Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 25 tra 2024 04:06.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 415 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 21 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 13 srp 2013 19:54 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
A sto ste to kupili, koliko veliko? Bratic trazi nesto da ima dvije sobe za cure i za njih pa cisto da mu preporucim. Gdje ste uzeli?


Vrh
   
PostPostano: 13 srp 2013 19:56 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ajd i to je riješeno :handgestures-thumbup:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 13 srp 2013 21:20 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2012 10:08
Postovi: 195
Lokacija: Zagreb
Lei je napisao/la:
evo i nas u klubu outwell vlasnika :) nevada mp je na sigurnom :)


Čestitam na kupovini i očekujem neki review uskoro :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 13 srp 2013 21:52 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
dundino je napisao/la:
A sto ste to kupili, koliko veliko? Bratic trazi nesto da ima dvije sobe za cure i za njih pa cisto da mu preporucim. Gdje ste uzeli?


Nevadu Mp, manjeg nego ovaj koji je u naslovu. makar, razlikuju se jedino po velicini predprostora. ovaj M ima dvije spavaone, jednu od 180 i jednu od 140 koje mogu biti spojene ili odvojene. teoretski je to za 3+2 osobe

uzeli smo ga u mixi caravaningu, imaju web ducan pa tamo sve pogledas. ako placas na licu mjesta gotovinom dobijes popust isti kao sto su web cijene (imaju ducan odmah kraj autoceste kraj kranja u Sencuru). salju i postom u hrvatsku, nekih 20-ak eura je dostava za teske stvari tipa sator

a recenzija ce bit jednog dana, nemamo sad nesto slobono u planu al mozda uleti kojih par dana ljeti cisto da isprobamo


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 12:33 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Čestitke na kupovini! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 13:24 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
danas probno postavljanje u dvoristu pa javim dojmove makar od toga. zivo me zanimaju plasticni klinovi (bez brige, uopce ni ne namjeravamr te inace nositi sa sobom)


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 13:42 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Lei je napisao/la:
danas probno postavljanje u dvoristu pa javim dojmove makar od toga. zivo me zanimaju plasticni klinovi (bez brige, uopce ni ne namjeravamr te inace nositi sa sobom)



... i fotke Lei ako može ... jedna slika = 1000 riječi :clap: :clap:


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 20:42 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
evo na brzinu par fotki, kasnije kad junior zaspi napisem i dojmove

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 20:44 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 21:23 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2012 10:08
Postovi: 195
Lokacija: Zagreb
Lijep šatorčić :)
Želim vam ugodno kampiranje!


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 21:39 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
A evo i par rijeci.

Postavlja se vrlo jednostavno, iako jedan covjek tesko da bi to mogao sam. Treba asistencija kod postavljanja sipki i razvlacenja, to je svega minuta, no nekome sa malim jurecim djetetom to mozda moze biti problematicno :) Za podignuti ga treba 10-20 minuta, ovisno o tome da li ide ispod podloga (i kakva) i zakucava li se podloga klinovima ili ne. Nakon sto je dignut ostaje zatezanje spagica, a to moze potrajati :D Mi sad nismo isli bas sve zatezati jer bi bezveze gubili vrijeme. No treba ih zategnuti svakako jer ako nisu zategnute, zbog elektriciteta se unutarnji dio satora priljepi za vanjski, a to bas u slucaju kise nije pozeljno.

Sator je avion... ima nekih sitnica za koje ni ne znas da ti trebaju, a vjerujem da jednom kad se naucis na njih da bez njih vise neces moci. Ima na svim ulazima mreze za komarce, pokrove za prozore da se moze zamracit/sklonit od pogleda, svi cifovi su kvalitetno i robusno napravljeni i nista nigdje ne zapinje. Ima poseban ulaz za struju u sator i cicak-vodilice za kabel do stropa za objesit lampu :D Sobe su super, daju se iskombinirat svakako (jedna velika, dvije male, jedna mala...). Ono sto vec vidim da ce biti problematicno je provjetravanje i vrucina u satoru. No zato se nadam da nam u Alpama nece biti hladno :)

Slaze se nazad isto bez problema, a torba je dovoljno velika i nisu je napravili na knap tako da bas i ne treba bit picajzlast oko slaganja :D Stane dodatnih stvari jos u nju, npr mi imamo podlogu i tepih original i to sve stane u torbu. Tepih je inace oooodlican, dugo sam se premisljala da li da sami nesto smisljamo i na kraju mi je drago da smo ga uzeli jer je zbilja perfektno napravljen.

E sad... klinovi :handgestures-thumbdown: S njim idu 4 metalna za 4 glavna kuta, ostatak su plasticni. I ajd probala ja zabiti fore radi te plasticne i cak i idu, nisu losi. Al ovi metalni, pa oni su za :crying-yellow: Jednog smo savili od prve, kad smo ga vadili savila se i kukica, da bi nam na kraju jedan kod natezanja razderao (!!!) gurtnu od satora. Pa katastrofa. I to sve kod probnog postavljanja. Mislim, citala sam ja za klinove da su koma i vec imamo spreme druge umjesto ovih plasticnih, al bar su ovi metalni dobili pohvale.... a kad ono preostrih rubova. Grrrr.

slika

Eto toliko, kad ga isprobamo u zivo dopisem ako ce sto trebati. U svakom slucaju za obitelj i neki duzi boravak je puno komforniji nego neke "gole" varijante koje nemaju toliko detalja. Brzo i lagano se postavlja i rastavlja (sto je opet vazno onima s malom djecom) i djeluje zbilja kvalitetno.


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 21:50 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
baš lijep šator , sviđa mi se i izgleda veliki ! :clap:
znači tepih se isplati kupiti , a podloga za ispod šatora ? dali i ona vrijedi novaca ?
pozdrav i veselo kampiranje :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2013 22:38 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
mi smo za mali sator imali ceradu koja nam je premala za ovog... izbor je bio kupiti ili novu ceradu ili original ceradu (materijal je jako jako slican). a cijena je tu negdje, tako da smo odlucili uzeti ipak original koji je ipak krojen po mjeri.

ako uzmes u obzir da redovno sator kosta 550 eura, a ovo troje skupa na akciji dobijes za 520, mislim da se ne isplati improvizirati jer obicno jeftinije rjesenje na kraju ispadne skuplje jer kupujes dva put :)


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2013 08:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
lajkam onu zajedničku fotku... "car" je narastao vidim... : :handgestures-thumbup:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2013 09:00 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
super vam izgleda.
prijedlog za klinove. ja imam isto ovakve metalne i prvo sa jednim dugim tanjim borerom izbušim rupu u podlozi sa aku bušilicom i onda zabijem klin. ide puno lakše.


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2013 17:29 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Bravo Lei! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:


Vrh
   
PostPostano: 16 srp 2013 21:25 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Super Lei :handgestures-thumbup:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 08 kol 2013 11:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Gledajući šatore ove godine kojih je u kampu Dole bilo puno, nekako su mi outwellovi šatori najbolje izgledali, nekako najpozdanije i najfunkcionalnije! :-??


Vrh
   
PostPostano: 08 kol 2013 11:25 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
meni se za obiteljske potrebe isto cine najfunkcionalnijima, sad samo treba vidjeti kako se ponasaju u ekstremnijim vremenskim uvjetima

jako mi se svidjaju fluorescentne spage, to nam je s djecom (a i odraslima koji ne gledaju) uvijek problem


Vrh
   
PostPostano: 08 kol 2013 11:29 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Te špage sam primjetio ove godine na nekoliko šatora i drugih proizvođača, valjda je to postao neki standard. :-??


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 415 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 21 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan