Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 16:22.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 235 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 8 9 10 11 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 14 ruj 2016 13:59 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Nista posebno ali su im zato i cijene korektne. Imamo njihove stolice i za sada se drze sasvim dobro.
Prije 15-20 godina su bili dosta jaki ali su skoro propali, kupio ih je SportsDirect i sada voze dalje.
Kad dodje kuhinje (trebala je danas ali su DPD dostavljaci vrhunski kreteni) javim dojmove ;)


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 14:50 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2016 10:43
Postovi: 119
Lokacija: Zagreb
Slično je bilo i s Karrimorom, ako dobro pamtim...

Ja sam jučer s DPD-om imala odlično iskustvo (a nisam baš jednostavan korisnik).

_________________
Iskustva još nemam, ali ću ga steći. :)


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 15:16 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
SportsDirect je kupio hrpu tih manjih firmi i onih koje su bile na rubu propasti tipa Dunlop, Slazenger, Everlast itd.

Mi smo svaki put imali problema sa DPDom, cekamo da ovo dodje pa saljemo sluzbeni prigovor DPD headquarersima, Blacksu koji ih koristi i nasem H&Mu koji ih isto koristi. Koliko vidim na fejsu masa ljudi gundja sa istim problemima tako da ocigledno nesto ne stima s njima.
Svaki put oni nama pokusavaju uvjetovati kada ce doci, jucer je kao doslo i javimo im da smo kuci svaki dan popodne, oni kazu ok doci ce danas iza 17. U 10 ujutro dostavljac (vec nabrijan) zove zenu da je on ispred zgrade i da nema nikoga, ona odgovara da normalno da nema nikoga jer smo na poslu i da smo zato jucer javili i dogovorili da dodju popodne. Ovaj odgovara da njemu nitko nista nije rekao i da kako to netko u njegovoj centrali!? moze s nama dogovoriti kada da on dodje jer oni ne znaju njegov raspored i da on iza 5 nije u tom dijelu grada. WTF?
Prosli put kada su nam dolazile stvari iz H&Ma smo imali skoro identicnu situaciju u kojoj je dostavljac tvrdio da on moze dostaviti samo od 8-16h :D


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 15:36 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
I meni se prije događalo da dođu uredno u radno vrijeme, unatoč napomeni da nema nikoga doma do 17.
Ja sam taj problem riješila tako da tražim dostavu na posao, pa mi je svejedno kada dolaze.

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 15:39 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Ma znam ali nije to svima zgodno, kakva je to dostava koja ne radi izvan radnog vremena? :)


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 15:46 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 svi 2012 12:36
Postovi: 17
Ja imam pozitivno iskustvo s dpd-om (zasad samo jedno). Jučer mi je došao mail da je isporuka između 9:18 i 10:18, doma. Nazvao sam dpd i rekao da mi je ured u susjednom kvartu i da dofuraju u ured. Ženskica je valjda odmah provjerila s dostavljačem i potvrdila promjenu jedino nije znala reći kada će doći. Tip je došao relativno brzo nakon toga.


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 15:51 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Meni Sports direct dostavlja DHL :think:

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 15:58 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Ja se isto koljem s dostavama. S tim da velika vecina njih u Rijeci ne dostavlja iza 16h. Ako hoces mozes doc do njih u skladiste. Koje je bogu iza nogu i radi samo do 17h. Tako da dok odem s posla, pokupim malog u vrticu, jedva stignem. Ne znam sto rade ljudi koji rade i nemaju auto (jer oni svi imaju skladista van grada po poslovnim zonama do kojih nema prijevoza).

Kod nas u Ri se valjda podrazumijeva da si doma u radno vrijeme. Evo neki dan me zove firma koja skuplja EE otpad za odvoz sudjerice u 11 ujutro i kaze tip "evo mi stizemo za 15 minuta, jeste doma". Naravno da nisam. Na poslu sam. Napisala sam vam napomenu da zovete barem dan ranije radi organizacije poslovnih obaveza. Tip umre od smijha i kaze "a ne mozemo mi to, ne znam ja unaprijed gdje cu ici"!?!?!?! A rade 8-16h. Ista stvar sa servisom plinskog bojlera, natjeravali smo se preko 6 mjeseci. MUP za izradu dokumenata JEDAN dan u tjednu radi iza 15h. I tako....


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 17:14 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
goga je napisao/la:
Meni Sports direct dostavlja DHL :think:

Ovo je sa Blacksa! Sportsdirect nam isto stize pa javim kako je proslo.
Ne sjecam se da sam nekada imao problema sa DHLom, ove manje firme su katastrofa.


Vrh
   
PostPostano: 14 ruj 2016 19:07 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
ja stalno nešto naručujem, sa svih strana :) i stiže mi, pretežno 1-2 paketa tjedno i nikad nisam imala problema sa niti jednom dostavom,

dhl, oversease i hp express već znaju gdje radim i gdje mi žive starci, pa kad nazovu samo pitaju gdje sam i gdje da ostave paket =))

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 20 ruj 2016 21:30 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Napokon stigla kuhinjica sa Sportsdirecta! Na prvu djeluje odlicno i kvalitetno, vidjeti cemo kakva je u pogonu vjerojatno tek iduce sezone :/
S njom se dobije jos i torba i ona ogradica koja stiti od vjetra tako da mislim da je za 55eura bila stvarno dobra kupnja!

slika slika
how to screenshot on windows


Vrh
   
PostPostano: 20 ruj 2016 21:43 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 lip 2014 22:14
Postovi: 16
Lokacija: Zagreb
Ja sam u zadnje vrijeme kupio ovo:
https://www.amazon.de/dp/B0027Q0VBS/ref ... KAKR8XB7XF

i ovo:
https://www.amazon.de/gp/product/B004TI ... UTF8&psc=1
Čak štoviše, ovog sam kupio dva komada. Trebat će, a cijena i nije neka. :)


Vrh
   
PostPostano: 26 tra 2017 21:10 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
U temi o šatorima sam spomenuo ovaj "madrac"

http://www.outwell.com/en/Products/floc ... ble-7-5-cm

Još nismo stigli do kampa ali smo ga isprobali doma. Prvu noć sam ga napuhao do maksimuma i ugodno smo zaspali, ali smo se probudili sa bolnim leđima. Bilo je pretvrdo. Drugu noć sam ispustio sav zrak i onda dopuhao sa 5 upuha ustima. Kad sam na njega kleknuo, osjetio sam parket, ali čim sam se ispružio sve je bilo mekano i udobno. Tu noć smo spavali ko carevi :-)
Savjet je da ga ne prenapušete, bez brige ga ostavite mekanim toliko da kad ležite na bok, budete na rubu dodira poda. Fenomenalan "madrac" koji kolko mi se čini ne hladi.


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2017 07:08 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Jesam ja to dobro vidio cijenu od 300€?? :think: :think: :think:


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2017 08:36 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Skupe su te podloge u pm! Ok, te cijene na Outwellovom siteu su najcesce vise nego u ducanu ali svejedno. Osim cijene mene kod tih podloga muci sto su ogromne, pa ako ti trebaju 2 ili 3 ode prtljaznik.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2017 08:55 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Da to je preporucena cijena. Za sve ostalo tu su akcije :icon_wink:
160€ nas je ispao i da nije mali kad se smota, ali nije ni prevelik.
No spavanje na njemu je odlicno, a ja sam na to jako osjetljiv...godine su tu :)


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2017 11:17 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
Naučili smo da se madraci na rebra s vremenomo deformiraju, tako da je došlo vrijeme da Intexu nađemo zamjenu :doh:
Ja se spremam naručit ovaj, a i cjenovno mi je skroz prihvatljiv.
http://www.outwell.com/en/Products/flocks-mats/flocks-airbed/flock-classic-king

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2017 11:22 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Asterix mi imamo takav Intexov vec jedno 4 godine i super je jos uvijek! Meni su puno bolji nego rebrasti.


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2017 11:33 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 19 tra 2017 13:00
Postovi: 101
Asterix je napisao/la:
Naučili smo da se madraci na rebra s vremenomo deformiraju, tako da je došlo vrijeme da Intexu nađemo zamjenu :doh:
Ja se spremam naručit ovaj, a i cjenovno mi je skroz prihvatljiv.
http://www.outwell.com/en/Products/flocks-mats/flocks-airbed/flock-classic-king


Mi imamo ovaj:
http://www.outwell.com/en/Products/floc ... mber-black
Ja sam teži pa mi je desna strana bolja, a najbolje je da ne osjetimo jedno drugo kad se vrpoljimo (u snu :) )


Vrh
   
PostPostano: 27 tra 2017 13:40 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 06 vel 2015 13:48
Postovi: 149
Glede ležišč, precej pohvalijo robo iz Decathlona.
http://www.decathlon.si/p/8331814_napih ... -296-140cm
Naj bi bile boljše kot Intex, izkušenj iz prve roke nimam, spimo v prikolici.

_________________
http://caravan.mojforum.si/caravan.html
***********************************
C5 break 2.0 HDI, Adria "lastna izdelava" aka Adria 400, l'1984
slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 235 postova ]  Stranica Prethodna 1 ... 8 9 10 11 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan