Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:00.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 22 svi 2017 11:32 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 pro 2016 21:15
Postovi: 24
Pretrazivajuci internet naletim na oglas iz BiH gdje covjek radi nadogradnje kampera na teretna vozila sa potrebnim atestom. Evo nekih primjera gotovih vozila:

https://www.olx.ba/artikal/25128174/novi-kamper/

https://www.olx.ba/artikal/25128056/novi-kamper/

https://www.olx.ba/artikal/25127745/novi-kamper/

Imam 2 pitanja dragi forumasi:

1. Radi li tko ovakve ili slicne nadogradnje u Hrvatskoj?

2. Ako bi ja napravio nadogradnju u BiH sa svojim vozilom HR tablica, da li bi bilo problema sa atestiranjem tavkog vozila u Hrvatskoj? Da napomenem jos jednom, oni izdaju potreban atest uz nadogradnju.


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2017 18:56 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Mnogo komplikovano. Ovo u HR nitko zasada ne radi. Vjerujem da kada bi ti lik na tvoj auto nadogradio ovo što mi jaaako sliči na Tischera možda bi se i dalo i registrirat. Ali poznavajuć našu tehnokraciju to bi ti bilo kao sa iz kamena ideš sisati KRV! Moj pokojni dida bi samo reka - ma ajde mali Oladi!

U biti kupi si neki polovni pick up i onda nabaci na njega ovo kao teret pa ti nitko neće ništa moć! Pick up ti ionako ima teretnu platformu samo napraviš da se skidaju sve stranice i nakrcaš ovakvu nadogradnju na njega. A vjerujem da je puno jeftinija od original Tieschera. Nema rege ni atesta....voziš kao kontejner na pick upu....

To je moj slijedeći projekt! Imaš kampera za 2 osobe, pick upa za svaki dan i OFF road auto...jednim atomskim udarom par muha...za sada još vozim dicu sa sobom koju godinu ali kada odu ...a što će meni i ženi kamper za 6 osoba?


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2017 19:43 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 pro 2016 21:15
Postovi: 24
Hvala na odgovoru. Sve je istina sto si napisao. U svakom slucaju, poslao sam poruku ovome sto radi nadogradnje.


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2017 21:59 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 20 kol 2015 10:00
Postovi: 17
Bas sam i ja naletio na oglasniku na to.. da koristi kamp opremu za interijer i kamp prozore bilo ja jako simpaticno.. ovako kad vidim ovu keramiku u vc-u djeluje jako ruzno... Kao i kuhinja ..


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2017 22:21 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 pro 2016 21:15
Postovi: 24
Ja bih nekako i prezvakao unutrasnjost ako je cijena nadogradnje razumna. Kangoo camper je na oglasu 5250 €, ali treba uzeti u obzir da ovaj sam kangoo ima trzisnu cijenu oko 2000 € (noviji je od mog, vidi se odmah po farovima). Dakle za 3250 € dobijes potpuno novu nadogradnju, a svi znamo da za te pare skoro pa nemas sto da kupis.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan