Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 14:56.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 15 svi 2013 10:20 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
bajki je napisao/la:
Sve mi je OK, ali i dalje to spajanje boćnih stranica sa kamperom (kućicom) je nekako klimavo! Strah me kako bi to prošlo na udarima bure! :think:

P.S. Kućica na kojoj pokazuju je odlična! :handgestures-thumbup:


Tenda koju ima Statler bila je na jakom vjetru i nije bilo problema samo se treba dobro usidriti, a to mi je Statler pokazao sa čime- zatezačima od kud ?...... iz Lidla :dance:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 11:12 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
klin je napisao/la:
Tenda koju ima Statler bila je na jakom vjetru i nije bilo problema samo se treba dobro usidriti, a to mi je Statler pokazao sa čime- zatezačima od kud ?...... iz Lidla :dance:


iz Lidla? :naughty:

to su pravi zatezači... plastični :banana-dance: a svi ste se smijali kad sam ih pokazao kad su lani stigli... =))

slika
slika

a ja eto našao sam napokon za što ću ih koristiti... tek sad u Kopačevu sam skužio na pokrovu pakiranja slikice.. :doh:

slika
slika

http://www.peggypeg.co.uk/

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 11:18 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
klin je napisao/la:
Tenda koju ima Statler bila je na jakom vjetru i nije bilo problema samo se treba dobro usidriti, a to mi je Statler pokazao sa čime- zatezačima od kud ?...... iz Lidla :dance:


iz Lidla? :naughty:

to su pravi zatezači... plastični :banana-dance: našao sam napokon za što ću ih koristiti... tek sad u Kopačevu sam skužio na pokrovu pakiranja slikice.. a za ono šarafljenje moram smislit bušilicu definitivno... :doh:

http://www.peggypeg.co.uk/

slika
slika



Ma sve 5 ali nisam mislio na ovu "fantaziju" nego na " trake -gurte ( kak se to još zove ) za zatezanje.


p.s. ovo ti je idealno za našu obalu idealno za kamen. Na g.o. si pa ćeš imati vremena ušarafit, usput uzmi i gumeni čekić da koji kamenčić razbiješ =)) =)) =)) =)) =)) :obscene-drinkingcheers:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 11:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
klin je napisao/la:
... usput uzmi i gumeni čekić da koji kamenčić razbiješ =)) =)) =)) =)) =)) :obscene-drinkingcheers:


uzet ću si gumeni čekić za kamenje razbijat... :dance: ali ponijet ću si i ovakve šrafove za svjetleće...

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 11:57 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
Jel se to meni čini da ste Vi sišli sa prave teme ili se varam?????
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 12:22 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
klin je napisao/la:
... usput uzmi i gumeni čekić da koji kamenčić razbiješ =)) =)) =)) =)) =)) :obscene-drinkingcheers:


uzet ću si gumeni čekić za kamenje razbijat... :dance: ali ponijet ću si i ovakve šrafove za svjetleće...

slika

To je to :handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers:

istrle11 je napisao/la:
Jel se to meni čini da ste Vi sišli sa prave teme ili se varam?????
=)) =)) =)) =)) =)) =)) =))


Sve je to dio tende :obscene-drinkingcheers:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 12:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Statler je napisao/la:
A nije to ništ klimavo... sve je to 5 za ono što treba se spremiti... bitno je vrijeme montaže... e sad druga stvar je što unutra ne stane ni frtalj onoga što recimo "statler family" drži u predšatoru... komplet kuhinjs, dodatni radni stol, stalaža, dodatni frižider, TV, ležaljke za ležanje ispred TV-a, gajbe za piće, alat, rezervni kotači i slične gluposti + naravno kavez s vjevericom!

Ali ionako sad gledamo da prikolica trebala biti pokretna - 2-3 dana tu, 2-3 dana tamo... ;)

ps. Eiffeland Holiday je kampica :dance:


Siguran si da bura nebi prošla na spoju kampera i bočne strane predšatora? :think:


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 12:54 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
klin je napisao/la:
bajki je napisao/la:
Sve mi je OK, ali i dalje to spajanje boćnih stranica sa kamperom (kućicom) je nekako klimavo! Strah me kako bi to prošlo na udarima bure! :think:

P.S. Kućica na kojoj pokazuju je odlična! :handgestures-thumbup:


Tenda koju ima Statler bila je na jakom vjetru i nije bilo problema samo se treba dobro usidriti, a to mi je Statler pokazao sa čime- zatezačima od kud ?...... iz Lidla :dance:


Lako je kada je otvorena sa tri strane, ali kada ti to zatvoriš, a sve strane nisu dobro zatvorene, nastaje belaj dok si rekao keks!


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 12:57 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
bajki je napisao/la:
Siguran si da bura nebi prošla na spoju kampera i bočne strane predšatora? :think:


nemam pojma. Ali viđao sam u kampovima takve komplete i realno sve je ferceralo... Sad novi predšatori najskuplji imaju isto naprijed tu čvrstu štangu i u njoj se nalaze konstrukcijske cijevi... Lani sam gledao takav predšator u Čikatu na novom fendtu...

iskreno kad i ako kupim, složim i probam (doživim buru) - javim ti! :handgestures-thumbup:

eto tak je sad puhalo i padalo i u Kopačevu pa je tenda ostala raširena jer je bila učvršćena s tom hebenom plastikom u koju ni sam nisam vjerovao....

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 13:12 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Konstrukcija samog predšatora nesmatram problemom. To se sve učvrsti!

Ja sam gledao kada je u kampu bura puhnila ispod kampice (kampica je imala navučenu onu zaštitu) i ušla u predšator. Dok si rekao keks, bio je u zraku!


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 13:51 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
Svaka čast za vijke ali mene interesira vaše mišljenje za ovakvu vrstu predšatora.
Meni se čini da je meni osobno interesantnije jer nebi morao u tom slučaju mijenjati postoječu tendu za dužu ili ????
:greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 14:19 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Statler je napisao/la:
A nije to ništ klimavo... sve je to 5 za ono što treba se spremiti... bitno je vrijeme montaže... e sad druga stvar je što unutra ne stane ni frtalj onoga što recimo "statler family" drži u predšatoru... komplet kuhinjs, dodatni radni stol, stalaža, dodatni frižider, TV, ležaljke za ležanje ispred TV-a, gajbe za piće, alat, rezervni kotači i slične gluposti + naravno kavez s vjevericom!

Ali ionako sad gledamo da prikolica trebala biti pokretna - 2-3 dana tu, 2-3 dana tamo... ;)

ps. Eiffeland Holiday je kampica :dance:


zato ja ništa nemam u predšatoru; sklopivi kuhinjski ormarić i mali kamp frižider i bicikle. tako da sam za pola sata spreman za pokret ako mi se lokacija ne svidi.


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 14:23 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
nego kad ste kod predšatora; da li zatvarati predšator, znači staviti i bočne i prednju stranicu ili ne uopće niti jednu ili recimo samo bočne a s prednje otvoreno?

vidio sam po kampu da stranci uglavnom ili uopće ne zatvaraju ili stave samo bočne (to sam i ja prakticirao).


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 14:27 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
dundino je napisao/la:
nego kad ste kod predšatora; da li zatvarati predšator, znači staviti i bočne i prednju stranicu ili ne uopće niti jednu ili recimo samo bočne a s prednje otvoreno?

vidio sam po kampu da stranci uglavnom ili uopće ne zatvaraju ili stave samo bočne (to sam i ja prakticirao).


Kada je loše vrijeme, obavezno ili sve zatvoriti ili skinuti sve stranice! A kada je lijepo ovisi samo o tvojoj volji! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 14:30 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
istrle: tebi bi pola metra duža tenda bila super (to smo utvrdili sad u Kopačevu) prema "repu" kampera, samo na tvom mjestu ja bih prvo probao prodati kraću i onda kupio dužu... u svakom slučaju odlučio bi se na marku koju imaš sada i kupio prednju i bočne stranice za ovu tendu, a vjerojatno je to identično i onoj dužoj... prednja ne, ali bočne da...

dundino: i mi u kampu stavljamo samo bočne stranice, a naprijed ništa, ali kad postavljam predšator postavljam ga i sa prednjim stranicama i kad ga zategnem i uredim - onda te prednjice skidam dolje... lani smo ih montirali u dva navrata jer je jako puhalo... i odma ih nakon 1-2 dana skidali dolje...

što se sigurnosti tiče - nije dobro jer smo preslobodni... u predšatoru je komplet kuhinja, lcd tv, dodatni friž i hrpa drugih stvari koje kad odemo zajedno na kupanje ili u grad ostaju na slobodi...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 47 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan