Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 17:01.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 73 posta ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 29 kol 2012 07:45 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Poučen dobrim iskustvom nekih članova foruma odlučio sam naručiti predšator u ovoj trgovini! I od tada kreču moje muke sa predšatorom!

Iznosim cijelu kronologiju događaja:
Predšator sam kod g. Tadeja (vlasnik Hajcom.a) naručio i platio 11.7. pri čemu je dogovoren rok isporuke 7-10 dana što mi je bilo bitno radi odlaska na ljetovanje 4.8. Kako se bližilo vrijeme za polazak na ljetovanje, a predšator nije stigao kontaktirao sam g. Tadeja koji je rekao da je problem u tvornici jer su rekli da tražene predšatore imaju, ali ih ustvari nisu imali, ali da se ne brinem da će predšatori stići do odlaska na ljetovanje.

U međuvremenu se čujemo nekoliko puta, a predšatori nikako nestižu. U dogovoru sa g. Tadejem odgađamo odlazak na ljetovanje za tri dana jer će predšatori doći do ponedjeljka 6.8. To veće me zove g. Tadej i javlja da predšatori nisu stigli i u zamjenu mi nudi tendu (meni tenda neodgovara za ljetovanje, nego samo predšator) i kuhinju. S obzirom da nemam drugog izbora (ili ne otići na ljetovanje) prihvaćam njegovu ponudu i pokupim tu opremu u Zagrebu 7.8. Tada g. Tadej obećava da će predšatori doći taj tjedan i da će mi on poslati predšator u kamp gdje ljetujem s čime sam se ja složio.

Od kraja tog tjedna sam zvao, slao SMS poruke, e-mailove ali mi se g. Tadej nije javio do 15.8. Tada mi se javlja SMS porukom da je izgubio mobitel i da je to njegov novi broj, ali na taj broj ga nemogu zvati jer taj broj prima samo SMS poruke (to sam saznajem tako što sam ga probao zvati). Tada g. Tadej javlja da predšatori kreću sutradan navečer prema mome kampu.

Od toga dana g. Tadej mi se nije javio. Ja sam gotovo svaki dan zvao, slao SMS poruke i e-mail poruke, ali nisam dobio nikakav odgovor.

U međuvremenu sam dobio informaciju (od Goge) da su predšatori na otoku Krku ili Pagu, gdje Tadejevi zaposlenici postavljaju šatore u kampovima, ali nemaju vremena da dostave predšator.
Nakon toga stalno zovem, šaljem sms-ovei majlove g. Tadeju, ali nema nikakvog odgovora.

22.8. mi se g. Tadej javio e-mailom da je na sajmu karavaninga i da će predšator biti isporučen. Ali kada će ta isporuka biti, nije rečeno!

24.8. zovem g. Tadeja i javlja mi se (nakon nekoliko pokušaja) i obećaje da će mi predšator donijeti 29.8. (znači danas).



Da bi stvar bila još gora, zajedno samnom je Goga istovremeno naručila predšator. Kod njih je situacija bila malo bolja jer su na more kretali kasnije 25.8. i njima je bio jako bitan predšator radi male bebe. I oni nisu dobili predšator da bi se nakon puno zivkanja, mailova i ostalog dogovorila da njoj g. Tadej (ili njegovi zaposlenici) dostave drugi tip predšatora da bi ona mogla ići na more. Ta dostava je dogovorena za 24.8. 25.8 oni probaju predšator i vide da je taj predšator najmanje za 1 m manji od potrebnog predšatora, tako da su i oni morali na more bez predšatora!

I tako ja još uvijek čekam svoj predšator! :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 09:43 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
A da vi lijepo trazite svoje novce nazad? :/


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 14:52 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
I ja i dalje čekam svoj predšator

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 15:53 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 kol 2012 15:44
Postovi: 9
pozdrav svima .
moje ime je Alen i nisam mogao da ne pišem nazad na ovu temu !
Ja moram da kažem,da sam vrlo razočaran nad ovim što pišete o Hajcom krško .
Ovaj gospodin Tadej je meni i petorici mojih prijatelja sam osobno u roku 7 dana obavio dostavu predšatora koje smo naručili na otok krk !!!
ako se je pojavio problem,ja sam siguran da g. tadej nije htio da nekog da razočara.
to je jedina tvrtka koja se je uvijek ispričala ako je bilo to potrebno.

zato vam molim,da mu ne pravite slabe reklame, jer ovaj čovjek se stvarno trudi do klijenta.

alen


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 16:55 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2011 14:02
Postovi: 106
1. Bez ljutnje, ali zanimljivo kako si nam se pridružio da nam samo to kažeš kako ste vi u 7 dana dobili svoje predšatore.

2. Mene zanima što bi ti i tvojih 5 prijatelja reklo da niste dobili predšatore na vrijeme. sigurno bi vam bilo svejedno - ljetovali to ljeto ili ne. Ova "goga" ima bebu od tri mjeseca. Mozes vidjeti tu na forumu kad je rodjena. I njoj je vrlo zanimljivo sto joj sve stoji vani od kolica i drugih stvari, što je od drugih posuđivala tendu, što je dodatno imala trošak kupovine kuhinje kako bi neke stvari imala gdje držati u kampu.

3. Po prethodnim postovima. Ovdje ima puno slanja sms-ova, zvanja, obećanja iz dana u dan i neispunjavanja identičnih - čitaj: dječjih bajki. Ako već je problem u jednom modelu predšatora mogao je isporučiti skuplji ili jeftiniji od toga.

4. Kako nakon ovakvog napisa može poslati drugi predšator u HR i onda opet još jednom krivi.

5. A kao što vidiš problem i dalje traje i moraš priznati da od tebe sigurno ima još razočaranijih time što isporuka bilo čega traje sad već nekima i tjedan dana nakon godišnjeg odmora.

_________________
Jesam budala, al' mi je bar zanimljivo!


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 16:58 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
očito da se ne trudi oko svih kupaca jednako!

kako da ne pravimo lošu reklamu, kada predšatore čekamo dva mjeseca, a normalno, platili smo ih po narudžbi!

i kako da ne pravimo lošu reklamu, kada ti netko sa svojim ponašanjem upropasti godišnji odmor i kada zbog takvog ponašanja imaš dodatne nepredviđene izdatke!

Gosp. Tadej nam je sigurno pet puta obečavao da će predšatori doći (da će ih poslati poštom, da će ih dovesti njegov vozač, da će ih on sam dovesti...), ali niti jednom oni nisu došli, niti se gosp. Tadej unaprijed javio i rekao da neće doći i kada nisu došli nije se javio i rekao zašto nisu došli - po meni je to nejavljanje jednako veliki problem kao i nedolazak predšatora.

Meni je nakon sigurnih 100 poziva i 50 poruka, gosp. Tadej poslao predšator, pristala sam na to da to ne bude model koji sam naručila i platila, samo da dođe bilo koji da mogu sa mirom otići na more. Međutim kada je predšator došao, isprobali smo ga i izmjerilli i bio je cca 2 metra kraći od onog koji smo naručili. Nakon toga sam zvala gosp.Tadeja koji je rekao da su naši predšatori koji smo naručili u AC Šimuni na Pagu, a pošto mi idemo na Pag u AC Straško rekla sam da možemo tamo zamjeniti predšator, ali se on nakon toga nije javio dva dana. Onda sam opet JA zvala i pisala poruke, da bi se gosp. Tadej javio i rekao da će mi on osobno donjeti i namontirati predšatoru u AC Straško u utorak. Danas je srijeda, a ja još nemam svoj predšator. Toliko od o obećanjima!
I da ne zaboravim napisati, da mi je gosp. Tadej poslao poklon plinsku bocu zbog kašnjenja u isporuci predšatora.7

Ja i dalje čekam, al ne mislim više potrošiti niti jednu lipu i niti jednu sekundu vremena, probajući ga zvati ili mu slati poruke.

Eto gosp. Tadje vjerovatno ima svoje prioritete, a mi smo sigurno negdje na dnu te ljestvice!

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 19:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Alen je napisao/la:
pozdrav svima .
moje ime je Alen i nisam mogao da ne pišem nazad na ovu temu !
Ja moram da kažem,da sam vrlo razočaran nad ovim što pišete o Hajcom krško .
Ovaj gospodin Tadej je meni i petorici mojih prijatelja sam osobno u roku 7 dana obavio dostavu predšatora koje smo naručili na otok krk !!!
ako se je pojavio problem,ja sam siguran da g. tadej nije htio da nekog da razočara.
to je jedina tvrtka koja se je uvijek ispričala ako je bilo to potrebno.

zato vam molim,da mu ne pravite slabe reklame, jer ovaj čovjek se stvarno trudi do klijenta.

alen


Ja te nerazumijem, dali si ti razočaran Hajcomom ili misliš da mi negovorimo istinu? :think:

Neznam dali si primjetio prvu rečenicu u mom postu, gdje sam napisao kako sam se odlučio za njih.
I kao drugo kako bi se ja trebao osječati kada mi je prošlo cijelo ljetovanje bez opreme na koju sam računao i koju sam platio i koju još nisam dobio?
Kako bi se ti osjećao na mome mjestu? Pljeskao bi hajcomu i hvalio ga na sve strane?


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 20:15 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 kol 2012 15:44
Postovi: 9
vrlo rado bih g. Bajki odgovorio na njegovo pitanje:

Ja ne zagovaram hajcom, nego samo bi volio da kažem , ako se dogodi 1 pogreška, ne možeš da napraviš od tvtke najslabiju na svijetu .

Sad ču vam ja dati jedan primjer,šta se je meni dogodilo prošlog ljeta :
* uplatio kompletan iznos u CARAVAN LJUBLJANA
* KAŽU MI DA DOBIJEM NARUČENO ZA 10 DANA
* ONDA MI POSLE 10 DANA KAŽU DA NEMA ROBE VIŠE U PROIZVODNJI
* NIKAD NISAM NI DOBIO NAZAD UPLATE DO DANAS
* NIKAD DO DANAS NISAM DOBIO PREDŠATOR
* ZVAO SAM U HAJCOM KRŠKO I DOBIO ISTI ŠATOR ZA 7 DANA !!!

Samo to želim da vam kažem ljudi, nemojmo biti takvi .
Ja znam dosta kampista iz naše zemlje i nijedan nema primjedbi na Hajcom Krško.
To je jedina trtka koja daje uz naručeno robu još uvijek nešto GRATIS !!!

LP Alen


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 20:28 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Alen je napisao/la:
vrlo rado bih g. Bajki odgovorio na njegovo pitanje:

Ja ne zagovaram hajcom, nego samo bi volio da kažem , ako se dogodi 1 pogreška, ne možeš da napraviš od tvtke najslabiju na svijetu .

Sad ču vam ja dati jedan primjer,šta se je meni dogodilo prošlog ljeta :
* uplatio kompletan iznos u CARAVAN LJUBLJANA
* KAŽU MI DA DOBIJEM NARUČENO ZA 10 DANA
* ONDA MI POSLE 10 DANA KAŽU DA NEMA ROBE VIŠE U PROIZVODNJI
* NIKAD NISAM NI DOBIO NAZAD UPLATE DO DANAS
* NIKAD DO DANAS NISAM DOBIO PREDŠATOR

* ZVAO SAM U HAJCOM KRŠKO I DOBIO ISTI ŠATOR ZA 7 DANA !!!

Samo to želim da vam kažem ljudi, nemojmo biti takvi .
Ja znam dosta kampista iz naše zemlje i nijedan nema primjedbi na Hajcom Krško.
To je jedina trtka koja daje uz naručeno robu još uvijek nešto GRATIS !!!

LP Alen


sorry alen,
ajde daj i meni jedno 1000 eura... jer očito ti je svejedno!

I ovdje su 2 pogreške. Ali očito nije bolno to što nije došlo - nego su bolna izmotavanja, laganja, "sranja", kemijanja, nejavljanja na telefon, obmanjivanja, obećavanja i ostale stvari koje se konstantno događaju iz dana u dan.

Inače - kako možeš reći:
1. šator je tu - i kupac želi sam otići 500 km po njega - e onda ga više nema!
2. reći dolazim sutra - nosim predšator i montiram - i ne pojaviti se bez javljanja da ne dolaziš - i bez ikakve isprike jer možda te netko i čeka, imao neke planove - za neki obilazak, društvo ili slično... nisu svi samo uz kampicu i čekaju gospona s predšatorom
2. šator dolazi sutra - onda više ne dolazi
3. poslati totalno krivi predšator - namjerno

Na njihovom mjestu pismo dvomjesečne kronologije dobave predšatora bi već završilo i u tvornici DWT.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 20:40 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 26 sij 2012 21:57
Postovi: 11
Mislim da se radi o poznatoj slovenskoj bahatosti i bezobrazluku.


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 20:44 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 kol 2012 15:44
Postovi: 9
Odmah ču se ispričati za ovo šta ču da napišem :

STATLER TI SI JEDAN :banana-dance: !!!
Zbog takvih što si ti, ču se ja i još nekoliko mojih prijatelja izpisati iz udruge kampista !!!
Da je na meni ja bih odmah vratio uplatu i nikad više radio sa ljudima iz udruge.

Za tebe imam samo jedan :bow-blue:


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 20:49 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Alen je napisao/la:
Odmah ču se ispričati za ovo šta ču da napišem :

STATLER TI SI JEDAN :banana-dance: !!!
Zbog takvih što si ti, ču se ja i još nekoliko mojih prijatelja izpisati iz udruge kampista !!!
Da je na meni ja bih odmah vratio uplatu i nikad više radio sa ljudima iz udruge.

Za tebe imam samo jedan :bow-blue:


:handgestures-thumbup:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 20:49 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 kol 2012 15:44
Postovi: 9
geronimo je napisao/la:
Mislim da se radi o poznatoj slovenskoj bahatosti i bezobrazluku.


SRAMIM SE ŠTO UOPČE PRIČAM SA VAMA.
NEZNAM ŠTA VAM JE ?
ZANIMA ME ŠTA ČE BIT ONDA NA FORUMU KAD VAM DOBAVE PREDŠATORE ???
ŠTA IMA TU SLOVENSKA BAHATOST ???
KOD NAS U HRVATSKOJ SVI STE BAHAVI !
DAJTE MALO ČUVAJTE ŠTA PIŠETE PO FORUMIMA.


Zadnja izmjena: Alen, dana/u 29 kol 2012 20:55, ukupno mijenjano 1 put.

Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 20:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Alen je napisao/la:
vrlo rado bih g. Bajki odgovorio na njegovo pitanje:

Ja ne zagovaram hajcom, nego samo bi volio da kažem , ako se dogodi 1 pogreška, ne možeš da napraviš od tvtke najslabiju na svijetu .

Sad ču vam ja dati jedan primjer,šta se je meni dogodilo prošlog ljeta :
* uplatio kompletan iznos u CARAVAN LJUBLJANA
* KAŽU MI DA DOBIJEM NARUČENO ZA 10 DANA
* ONDA MI POSLE 10 DANA KAŽU DA NEMA ROBE VIŠE U PROIZVODNJI
* NIKAD NISAM NI DOBIO NAZAD UPLATE DO DANAS
* NIKAD DO DANAS NISAM DOBIO PREDŠATOR
* ZVAO SAM U HAJCOM KRŠKO I DOBIO ISTI ŠATOR ZA 7 DANA !!!

Samo to želim da vam kažem ljudi, nemojmo biti takvi .
Ja znam dosta kampista iz naše zemlje i nijedan nema primjedbi na Hajcom Krško.
To je jedina trtka koja daje uz naručeno robu još uvijek nešto GRATIS !!!

LP Alen


Molim te lijepo da mi na pp pošalješ tvoje podatke pa da u Caravan Ljubljana provjerim gdje je došlo do nesporazuma i zašto nisi dobio novce ni robu!

Po čemu ti vidiš da sam ja, da te citiram, napravio od njih najslabiju tvrtku na svijetu? Dali sam ja rekao nešto što se nije dogodilo, dali sam ja ijednom riječju nešto rekao protiv njih, a da nije istina, dali sam ja protiv njih rekao nešto loše???

I da, predšator još nije stigao!


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 21:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Alen je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
Mislim da se radi o poznatoj slovenskoj bahatosti i bezobrazluku.


SRAMIM SE ŠTO UOPČE PRIČAM SA VAMA.
NEZNAM ŠTA VAM JE ?
ZANIMA ME ŠTA ČE BIT ONDA NA FORUMU KAD VAM DOBAVE PREDŠATORE ???
ŠTA IMA TU SLOVENSKA BAHATOST ???
KOD NAS U HRVATSKOJ SVI STE BAHAVI !
DAJTE MALO ČUVAJTE ŠTA PIŠETE PO FORUMIMA.


Kao prvo dali znaš šta znači pisati velikim slovima na forumu?
Kao drugo ako nije tajna, odakle si ti?


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 21:01 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 kol 2012 15:44
Postovi: 9
Molim te lijepo da mi na pp pošalješ tvoje podatke pa da u Caravan Ljubljana provjerim gdje je došlo do nesporazuma i zašto nisi dobio novce ni robu!

Po čemu ti vidiš da sam ja, da te citiram, napravio od njih najslabiju tvrtku na svijetu? Dali sam ja rekao nešto što se nije dogodilo, dali sam ja ijednom riječju nešto rekao protiv njih, a da nije istina, dali sam ja protiv njih rekao nešto loše???

I da, predšator još nije stigao![/quote]


Pozdrav g. Bajki

očito ste me pogrešno razumijeli.
Nisam tako mislio.
Samo sam htio da kažem da jedna pogreška ne može da napravi toliko štete !
ja vam želim da dobijete predšator.
i siguran sam u to zbog toga što je tadej ozbiljan i uvijek bio pošten do uplatnika.

lp i ispričavam se !


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 21:03 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 kol 2012 15:44
Postovi: 9
Kao prvo dali znaš šta znači pisati velikim slovima na forumu?
Kao drugo ako nije tajna, odakle si ti?[/quote]

ne znam ,nikad nisam bio na forumima kao registrovan.
Ja sam iz Malinske .
Ako neko želi mogu i ličnu da skeniram.

lp svima i još jednom se ispričavam što sam htio samo svoje da kažem.
Nikoga nisam htio da povrijedim !


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 21:08 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Ako i imaš osobnu iz Hrvatske, neznači da si u Hrvatskoj! Postoje i dvojna državljanstva, a nekako mi tvoje pisanje vuče na Sloveniju?


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 21:10 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Alen je napisao/la:
geronimo je napisao/la:
Mislim da se radi o poznatoj slovenskoj bahatosti i bezobrazluku.


SRAMIM SE ŠTO UOPČE PRIČAM SA VAMA.
NEZNAM ŠTA VAM JE ?
ZANIMA ME ŠTA ČE BIT ONDA NA FORUMU KAD VAM DOBAVE PREDŠATORE ???
ŠTA IMA TU SLOVENSKA BAHATOST ???
KOD NAS U HRVATSKOJ SVI STE BAHAVI !
DAJTE MALO ČUVAJTE ŠTA PIŠETE PO FORUMIMA.


Nisam ti odgovorio, ako predšatori stignu, napisati ću da su predšatori stigli ili šta se već dogodi. Neznam šta bi ti drugo očekivao, da ubijemo temu ili šta?


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2012 21:13 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 29 kol 2012 15:44
Postovi: 9
bajki je napisao/la:
Ako i imaš osobnu iz Hrvatske, neznači da si u Hrvatskoj! Postoje i dvojna državljanstva, a nekako mi tvoje pisanje vuče na Sloveniju?


Ja sam ponosan da sam Hrvat .
Ali to neznači da ne poštujem Sloveniju,kao nekim od vas .
Da u pravu si pola Slovenac/pola Hrvat, koji živi od 1 godine u malinskoj.
Ne znam u čemo je sad problem.
Da li nesmen da sam na forumu zbog toga ?
Samo sam kazao da smo mi imali vrlo dobro iskustvo sa Hajcomom.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 73 posta ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 52 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan