Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 16:32.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 27 kol 2013 18:26 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Kako se već lagano pripremamo za kampiranje pod šatorom :doh: iduću godinu,
danas smo pohodili do Jyska i nabavili na sniženju par stvarčica :)

Dva komada ovoga:

http://www.jysk.com/hr/165/752/4733600/a/catalog

Jedan za nas:

http://www.jysk.com/hr/165/752/420/4733200/a/catalog

I još :

http://www.jysk.com/hr/165/752/421/4736200/a/catalog

I ovo ali za 50 kn :)

http://www.jysk.com/hr/750/138/3811203/a/catalog

Bilo je još u planu za kupiti kamperske stolce, ali to je otišlo.
Ima još nekih sitnica na akciji koje bi dobro došle za kampiranje, ali treba požuriti :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 18:37 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Darcy je napisao/la:
Kako se već lagano pripremamo za kampiranje pod šatorom :doh: iduću godinu,
danas smo pohodili do Jyska i nabavili na sniženju par stvarčica :)

Dva komada ovoga:

http://www.jysk.com/hr/165/752/4733600/a/catalog

Jedan za nas:

http://www.jysk.com/hr/165/752/420/4733200/a/catalog

I još :

http://www.jysk.com/hr/165/752/421/4736200/a/catalog

I ovo ali za 50 kn :)

http://www.jysk.com/hr/750/138/3811203/a/catalog

Bilo je još u planu za kupiti kamperske stolce, ali to je otišlo.
Ima još nekih sitnica na akciji koje bi dobro došle za kampiranje, ali treba požuriti :whistle:


... da se u jyska nać dobrih stvari , mi smo kupili stolice na rasklapanje u jyska na sniženju :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 21:23 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
i mi smo kupili te madrace... i onda smo srećom ih uzeli na 3 dana u mađarsku... kak je to škripilo i grebalo po podu dok se vrtiš da sve oko sebe probudiš...

a onda najgore nakon 2 godine starosti i ne korištenja trebali smo ih za jednu noć za doma na podu prespavati.... do jutra je napol ispustio... sve sam pregledao i nigdje nisam našao neko oštećenje... :-?? mam je završio u zelenoj kanti :-W

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 21:55 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
mi imamo takav tip madraca, ali iz iglu sporta, skuplji su kojih desetak kn. bracni (150cm sirine) koristimo vec drugu sezonu i dodatno nam gosti spavaju na njemu jer su zakljucili da je udobniji od rastegnutog kauca :) za sad je sve tiptop. sad smo i za juniora kupili istog ali malog od 80-ak cm

mogu inace preporuciti crne kamping stolice iz intersporta, na snizenju su ful povoljne. kad usporedimo s istim tipom stolica koje imaju frendovi ove su bas puno udobnije. i junior je dobio svoju ove godine, plavu s rakunom, super je jer ima stoper koji sprijecava da se stolica sama stisne ili razmrda!


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 22:18 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Dakle ti madraci su OK iz Iglusporta a ovi jeftiniji nisu? Mi imamo jedan manji Intexov i mislili smo kupiti veliki isti takav.

Lei jel to ova stolica?

slika


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 22:32 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
nama su se pokazali za sada ok, makar frendovi koji rade u igluu kazu da nemaju dugi vijek trajanja i da su skloni puknut po savu kad-tad

sto se tice stolaca, ovi na slici su isto odlicni za odmaranje, ali nam nisu pasali jer se ovo za dizanje nogu ne moze maknuti. i nisu bas pogodni za jelo, vise su za recimo citanje Glorije :) pokusat cu negdje nac sliku nasih, pa stavim


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2013 13:50 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 01 ožu 2012 08:32
Postovi: 73
Lokacija: Vršac, Brdoviti Banat
Darcy, malo kasnim sa postom, ali ti Intex madraci iz Jyska nisu baš najbolje rešenje. Nama traju tačno 2 godine, onda moraju da se menjaju jer počnu negde da puštaju. Svako veče mora da radi pumpa i opet svako jutro se probudimo na tvrdom podu.
Baš kao što Statler piše, nema šanse da nađeš gde puštaju, nigde nisu oštećeni i nikad nisu korišćeni spolja van šatora. Mi smo sve više ubeđeni da puštaju kod ventila. Ove godine smo trebali da ga zamenimo ali smo se predomislili i kupili ovo, mnogo je udobnije za spavanje, svako ima svoj, jedino što više mesta zauzme u autu. I nadam se da su dugoročnije rešenje, mada cena i marka ne obećavaju baš puno.
http://www.jysk.com/hr/165/752/419/4736500/a/catalog


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2013 13:59 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
sosa je napisao/la:
Darcy, malo kasnim sa postom, ali ti Intex madraci iz Jyska nisu baš najbolje rešenje. Nama traju tačno 2 godine, onda moraju da se menjaju jer počnu negde da puštaju. Svako veče mora da radi pumpa i opet svako jutro se probudimo na tvrdom podu.
Baš kao što Statler piše, nema šanse da nađeš gde puštaju, nigde nisu oštećeni i nikad nisu korišćeni spolja van šatora. Mi smo sve više ubeđeni da puštaju kod ventila. Ove godine smo trebali da ga zamenimo ali smo se predomislili i kupili ovo, mnogo je udobnije za spavanje, svako ima svoj, jedino što više mesta zauzme u autu. I nadam se da su dugoročnije rešenje, mada cena i marka ne obećavaju baš puno.
http://www.jysk.com/hr/165/752/419/4736500/a/catalog


Ma nas ti to i ne zabrinjava previše, ionako su bili na akciji. Važno da izdrže jednu sezonu.
Osim toga koje god madrace smo prije imali, nakon 1-2 godine su se počeli ispuhivati.
Zato imamo akumulatorsku pumpu i ako se ispuste, za pol minute se napušu :icon_wink:

Ove samonapuhavajuće mi super izgledaju, ali se bojim da bi mi bile pretvrde :think:
A i moja polovica nije nešto njima oduševljena, tako nam ostaju madraci kao jedina opcija.


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 14:17 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 01 ožu 2012 08:32
Postovi: 73
Lokacija: Vršac, Brdoviti Banat
Jednu godinu će sigurno izdržati, to nema brige. Nama nije bio problem da ih uveče napušemo već što smo jutra dočekivali na tvrdoj zemlji. Meni se ovi novi naši mnogo udobnije od starog Intexa, ovi od 7,5cm nisu tvrdi. Mada ja sumnjam da će i ovi samonapuhajući dugo da traju, ne verujem u neki kvalitet za tu cenu.


Vrh
   
PostPostano: 12 ruj 2013 14:54 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
:handgestures-thumbup:

Sve je to potrošna roba :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2013 09:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
nama taj intex nije se ispuhivao prve sezone, ali su užasno škripili jedan pored drugog po noći... kao da je neko škrgutao zubima... i sad se ježim dok se tog sjetim... sad ih koristimo kao luftiće :icon_wink:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2013 16:27 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Ne bih ulazila u to zašto su vama madraci škripili po noći :shhh: ,
ali mi preko madraca uvijek navučemo plahtu s gumicom.
S tim da je ona dosta veća od madraca, pa je navučemo i ispod.
Valjda nama ne bu niš škripalo...


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2013 21:20 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Kad ste vec kod madraca jel ima netko one Bestway iz Iglusporta? Jel to ista kvaliteta kao Intex ili bolje/losije?
Trenutno su jeftiniji ali me je vise privuklo sto gore nisu onako valoviti kao Intex pa bi mogli biti ugodniji za lezanje.


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2013 21:27 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
mi imamo te iz iglua, za sada sve pet (dvije sezone kampiranja plus doma za goste). isto stavljamo plahtu na gumicu preko njih


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2013 23:05 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Mislim da cemo i mi uzeti jedan Queen size, cijena je 160kn sto mi se cini ok.


Vrh
   
PostPostano: 15 ruj 2013 07:17 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Lei je napisao/la:
mi imamo te iz iglua, za sada sve pet (dvije sezone kampiranja plus doma za goste). isto stavljamo plahtu na gumicu preko njih


To je već dovoljna pohvala za njih, ako su izdržali dvije sezone! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 16 ruj 2013 19:40 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
:think:
Nije da vam ne vjerujem, ali moram priznat da me malo zbunjujete s tim pričama o luftičima...
Kod nas je jedan Intex u upotrebi tri sezone i još ni malo ne pokazuje naznake za ispuhivanjem.
(jedan novi uvijek nosimo za rezervu).
Osim njih koristimo i one nekadašnje crveno-plave iz 2000-te godine koji su se pokazali odličnima!

Ali..., možda je caka u tome što ih mi nikad ne napumpamo do maximuma, tj napumpamo, legnemo na njih i onda pomalo ispuštamo dok nam ne budu taman po volji. Takvi su nam onda do kraja ljetovanja, bez potrebe za dopumpavanjem. :-??

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 17 ruj 2013 08:13 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ja sam kupio ove godine u Delnicama na akciji u konzumu, zadnji paket za 300 kuna, Campingaz zračne madrace.
Mogu biti zasebni, znači dva ležaja ili se na cif mogu složti kao jedan bračni krevet ili se pak mogu spojiti jedan na drugog i onda je jedan ležaj ali dupli, znači visoki.

To smo si uzeli za goste ako netko navrati pa u predšatoru može spavati. Bratić i ja smo spavali ove godine na njima jer su djeca bila u kampici i mogu reći da su odlični za spavanje. Još smo fino skoro otvorenom spavali.


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2016 09:49 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 12 svi 2016 16:34
Postovi: 68
hey,mi smo u potraži za madracima na napuhavanje pa me zanima dali ima kakvih novih iskustava s ovima o kojima ste pisali i možda nekih noviteta?gledala sam u decathlonu imaju neki madraci visine 10 cm i veliki bračni je negdje oko 700 kn,pa me zanima dali cijena opravdava kvalitetu ili svakako će s vremenom počet se ispuhivat?sad u kauflandu imaju na sniženju neki madraci oanko dosta su visoki i veliki bračni je oko 250 kn


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 19 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan