Nadam se da će uskoro doći i taj dan... :pray:


Vrh
   
PostPostano: 08 lip 2017 00:25 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Ne znam kako je vama, ali meni neki vrag ne da mira! Vjerojatno radi "kamperski sindrom". Nisam Tesla, ali imam neke ideje...


Vrh
   
PostPostano: 08 lip 2017 06:28 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Pustit će te. Tak je i mene držalo. Stalno sam bio u kamperu i nešto slagao. Miris kampera je nevjerojatno opuštajući.
Sada spreman čeka da ga počnemo puniti za Čikat.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 02 kol 2017 09:10 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Priču o plinu sam okončao, razmišljam što ću dalje. Nešto se mora čačkati ( još da neki to shvate)... Možda se bacim u izolaciju kabine? Samo da malo popusti vrućina.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan