Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 15:26.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 15 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 15 ožu 2013 09:01 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Pozdrav!
Jel' zna tko gdje trenutno ima za kupiti ona platnena "ogradica" 1.4 x 4 m za zaštitu od vjetra, a sa kojom se ljudi i malo ograde ukoliko su baš pokraj prometne ceste? Bio sam u Baumaxu i Bauhausu, ali nemaju ništa original. Bilo bi dobro da dolazi sa šipkama za kontrukciju jer inače neznam kako ću u kampu, na parceli sa dva drveta složiti ogradicu " na L " :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 15 ožu 2013 09:58 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 pro 2011 14:02
Postovi: 106
iako ja te ograde ne volim - evo... :greetings-wavingyellow:

slika


http://www.meridian.hr/hr/artikli-detal ... -panama-36

_________________
Jesam budala, al' mi je bar zanimljivo!


Vrh
   
PostPostano: 16 ožu 2013 21:23 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Zahvaljujem! Zna li netko ima li u nekom dućanu? Metro? Pevec? Negdje drugdje?


Vrh
   
PostPostano: 20 ožu 2013 10:21 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 17 vel 2013 09:40
Postovi: 35
zaštitit od čega :greetings-wavingyellow:
Imaš ih svugdje...Iglu šport,Merkur...itd...itd.
Svaki dučan s kamp opremom ima sigurno i to...stoji im na lageru jer nikome nemogu prodat =))
Možda samo moraju prekopat po skladištu =))


Vrh
   
PostPostano: 20 ožu 2013 20:56 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Ne razumijem čemu takvo valjanje od smijeha? Zaštita od vjetra recimo, da mi ne lete laganije stvari sa stola. Pa onda recimo možda vizualna zaštita da ne gledam nekog susjeda debila na susjednoj parceli. Možda ako rezerviram parcelu pokraj nekog prometnog puta pa želim imati malo privatnosti... i tako... primjena ima dosta i ne razumijem čemu toliko drapanje od smijeha :confusion-scratchheadyellow:


Vrh
   
PostPostano: 21 ožu 2013 10:17 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
okicizepa je napisao/la:
Ne razumijem čemu takvo valjanje od smijeha? Zaštita od vjetra recimo, da mi ne lete laganije stvari sa stola. Pa onda recimo možda vizualna zaštita da ne gledam nekog susjeda debila na susjednoj parceli. Možda ako rezerviram parcelu pokraj nekog prometnog puta pa želim imati malo privatnosti... i tako... primjena ima dosta i ne razumijem čemu toliko drapanje od smijeha :confusion-scratchheadyellow:



100% si u pravu, ima slučajeva gdje ti to jako, jako dobro dođe jer ima svakakvih u kampu. Drugo omeđiš si mjesto tamo gdje nema parcela da ti se netko ne parkira pred šator itd.. Mi to imamo i 1-2 puta smo koristili prije svega da označim parcelu.
nazovi Petronija i pitaj njega koliko košta ( nije to skupo ) 400 x 140 cm = 25,80 €, 600 x 140 =34,90 € 800 x 140 = 45€ ( cijene su iz Austrije -Falle ).

Imaš i u trgovinskim centrima nešto slićno što se stavlja na balkone ali bez centrala.

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 22 ožu 2013 01:09 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 17 vel 2013 09:40
Postovi: 35
Kolega naj se sekirat...sprdam se sam s sobom.
Nije bilo upučeno tebi...interna šala mene i mog frenda.
Mada ipak smatram da je to totalno nepotrebno po meni.
Sorry na nanošenju duhovne boli.


Vrh
   
PostPostano: 22 ožu 2013 14:07 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Gebalim01 je napisao/la:
Kolega naj se sekirat...sprdam se sam s sobom.
Nije bilo upučeno tebi...interna šala mene i mog frenda.
Mada ipak smatram da je to totalno nepotrebno po meni.
Sorry na nanošenju duhovne boli.

=)) =)) =)) sve 5 nisam ni mislio ništa loše. :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 22 ožu 2013 16:30 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
i ovdje bi trebali malo prste uplest u offtopice... :-W

tema je: zaštita od vjetra pa molim nastavite u skladu s tim :greetings-wavingyellow:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 22 ožu 2013 23:06 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
i ovdje bi trebali malo prste uplest u offtopice... :-W

tema je: zaštita od vjetra pa molim nastavite u skladu s tim :greetings-wavingyellow:

:think: :think:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 23 ožu 2013 19:51 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Evo, bio sam danas istočno od Zg, Bauhaus, Baumax, Bricostore - nema. Imaju oni platno na metre, ali trebao bi baš original sa konstrukcijom, kaj da radim samo sa platnom ak nemam nosače?? Petroni više nije tamo gdje je prije bio, a na njihovom sajtu koji je sada neka vrsta web shopa nisam našao ništa... ovo me već počinje žifcirati :-W


Vrh
   
PostPostano: 24 ožu 2013 23:02 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 07 pro 2011 23:32
Postovi: 401
Lokacija: tu negdje
okicizepa je napisao/la:
Pozdrav!
Jel' zna tko gdje trenutno ima za kupiti ona platnena "ogradica" 1.4 x 4 m za zaštitu od vjetra, a sa kojom se ljudi i malo ograde ukoliko su baš pokraj prometne ceste? Bio sam u Baumaxu i Bauhausu, ali nemaju ništa original. Bilo bi dobro da dolazi sa šipkama za kontrukciju jer inače neznam kako ću u kampu, na parceli sa dva drveta složiti ogradicu " na L " :whistle:

Ja ih imam nekoliko...sa svakom priksom sam dobio/kupio po jednu...ne koristim ih i imaju i šipke...ako ti doista trebaju ,javi se [b]na pp.[/b](vrlo lako i jednostavno ćemo se dogovoriti)..meni ne trebaju,a ti da ne bauljaš po Pevcima,baumaxima,metroima...bla,bla, :obscene-drinkingcheers:



p.s.

Poštovani g.admine ( mislim na našeg "analitičara"),nadam se da ovim postom ne kršim bilo kakva pravila jer mi to nije namjera,a u slučaju da sam ipak u nekom prekršaju ( moje IT znanje je više nego skromno),ljubazno Vas molim da izbrišete,uklonite...kako god...ovaj post...
Srdačan pozzz.........kissy,kissy,hug,hug ....... :greetings-wavingyellow:

_________________
"da me je puštit unutra,najebala bi amerika"


Vrh
   
PostPostano: 25 ožu 2013 08:58 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
i ja sam to trazila prosle godine pa nisam mogla naci. S tim da nisam znala ni kak bi to nazvala pa nisam znala ni izguglati.
Ako nadjes negdje svakako javi.
I koliki vjetar to moze izdurati da ne trazim po kampu poslije bure?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Vrh
   
PostPostano: 07 svi 2013 07:51 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Mate je napisao/la:
okicizepa je napisao/la:
Pozdrav!
Jel' zna tko gdje trenutno ima za kupiti ona platnena "ogradica" 1.4 x 4 m za zaštitu od vjetra, a sa kojom se ljudi i malo ograde ukoliko su baš pokraj prometne ceste? Bio sam u Baumaxu i Bauhausu, ali nemaju ništa original. Bilo bi dobro da dolazi sa šipkama za kontrukciju jer inače neznam kako ću u kampu, na parceli sa dva drveta složiti ogradicu " na L " :whistle:

Ja ih imam nekoliko...sa svakom priksom sam dobio/kupio po jednu...ne koristim ih i imaju i šipke...ako ti doista trebaju ,javi se [b]na pp.[/b](vrlo lako i jednostavno ćemo se dogovoriti)..meni ne trebaju,a ti da ne bauljaš po Pevcima,baumaxima,metroima...bla,bla, :obscene-drinkingcheers:


Zahvaljujem kolegi forumašu na opremi! Zaštita je odlična i baš je to ono što sam trebao. Od srca hvala. :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 15 svi 2013 13:29 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 07 pro 2011 23:32
Postovi: 401
Lokacija: tu negdje
okicizepa je napisao/la:
Mate je napisao/la:
okicizepa je napisao/la:
Pozdrav!
Jel' zna tko gdje trenutno ima za kupiti ona platnena "ogradica" 1.4 x 4 m za zaštitu od vjetra, a sa kojom se ljudi i malo ograde ukoliko su baš pokraj prometne ceste? Bio sam u Baumaxu i Bauhausu, ali nemaju ništa original. Bilo bi dobro da dolazi sa šipkama za kontrukciju jer inače neznam kako ću u kampu, na parceli sa dva drveta složiti ogradicu " na L " :whistle:

Ja ih imam nekoliko...sa svakom priksom sam dobio/kupio po jednu...ne koristim ih i imaju i šipke...ako ti doista trebaju ,javi se [b]na pp.[/b](vrlo lako i jednostavno ćemo se dogovoriti)..meni ne trebaju,a ti da ne bauljaš po Pevcima,baumaxima,metroima...bla,bla, :obscene-drinkingcheers:


Zahvaljujem kolegi forumašu na opremi! Zaštita je odlična i baš je to ono što sam trebao. Od srca hvala. :obscene-drinkingcheers:


Nema na čemu :obscene-drinkingcheers:

_________________
"da me je puštit unutra,najebala bi amerika"


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 15 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 55 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan