Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 16:02.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 ruj 2018 16:10 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2014 14:42
Postovi: 30
Pozdrav,dali je netko imao provalu u kamper kad se spavalo,mi eto jesmo i to nažalost 40 km prije doma.


Vrh
   
PostPostano: 08 ruj 2018 16:13 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2014 16:34
Postovi: 174
Lokacija: Zaprešić
Pa kak? Pa ovo je nestvarno? Jeste ok?

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 08 ruj 2018 20:07 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2014 14:42
Postovi: 30
Ivek je napisao/la:
Pa kak? Pa ovo je nestvarno? Jeste ok?

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk

Nakon ovogodišnjeg puta do Grčke,Makedonije od 20 dana i pređenih oko 4000 km sve se dešava doma.Prošli vikend smo bili u Letovaniću u jednoj berbi i zbog umora koji je trajal več par dana od prije smo stali na Croduxovoj pumpi na auto cesti Sv.Helena na parkingu do jutra,oko pol 4 sam čul da se vrata zatvaraju na prvi zub i eto na,na sreču nisu ništ našli osim kaj si je uzel čekič za razbijanje stakla,da bi čuli od policije da su na susjednoj pumpi isto provalili ljudima u camper,srečom ni tam nisu našli kaj su iskali,mi smo ok al sam osječaj da ti je neko bil u tvom autu je grozan,definitivno slijedi ugradnja alarma,bil je neki mali bbijeli auto sa KŽ tablicama


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2018 07:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Znam jedan slučaj kod nas, prije dvije-tri godine, gdje su ljudi spavali u kampici na benzinskoj i bila je isto provala, srećom bezuspješna.

Ali postoje i slučajevi gdje su u igri pravi provalnici, koji znaju ubaciti plin kroz ventilacijske otvore. Ti spavaš kao bebica, a oni opelješe kamper ili kampicu. Ujutro se probudiš, a ono sve opelješito, a ti nemaš pojma! :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

Poslije takvih stvari meni nepada napamet spavati bilo gdje osim u kampu, kampiralištu i sličnim mjestima!


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2018 08:46 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Slažem se.
Uz toliko kampova, kamper stopova i ostali mjesta uz rutu kojom se putuje neću nikad spavati na autocestama. Radije skrenem sa autoputa, napravim par km i spavam mirno.
Užasna iskustva.


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2018 19:26 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2014 14:42
Postovi: 30
dundino je napisao/la:
Slažem se.
Uz toliko kampova, kamper stopova i ostali mjesta uz rutu kojom se putuje neću nikad spavati na autocestama. Radije skrenem sa autoputa, napravim par km i spavam mirno.
Užasna iskustva.

Slažem se sa svima vama al ovo nije bilo na putu neg doma 40 km prije doma u Svetoj Heleni na Croduxovoj pumpi


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2018 07:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ja sam pisao za slučajeve koji su se dogodili u HR.


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2018 08:45 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Mi smo najgora iskustva s kampiranja doživjeli u RH nažalost.
Ove godine nam na povratku s mora u vukojebini zvanoj Barić Draga dok smo bili na ručku kod ženine sestrične, a auto s kampicom parkiran na magistrali gore, razbili zadnji prozor, provalili u auto i maznuli ženi stvari sa zadnjeg sjedala. Naravno da nikad nigdje ne ostavljam ništa na zadnjem sjedalu, ali eto u Barić Dragi nismo o tome razmišljali. U torbi bilo 200 kuna.
Mjesec dana poslije zovu iz policije u Karlobagu da su našli torbu sa svim dokumentima.

A prošli Makedoniju, Srbiju, Albaniju i nigdje ništa, i onda se prošle godine vraćam iz Albanije i kod Dubrovnika nas idiot lancem zaključa u neki kvazi kamp jer smo kao spavali, a nismo platili. A mi ušli pola sata ranije u Hr u 6 ujutro. Pa morali zvati policiju. Nakon cijele noći za volanom.

Dobro došli u HR!


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2018 21:31 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2014 14:42
Postovi: 30
dundino je napisao/la:
Mi smo najgora iskustva s kampiranja doživjeli u RH nažalost.
Ove godine nam na povratku s mora u vukojebini zvanoj Barić Draga dok smo bili na ručku kod ženine sestrične, a auto s kampicom parkiran na magistrali gore, razbili zadnji prozor, provalili u auto i maznuli ženi stvari sa zadnjeg sjedala. Naravno da nikad nigdje ne ostavljam ništa na zadnjem sjedalu, ali eto u Barić Dragi nismo o tome razmišljali. U torbi bilo 200 kuna.
Mjesec dana poslije zovu iz policije u Karlobagu da su našli torbu sa svim dokumentima.

A prošli Makedoniju, Srbiju, Albaniju i nigdje ništa, i onda se prošle godine vraćam iz Albanije i kod Dubrovnika nas idiot lancem zaključa u neki kvazi kamp jer smo kao spavali, a nismo platili. A mi ušli pola sata ranije u Hr u 6 ujutro. Pa morali zvati policiju. Nakon cijele noći za volanom.

Dobro došli u HR!

Isti slučaj i kod nas od Albanbije,Grčke,Bosne,Srbije,pa ni sam neznam kud sve ne najgora iskustva su u RVACKOJ,zato ni jedan godišnji ne provodimo tu,ne da zemlja nije lijepa ,al ljudi su govna,o mentalitetu da se ne priča


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2018 21:41 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2014 14:42
Postovi: 30
bajki je napisao/la:
Znam jedan slučaj kod nas, prije dvije-tri godine, gdje su ljudi spavali u kampici na benzinskoj i bila je isto provala, srećom bezuspješna.

Ali postoje i slučajevi gdje su u igri pravi provalnici, koji znaju ubaciti plin kroz ventilacijske otvore. Ti spavaš kao bebica, a oni opelješe kamper ili kampicu. Ujutro se probudiš, a ono sve opelješito, a ti nemaš pojma! :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:

Poslije takvih stvari meni nepada napamet spavati bilo gdje osim u kampu, kampiralištu i sličnim mjestima!

ma sve ok,tak je kak veliš al gle ko bi se nadal da se bude dogodilo 40 km prije doma,jer su tu npć i na susjednoj pumpi isto provalili u kamper nekim strancima i našli torbicu jedino sa lijekovima koju je policija našla u jarku,ove godine ide alarm i senzor za nervni plin


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2018 21:55 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2014 16:34
Postovi: 174
Lokacija: Zaprešić
Tak je kod mene na poslu šoferima kamiona, malo malo ih opljačkaju na spavanju, to nije normalno.

Poslano sa mog F8331 koristeći Tapatalk


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan