Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 10:03.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: 19 svi 2023 07:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Najlakše je kupiti veće kotače (naplatke i gume) i samim time bi prikolica bila podignuta.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2023 11:44 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Ljudi su skidali osovinu i umetali nešto između prikolice i osovine i time ju dizali u zrak, tada su montirali felge mislim s fiće (12") i time dobivali visinu i bolju vučnost.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 13 kol 2023 13:06 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 31 srp 2013 18:20
Postovi: 717
Za off road idi na australske forume na you tube i prouci kako oni to rade na svojim prikolicama sa off road gumama tj jako slicnim prikolicama kao brako. na brako si napravi gotovu osovinu na koju idu 33'' gume Goodyear wrangler AT i problem je rijesen. Ja sam cak razmisljao da na obicnu prikolicu postavim 33'' gume i na nju platformu na koju razapnem sator dakle nekakva samogradnja koja bi bila slicna brako ali da bude isto na razvalcenje. Dakle puno jeftinije rjesenje od polovnog braka gdje je podesesno mojim potrebama - nesto slicno kao australci. kad mi ne treba cijeli set je u garazi a po potrebi ses sve ubaci u obicnu prikolicu i eto mi kamping prikolice sa satorom...ideja je da se to postavi na platformu i razvlaci kao kod off road krovnih satora koji kostaju po par hiljada aura...koje montiraju na land rovere...


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan