Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 19 tra 2024 21:10.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 415 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 21 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 kol 2013 11:35 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
pa bilo bi ok da to stave kao standard, one crne tanke nema sanse vidjet u polumraku, a klinci su nam par puta letili koliko su dugi i siroki :) na kraju sam stavlajla maramice sa stipaljkom na svaku spagu :)


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2013 15:04 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
nakon isprobavanja za pravo, mogu reci da smo jako zadovoljni, pogotovo sto nakon iglu satora i "ormara" u bunkeru auta ovo sada izgleda kao trosobni apartman. cak su se i ovi plasticni klinovi pokazali ne-losima jer smo silom prilika ipak s njima dosli.

odlicno je sto postoje tri ulaza pa
ovisno o konfiguraciji i susjedstvu se moze bilo koji koristiti. odlican je poseban ulaz za struju, i super korisne su oni dzeopvi ispred spavaona za drzat sitnice.

fali mi mozda koji dzep u spavaoni jer postoje samo bocno, ja sam u sredini i nemam niceg :)

i bome zauzme cijelu parcelu, uz sator i auto smo jedva nasli prostora za stol i stolice. uopce ne znam kako bi se ugurali na neparcelirano mjesto

slika


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2013 15:13 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
... baš lijepo izgleda :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2013 16:10 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
To je to, odličan je :handgestures-thumbup:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2013 19:48 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
i velik djeluje sad u usporedbi s autom... a tek sa šefovim bagerom =)) :icon_wink:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 23 kol 2013 23:45 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
kad gledas izvana i trazis mjesto djeluje ogromno (kakav li je tek XL, taj ne bi uopce stao na ovu parcelu), al iznutra je aman-taman

kreveti za nas troje:
slika

predprostor u koji bi mogao komotno ako zatreba doc stol i kuhinjica:
slika


Vrh
   
PostPostano: 24 kol 2013 08:19 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
... ako ostanete i sutra na Cresu možete ga testirati i po kiši
http://prognoza.hr/karte.php?id=prizemn ... ukob&it=36


Vrh
   
PostPostano: 24 kol 2013 14:24 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Sator je mrak, taman ono sto bi i mi htjeli samo da je cijena malo niza :/
Lei koliki su vam ovi madraci u spavaoni? Koliko vidim to bi taman isla i pregrada izmedju da se klinca odvoji ako zeli sam spavati? Mi mamo curicu od 4god i mislim da bi nam sator za 5 bio taman, da nismo ko sardine u spavaoni :D


Vrh
   
PostPostano: 24 kol 2013 18:15 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
pobjegli smo prije kise, da ne placamo bezveze jednu noc i onda slazemo sve po kisi

nas madrac je 150, ovaj manji je cca 75-80, pregrada ide tocno tako da je jedna veca spavaona i jedna manja, samo smo je mi otvorili


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2013 07:23 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7230
Lokacija: Osijek
Nisam ga koristio, ali mi izgleda odlično! :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 26 kol 2013 10:06 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2012 10:08
Postovi: 195
Lokacija: Zagreb
Lei, kako stoje stvari s prozračivanjem?
Ako dobro vidim, na vratima je mrežica. Ima li kakav prozor sa zadnje strane?
Naime, čitao sam neke reviewe za Outwell Birdland 4 i 5 i (Britanci mahom) navode da imaju problem s kondenzacijom.


Vrh
   
PostPostano: 26 kol 2013 10:50 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Darmarko je napisao/la:
Lei, kako stoje stvari s prozračivanjem?
Ako dobro vidim, na vratima je mrežica. Ima li kakav prozor sa zadnje strane?
Naime, čitao sam neke reviewe za Outwell Birdland 4 i 5 i (Britanci mahom) navode da imaju problem s kondenzacijom.


Trebat ce jos testiranja u drugacijim uvjetima za vidjeti tako nesto.

Sada nam je po danu bilo oko 30-tak stupnjeva, ali smo bili u dubokom hladu i s mrezicama na svim vratima (ima ih tri, sva imaju mrezicu) unutra je bilo skroz ok i podnosljivo za spavanje, nije bilo prevruce. Nocu je bilo nesto hladnije, oko 24-25 i bome smo bili pokriveni dekama i meni bi pasalo da smo zatvorili sva vrata, al muz se nije dao :D Cini mi se da je hladnije i prozracnije u ovom velikom nego u malom iglu satoru koji ima dvostruka vrata ispred i iza. Ovaj sa straznje ima prozor s mrezicom i bocno jos ima manje otvore koji se mogu otvoriti malo. Ima i dodatne otvore s mrezicom iznad svakih vratiju, u slucaju kad su vrata potpuno zatvorena da se i tada moze luftati

Kondenzacije nikakve nije bilo, al kazem - u ovakvim uvjetima mislim da se to ne bi dogodilo ni na nekom drugom satoru


Vrh
   
PostPostano: 04 ruj 2013 18:04 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Psmtr! :crying-yellow:
Napokon se odlucimo da cemo se ipak isprsiti i kupiti Nevadu jer je trenutno stvarno povoljna i sad pogledam na Mixi site i kaze da su rasprodani za ovu sezonu.


Vrh
   
PostPostano: 04 ruj 2013 18:41 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
MoschuS je napisao/la:
Psmtr! :crying-yellow:
Napokon se odlucimo da cemo se ipak isprsiti i kupiti Nevadu jer je trenutno stvarno povoljna i sad pogledam na Mixi site i kaze da su rasprodani za ovu sezonu.


pa napisala sam ja negdje da im je ostao jos samo jedan primjerak i to izlozbeni :(

pogledaj i prati campingworld, mozda spuste cijene pa da s postarinom ispadne slican iznos.


Vrh
   
PostPostano: 04 ruj 2013 20:25 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Do jutros je pisalo da se mogu naruciti uz cekanje 7-14 dana, poslao sam im mail ali sumnjam :/
Pratim campingworld i jos par siteova koji shipaju u Hr. pa cemo vidjeti ali bojim se da ovako povoljno ne moze biti jer je kod vecine samo postarina barem 50funti. OK, tjesim se time da smo do sada samo slinili i gledali sto bi mogli kupiti a sad imamo i lovu odvojenu za to pa ce se nesto sigurno uzeti. Vidio sam vec na Kampinom siteu da ovaj tjedan predstavljaju 2014 modele, vjerojatno ce onda i ostali brzo pa mozda pricekamo i to ako bude nesto sto nam se bas jako svidi.

btw Lei vi ste dvoje sa klincem ako sam dobro shvatio? Nas je troje a jedino sto se bojim kod Nevade je da je mozda prevelika za nase potrebe? OK kad se u predprostor natrpaju stvari, stol, stolice i sl. ali u principu necemo puno dana u komadu kampirati tako da me kopka da li nam je to overkill.


Vrh
   
PostPostano: 04 ruj 2013 20:54 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Posalji mail i slovenskom merkuru i iglusportu, oni su ih isto ljetos imali.

Da, nas je dvoje odraslih i dijete. Istina da djeluje dosta veliko prostor, al ako stavis unutra stol i stolice i kuhinju u slucaju kise onda ne ostaje bas previse mjesta. za spavanje su spavaone isto taman za veliki komotni dupli madrac i jedan komotni mali. dalo bi se tu stisnuti i vise al ovo je bas onako da se svi mogu rastegnuti i ne spavati ko sardine ;)


Vrh
   
PostPostano: 04 ruj 2013 21:25 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Hvala, saljem ;)
Idem pogledati jos malo Outwellove modele, sada nam je lakse jer nam je budzet malo veci nego sto smo prije planirali pa mozda nadjemo jos nesto sto nam odgovara. Nije nuzno da bude Nevada, moze slobodno biti malo manji sator ali bi htjeli da ima vecinu featurea koje ima i Nevada, mrezice na svim vratima, puno otvora za provjetravanje itd.


Vrh
   
PostPostano: 04 ruj 2013 23:00 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Hmm, nasao sam nesto zgodno - Covington 4 http://www.campingworld.co.uk/Models.aspx?ModelID=10142


Vrh
   
PostPostano: 04 ruj 2013 23:33 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
mini nevada :) al prvi put ga vidim a prekopala sam sve njihove modele ... zasto ga nema na sluzbenom outwellovom webu?


Vrh
   
PostPostano: 05 ruj 2013 09:19 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Da, bas mini Nevada :D
Ima sve feature kao Nevada osim one mrezice uz pomoc koje su povezane spavace kabine za strop. Mene je isto malo zabrinulo sto ih nema na siteu ali nema ni jednog satora iz te Privileged kolekcije (Covington, Amarillo i Denison), poslao im mail i ovo je odgovor "... This tent is a special campaign made only for spring, that's why it's not on our website..."
Izgleda da ga mozemo dobiti za nekih 2200-2300kn sto mi se cini poprilicno dobra kupnja.

btw Nevada se moze dobiti i kod nas, javili su mi iz Iglusporta ali cijena je 4300kn @-)


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 415 postova ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 21 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan