Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 18:34.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 06 lis 2014 14:56 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Jel netko zna gdje se i po kojoj cijeni, a da nije Adria ili neki ovlašteni servis, može kupiti ona guma oko prozora ili vrata?

Popucala mi je guma oko prednjeg prozora pa bi je zamijenio dok ne počne ulaziti voda.
Tražio po oglasnicima ali nema.


Vrh
   
PostPostano: 06 lis 2014 17:04 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Možda ovdje:

http://www.mixi-caravaning.si/


Vrh
   
PostPostano: 17 lis 2014 18:02 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 25 kol 2014 22:09
Postovi: 14
Imaš u Zagrebu servis za Adria kampice, Lkt Adria blizu Arene, prodaju ti je na metražu, zaboravio sam cifru po metru, mislim da je od 80-110kn po metru tako nešto, zaboravio sam... ja sam pred 3 godine mjenjao sva 3 prozora

http://www.lkt-adria.com/ evo web adrese tamo pa nazoveš pa pitaš pošto je dužni metar, jer ta se guma (po profilnim dimenzijama) nije promjenila već desetljećima, tamo mi je fino i čovjek fino objasnio kako je montirati kad sam otišo po nju


Vrh
   
PostPostano: 17 lis 2014 20:10 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Znam drageca, vec sam ga zvao al gledam jel ima jos di jer po toj cijeni ovo sto mi treba ispada oko 500 kn. Mislio sam da ima jeftinije al nakon raspitivanja po sloveniji ispada da nema tako da cu i uzeti kod njega na kraju.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2017 07:53 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 08 kol 2015 10:40
Postovi: 63
hajde da upitam u ovoj temi.
vidim da kod zatvaranja prozora postoje dvije mogućnosti; prva mogućnost je full zatvaranje sa onom kopčom iznutra i prozori su totalno fiksni, a druga mogućnost je zatvaranje sa kopčom na labavo onako prozori su zatvoreni, zaključani ali ne i skroz prirubljeni uz kampicu. da li je ova druga mogućnost za spremanje kampice (zimovanje) naravno ako je pod krovom?


Vrh
   
PostPostano: 05 lip 2017 12:36 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 25 kol 2014 22:09
Postovi: 14
freerider je napisao/la:
hajde da upitam u ovoj temi.
vidim da kod zatvaranja prozora postoje dvije mogućnosti; prva mogućnost je full zatvaranje sa onom kopčom iznutra i prozori su totalno fiksni, a druga mogućnost je zatvaranje sa kopčom na labavo onako prozori su zatvoreni, zaključani ali ne i skroz prirubljeni uz kampicu. da li je ova druga mogućnost za spremanje kampice (zimovanje) naravno ako je pod krovom?


Ako je na suhom i prozračnom onda je sigurno, bitno da voda i vlaga ne ulaze u letvice oko prozora, naša kampica je 10 godina stajala u štaglju pod krovom i sa gumama koje su već bile plastika od starosti, nije se moglo skroz zaključat (samo one 3 kopče dolje) i sve je ostalo zdravo


Vrh
   
PostPostano: 05 lip 2017 23:58 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
freerider je napisao/la:
hajde da upitam u ovoj temi.
vidim da kod zatvaranja prozora postoje dvije mogućnosti; prva mogućnost je full zatvaranje sa onom kopčom iznutra i prozori su totalno fiksni, a druga mogućnost je zatvaranje sa kopčom na labavo onako prozori su zatvoreni, zaključani ali ne i skroz prirubljeni uz kampicu. da li je ova druga mogućnost za spremanje kampice (zimovanje) naravno ako je pod krovom?


Moji su prozori stalno tako. Bio sam u kamperu i za jakog pljuska i uvjerio se da niti jedna kapljica nije ušla unutra. Ovako odškrinuti prozori omogućavaju prirodnu cirkulaciju zraka u unutrašnjosti. Zatvorio sam prozore za probu i uvjerio se da je zrak u unutrašnjosti bitno drugačiji i da je u kamperu puno toplije. Nije problem kiša, nego magla ili rosulja koja ulazi sa zrakom. Toga se treba čuvati, ali u sunčane zimske dane mogu prozori biti otvoreni "na zub".


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan