Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 18:11.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 01 pro 2017 14:08 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 01 pro 2017 13:57
Postovi: 3
Pozdrav svima iz Banjaluke, BiH!
Molim za pomoc, milsjenje savjet. Naime, vlasnik sam kamp kucice SAURE Sigma 380- vrlo stari model- godiste 1979. Medjutim, za svoje godine je u odlicnom je stanju. Istina, bilo je rada oko nje, no to mi nije bio problem- mjesec dana u mom dvoristu, malo alata i spremnosti, tu i tamo nesto materijala- spera, SIKA zaptivne mase, malo letvica za potkonstrukciju, i doveo sam je u sasvim OK stanje. Toliko OK da je "glat" prosla na tehnickom i registraciji. Nije u planu kampiranje po morima i jezerima, vec privremeno smjestanje na plac, dok se ne steknu uslovi za planiranu brvnaru- nadam se godina ili dvije.
Ono sto me muci je napukli bocni prozor kod kuhinjskog dijela. Dimenzije su mu 71 cm duzina x 35 cm sirina (visina) prozora. Mogucnosti trazenja su mi prilicno ogranicene -kupoprodajni site-ovi tipa njuskalo.hr; olx. ba (bivsi pik.ba), i jos neki iz Slovenije nemaju nista slicno. U BiH nema sanse. Prozor je izradjen od plexi-ja, tehnikom vakuumiranja (u sredini je izboceni dio, zbog kedera oko prozora), tako da ravnwu plexi plocu nije moguce staviti.
Ima li ko kakav info gdje bi se u Hrvatskoj mogao naci takav prozor- neki auto/kamp otpad ili neki drugi prodavac ili website? Moze i novi prozor, mada je to bitno skuplja opcija.
Hvala unaprijed!


Vrh
   
PostPostano: 02 pro 2017 12:17 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 06 vel 2015 13:48
Postovi: 149
Edini, ki bi to utegnil imeti je Puljić iz Ribnice:
http://www.kampprikolice.net/

_________________
http://caravan.mojforum.si/caravan.html
***********************************
C5 break 2.0 HDI, Adria "lastna izdelava" aka Adria 400, l'1984
slika


Vrh
   
PostPostano: 02 pro 2017 21:47 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 01 pro 2017 13:57
Postovi: 3
Romzi je napisao/la:
Edini, ki bi to utegnil imeti je Puljić iz Ribnice:
http://www.kampprikolice.net/


Veliko HVALA, pokušaću...


Vrh
   
PostPostano: 04 pro 2017 08:27 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
a možeš ugraditi i podizni prozor vjerojatno... gornju vodilicu našarafiti na kampicu, pa promijeniti gumu na prikolici i staviti prozor koji se podiže... Baš da složiš i da se ne diže, samo da dihta već je bolje nego puknuto...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 16 sij 2018 12:46 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 01 pro 2017 13:57
Postovi: 3
Statler je napisao/la:
a možeš ugraditi i podizni prozor vjerojatno... gornju vodilicu našarafiti na kampicu, pa promijeniti gumu na prikolici i staviti prozor koji se podiže... Baš da složiš i da se ne diže, samo da dihta već je bolje nego puknuto...


upss. my bad- zaboravio sam reci- prozor upravo i jeste podizni, tj. gornja alu vodilica, koja se umetne u profil isti il islican profilu za tendu, jedan manji amortizer i dvije kopce u donjoj zoni... jos uvijek nema sanse da nadjem. Kontakirao sam dati link u SLO, nista...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 5 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan