Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 16:52.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 29 svi 2016 22:21 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 svi 2016 01:06
Postovi: 24
Opet puno hvala. Nama nije ni bitna kuhinja posto sigurno necemo kuhati unutra, kao ni frizider! Kampicu koristimo iskljucivo ljeti i za to imamo kuhinju u vanjskom prostoru i imamo frizider koji je u predsatoru. Najvaznije je nam da je kampica suha i zdrava, posto imamo malo djete s respiratornim problemima i da je predsator ok. Isto tako me zanima jel netko radi tende koje idu na predsator ili postoji nekakva samogradnja? Nadam se da cu ovaj tjedan naci odgovarajucu kampicu i hvala vam svima na pomoci!


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 30 svi 2016 15:41 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 svi 2016 01:06
Postovi: 24
E sad moji forumasi hitno trebam pomoc.Ovak, dosao mi je jedan poznati zagrebacki majstor za popravak adrijinih kampica i rekao mi je da bi moju kampicu, staru, popravljao i mjenjao neke letve i 2-3 ploce i zamjenio gumu oko prozora i da bi je cijelu posarafio,tako da vise nigdje ne pusta. Na pod mi je savjetovao da stavim laminat! Znaci sto vi mislite o tome? Posto je vlaga u njoj,pod je mekan i itd. Ako sve to zmenja dal sam se rijesio gljivica, pljesni i svega ostalo ili ce ostati prisutno u podu, linoleumu. Znaci bitno mi je zbog klinca, da kampica bude tip top. Samo ljudi se raspisite jer hitno mi je potrebna pomoc


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 31 svi 2016 07:45 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ako su podne ploče trule onda tu nemože pomoći laminat.


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 31 svi 2016 08:15 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ja ti isto ne mogu dati savjet da ideš u rekonstrukciju prikolice jer:

1. sve što uložiš nećeš jednu kunu povećati vrijednost iste,
2. pitanje je što ćeš zakrpati, a što samo prikriti,
3. što će se ponovo pokazati već nakon ovoljetnog godišnjeg odmora...

moj savjet je da bolje tu razliku novca dometneš na ovu prikolicu i probaš kupiti noviju i u boljem stanju... sad evo i sam ćeš biti "pametniji" i znati ćeš na više stvari i detalja obratiti pozornost...

i za kraj - rekao si da imaš dijete s respiratornim problemima - Čikat na Lošinju je definitivno tvoja JEDINA lokacija za godišnji!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 31 svi 2016 10:20 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 06 vel 2015 13:48
Postovi: 149
Mika83 je napisao/la:
E sad moji forumasi hitno trebam pomoc.Ovak, dosao mi je jedan poznati zagrebacki majstor za popravak adrijinih kampica i rekao mi je da bi moju kampicu, staru, popravljao i mjenjao neke letve i 2-3 ploce i zamjenio gumu oko prozora i da bi je cijelu posarafio,tako da vise nigdje ne pusta. Na pod mi je savjetovao da stavim laminat! Znaci sto vi mislite o tome? Posto je vlaga u njoj,pod je mekan i itd. Ako sve to zmenja dal sam se rijesio gljivica, pljesni i svega ostalo ili ce ostati prisutno u podu, linoleumu. Znaci bitno mi je zbog klinca, da kampica bude tip top. Samo ljudi se raspisite jer hitno mi je potrebna pomoc

Ne.
Če hočeš prikolico popraviti tako kot je treba, jo je treba razstaviti na prafaktorje. Je mogoče, vendar to delajo samo entuziasti. Recimo: https://www.youtube.com/watch?v=fu6ZnZ94ssE
Ali pa "manjše" popravilo: https://www.youtube.com/watch?v=SFscvPHMacU
V glavnem, ne splača se. Razen če imaš voljo, čas, prostor, orodje in denar.
Upoštevaj Statlerjev nasvet.

_________________
http://caravan.mojforum.si/caravan.html
***********************************
C5 break 2.0 HDI, Adria "lastna izdelava" aka Adria 400, l'1984
slika


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 31 svi 2016 10:43 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Mi imamo stariju Adriu 400 TL 1986. godina i prikolica je izvrsno očuvana, nigdje nije vlažna.
Iako smo isto sa prvom pogriješili kao i ti, bila je katastrofa neočuvana (a, nije bila Adria i bila je 1996. godište), tako da kad smo ovu kupovali nije nam bila bitna godina poizvodnje niti proizvođač, nego samo da je suha i dobro očuvana.
Ova mi se po slikama čini kao da je dobro očuvana http://www.njuskalo.hr/kamp-prikolice/k ... s-19273502

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 09 lip 2016 20:19 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 svi 2016 01:06
Postovi: 24
E ljudi da se pohvalim, nova kampica je kupljena
http://www.njuskalo.hr/kamp-prikolice/kamp-kucica-adria-380-oglas-17814476, hvala svima na pomoci


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 09 lip 2016 20:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Čestitam na kupovini! :clap: :clap: :clap:


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 09 lip 2016 20:50 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 svi 2016 01:06
Postovi: 24
Hvala!


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 10 lip 2016 07:22 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
pa kad si prije samo staru utopio? :think:

čestitke na kupovini! ova po slikama na njuški izgleda puno puno bolje.... čak i presavršeno za godište proizvodnje.... :handgestures-thumbup:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 11 lip 2016 09:13 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 06 vel 2015 13:48
Postovi: 149
:clap:

_________________
http://caravan.mojforum.si/caravan.html
***********************************
C5 break 2.0 HDI, Adria "lastna izdelava" aka Adria 400, l'1984
slika


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 24 lip 2016 18:28 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 03 sij 2016 08:31
Postovi: 18
Ej bok frendovi citam ovu temu o problemima s kampicom . Samo da se pohvalim da adriu 330 slb iz 1985 potpuno restauriral sto znaci namjstaj zidne obloge pod sve je bilo vani . Uskoro budu slikice . Hocu reci treba biti uporan i sve se da sloziti ...
Eh da jel ima netko kutiju za rudo orginal adria jaje ? Zahvaljujem :banana-dance:


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 26 lip 2016 18:48 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Daj slikice da vidimo kako to izgleda, početak, radovi, kraj... :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 27 lip 2016 16:07 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 svi 2016 01:06
Postovi: 24
Ah evo da se i ja javim. Kupovina nove kampice je pun pogodak. Cvrsta, suha i u odličnom stanju. Prodaja stare kampice je jos idealnije proslo. Stavim u podne oglas u njuskalo, u 2 sata covjek zove da dolazi po nju i drugi dan je prodana, a primopredaja je bila na autoputu bez pregleda unutrašnjosti jer mu treba za radnike u sumi! :dance:
Novu kampicu smo dali na zatezanje u lkt, da malo posarafe stranice,tj stegne da ne prokisnjava(preventivno). Sad bih jos postavio one kukice na kampicu za predsator,jer imam one gumene cepove koje se stavljaju na kampicu. Zanima me jel tko zna di ima kupiti rolo (sjenilo i za komarce) i sto bi jos korisno se moglo kupiti da je neophodno?


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 27 lip 2016 20:24 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 03 sij 2016 08:31
Postovi: 18
Ej ko zna kak se stave slike imam ih na mobu?


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 27 lip 2016 20:55 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 svi 2016 01:06
Postovi: 24
Imas na 1 stranici objasnjeno kako stavljas slike, nije strasno


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 27 lip 2016 23:53 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Mika83 je napisao/la:
Ah evo da se i ja javim. Kupovina nove kampice je pun pogodak. Cvrsta, suha i u odličnom stanju. Prodaja stare kampice je jos idealnije proslo. Stavim u podne oglas u njuskalo, u 2 sata covjek zove da dolazi po nju i drugi dan je prodana, a primopredaja je bila na autoputu bez pregleda unutrašnjosti jer mu treba za radnike u sumi! :dance:
Novu kampicu smo dali na zatezanje u lkt, da malo posarafe stranice,tj stegne da ne prokisnjava(preventivno). Sad bih jos postavio one kukice na kampicu za predsator,jer imam one gumene cepove koje se stavljaju na kampicu. Zanima me jel tko zna di ima kupiti rolo (sjenilo i za komarce) i sto bi jos korisno se moglo kupiti da je neophodno?


Vezano za predsator, da li ti imaš kukice koje idu na završetak šipki?

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 28 lip 2016 08:23 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Mika83 je napisao/la:
Ah evo da se i ja javim. Kupovina nove kampice je pun pogodak. Cvrsta, suha i u odličnom stanju. Prodaja stare kampice je jos idealnije proslo. Stavim u podne oglas u njuskalo, u 2 sata covjek zove da dolazi po nju i drugi dan je prodana, a primopredaja je bila na autoputu bez pregleda unutrašnjosti jer mu treba za radnike u sumi! :dance:
Novu kampicu smo dali na zatezanje u lkt, da malo posarafe stranice,tj stegne da ne prokisnjava(preventivno). Sad bih jos postavio one kukice na kampicu za predsator,jer imam one gumene cepove koje se stavljaju na kampicu. Zanima me jel tko zna di ima kupiti rolo (sjenilo i za komarce) i sto bi jos korisno se moglo kupiti da je neophodno?


Vidi u LKt za te stvari kada ti je već kampica tamo.


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 28 lip 2016 10:07 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 svi 2016 01:06
Postovi: 24
Nemam Goga, ali cu uzet zajedno s kukicama! Ma pitao sam u Lktu i kaze da nemaju trenutno rolo pa trazim dalje


Vrh
   
 Naslov: Re: Upomoc
PostPostano: 28 lip 2016 11:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Probaj kod Petronija.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan