Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 14:07.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 22 kol 2012 19:51 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Jel može to tu? :think:

Anyway, šator za plažu smo počeli koristit kad je došla beba za izlete na jezero ili na bezen, sad ne možemo zamisliti otići na izlet bez njega, pa taman da idemo u šumu :d

Prvo smo imali nešto ovako
slika
što se pokazalo nezadovoljavajućim prvi put kad je muž zaboravio spremit šipke :angry-nono: a ja s djetetom veselo otišla na more sa šatorom bez šipki :))

Onda smo uzeli samoslažući u Lidlu koji je kvrcnuo nakon, odnosno tijekom drugog korištenja. Reko smeće iz Lidla. Sad mislim od njega napravit kakvo sjenilo za balkon :d
Kupim "pravi" isti takav, ali Mckinley (Bora)
slika


Nekoliko puta ga rastavila i sastavila u stanu da ga skužim, sve super, al i taj je kvrcnuo. Kako se meni čini dok je bio složen u toj njegovoj torbici/vrećici. Zaključila sam da nešto krivo radim, u međuvremenu zaboravila na nedostatak ovog prvog :doh: i kupila Mckinley Evia
slika

opet sa šipkama :d

Za sada nas odlično služi i obožavamo ga :bow-blue: Za popodnevni spavanac svi troje stanemo u njega i milina :dance:

Eto, ništa ne prodajem, samo se hvalim :)) Al ak netko hoće, poklonim mu ovaj prvi i to skupa sa šipkama :))


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2012 21:39 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
cjepidlaka mislim da definitvno nesto krivo radis :D
Mi imamo taj iz Lidla, bio je nekih 130kn (kao ovaj McKinley kojeg si stavila smao plavi), navlacimo ga cijelo ljeto i nije mu nista. Kao sto i sama kazes vise ne mozemo zamisliti izlete bez njega, meni je stalno u autu sa McKinleyevom dekicom za piknike, malicka je vec hrpu puta spavala u njemu a i tatica je par puta ubio oko u sumici u Primostenu ovo ljeto :d
ne kuzim kako su ti pukli? prilikom slaganja ili?


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2012 21:54 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Ozbiljno poklanjaš? :-\

Nama je ovo ljeto pukla "lastika" unutar šipki, pa nam je slaganje poprilično otežavajuće.
Razmišljamo kupiti nove šipke, ali mislim da bi to bila nemoguća misija u hr :confusion-scratchheadyellow:
Inače taj šator za plažu već imamo kojih 10 godina, neki "bezimeni" iz neckemana :d

Sviđa mi se ovaj Mckinley.


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2012 22:19 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
MoschuS je napisao/la:
ne kuzim kako su ti pukli? prilikom slaganja ili?


stvarno ne znam. Zadnji put sam ga lijepo složila, poslije vidim da nekak čudno strši u torbi :confusion-shrug: Da je prilikom slaganja valjda bi čula, a i ne bi ga mogla složit.

Darcy je napisao/la:
Ozbiljno poklanjaš? :-\


A ne treba mi više, samo mjesto zauzima. Nije to ništa fancy, neki crveno-plavi, ma nije ni 100 kuna koštao.


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2012 22:29 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Darcy je napisao/la:
Nama je ovo ljeto pukla "lastika" unutar šipki, pa nam je slaganje poprilično otežavajuće.
Razmišljamo kupiti nove šipke, ali mislim da bi to bila nemoguća misija u hr :confusion-scratchheadyellow:
Inače taj šator za plažu već imamo kojih 10 godina, neki "bezimeni" iz neckemana :d

Sviđa mi se ovaj Mckinley.


Darcy, imaš u; http://www.iglusport.hr/ za kupit samo gumice na metre (simbolična cifra), a isto tako imaš i fiberglas štangica različitih debljina koje isto nisu skupe. Pogledaj njihov katalog.
Obzirom da znaš kako sve to izgleda, vidjela si i sama da to nije problem složit.

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2012 23:40 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
mi imamo mckinley bora, tocno ovakav zeleni kao na slici... prosle godine dok je malac bio puzajuca beba smo ga nosili na plazu, sad vise nema smisla jer je mali nezaustavljiv. a i malo je prevelik i zauzme podosta prostora na plazi

zato nam super sluzi u kampu kao pomocni sator u kojem su grupirane sve igracke, pokrijemo ih nocu dekicom da ih rosa ne "napadne" i sve pet :handgestures-thumbup:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan