Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 16:15.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 18 kol 2016 09:15 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 10 kol 2016 12:32
Postovi: 2
Pozdrav,

preko oglasa sam u BiH kupio šator Coleman Mackenzie X4 - polycotton, teško mi je naći konkretnih podataka za njega pa se obraćam ovdje da vidim ima li neko iskustva sa ovakvim šatorom. kako sam čitao ovdje na forumu mogao sam zaključiti da su polycotton šatori definitivno poželjniji, međutim kada sam gledao cijene prilično su skuplji u odnosu na poliesterske.

Vidim na internetu da još uvijek ima kupiti Coleman Mackenzie X4 isti je oblik i iste su dimenzije samo nije polycotton nego je poliester.

Ono što sam uspio naći na internetu to je ova animacija mog šatora - http://www.coleman.eu/cz/t-3d_mackenziex4.aspx

Eto, bio bih zahvalan na iskustvu ili nekom mišljenju iskusnijih kampera.

Hvala unaprijed.


Vrh
   
PostPostano: 18 kol 2016 09:56 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Mislim da nitko na forumu nema polycotton sator ali, kao sto i sam kazes, trebali bi biti bolji i ugodniji od obicnih.
Ako ti ovo nije prvi sator napisi da li se osjeti neka razlika u praksi nakon sto prospavas par noci u njemu ;)


Vrh
   
PostPostano: 18 kol 2016 10:50 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 10 kol 2016 12:32
Postovi: 2
MoschuS je napisao/la:
Mislim da nitko na forumu nema polycotton sator ali, kao sto i sam kazes, trebali bi biti bolji i ugodniji od obicnih.
Ako ti ovo nije prvi sator napisi da li se osjeti neka razlika u praksi nakon sto prospavas par noci u njemu ;)


Obavezno.

L.P.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 3 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan