Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 00:13.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 14 vel 2017 08:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Udruga kampista Hrvatske ove godine organizira 18. Adria Camping Rally koji će se održati u Hrvatskoj na Otoku Lošinju u prelijepom kampu Čikat koji je izabran kao jedan od najboljih Hrvatskih kampova, u periodu od 24.06. – 01.07. 2017.

slika

Cijena je 117€ za 7 dana.

Ponuda uključuje:

- ACR program sudjelovanja (kotizacija)

- smještaj na neparceliranom kamp mjestu (s priključkom za struju)

- piće dobrodošlice, večera dobrodošlice i poklon dobrodošlice

- prijavu

- boravišnu pristojbu

Sve detaljnjije informacije o programu, rezervaciji, Kampu Čikat, organiziranim izletima i kontaktima potražite na linku http://www.camp-cikat.com/hr/adria-camping-rally-2017.aspx


Ukoliko još uvijek razmišljate da ove godine posjetite Hrvatsku i sudjelujete na 18. Adria Camping Rallyu, Udruga kampista Hrvatske dogovorila je s nekoliko kampova popuste od 20% na redovne cijene kampova, poslije završetka Europa Rallyja (5. lipnja 2017.), popust od 20% u trajanju od 3 tjedna tvrtka Jadranka kampovi daruje svim sudionicima 18. Adria Camping Rallyja u Čikatu (24.06.–01.07.2017.) u svim svojim kampovima, kako bi mogli uživati u ljepotama otoka Cresa i Lošinja na više lokacija.

Ukratko da rezimiramo, Udruga kampista Hrvatske (UKH) vam pokušava olakšati boravak, kao sudionicima 56. Europa Rallyja i 18. Adria Camping Rallyja kako slijedi…

Poseban popust od 20% na cijene smještaja od 08. travnja do 25. lipnja 2017. za sudionike 56. Europa Rallyja

Jadranka kampovi/Otok Cres i Mali Lošinj, - www.camps-cres-losinj.com

Poseban popust od 20% u trajanju od 05. do 24. lipnja 2017. za sve sudionike daje tvrtka Jadranka kampovi u svim svojim kampovima.

Važno je napomenuti i popust od 20% na trajektu za sudionike 18. Adria Camping Rallyja.


Vrh
   
PostPostano: 14 vel 2017 09:36 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Idem i ja... ( a žena će iza leđa: "Ne, ti ne...)
Idem i ja... :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 14 vel 2017 09:59 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Na Čikatu je popust poslije Rally samo na neparceliranom dijelu, na parcelama nema popusta


Vrh
   
PostPostano: 14 vel 2017 21:47 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
uglavnom gore gdje si smješten i ostaneš, ali navikneš se i više ti je tak svejedno gdje si smješten :icon_wink: a i klinci će ti bit sretniji na par koraka su do aquaparka što je njima zanimljivije od samog mora...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2017 13:55 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Kako se bliži navedeni događaj imam par pitanja, pa tko zna neka odgovori.
Od koliko sati u subotu se možemo prijaviti? Izlet na Susak je u kotizaciji ili se posebno plaća? Ako je posebno, koja je cijena? Obzirom da ćemo tijekom noći sa petka na subotu doći na Cres, zna li netko neko zgodno mjesto za prespavati (parking od nekog marketa ili nešto slično)?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2017 23:57 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
master222 je napisao/la:
Kako se bliži navedeni događaj imam par pitanja, pa tko zna neka odgovori.
Od koliko sati u subotu se možemo prijaviti? Izlet na Susak je u kotizaciji ili se posebno plaća? Ako je posebno, koja je cijena? Obzirom da ćemo tijekom noći sa petka na subotu doći na Cres, zna li netko neko zgodno mjesto za prespavati (parking od nekog marketa ili nešto slično)?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Mi se prijavljujemo već u četvrtak :)

Izlet na Susak se vjerojatno posebno plaća, prošle godine je bio 30 eura po osobi

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 22 svi 2017 07:56 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
master222 je napisao/la:
Kako se bliži navedeni događaj imam par pitanja, pa tko zna neka odgovori.
Od koliko sati u subotu se možemo prijaviti? Izlet na Susak je u kotizaciji ili se posebno plaća? Ako je posebno, koja je cijena? Obzirom da ćemo tijekom noći sa petka na subotu doći na Cres, zna li netko neko zgodno mjesto za prespavati (parking od nekog marketa ili nešto slično)?


istrle je prošle godine prenoćio čim je sišao s trajekta, a on je ulovio mislim zadnji trajekt... ali u samom Malom Lošinju 100 m prije kampa imaš u šumici ravni parking od hotela, pa ne vjerujem da tu možeš imati problema...

Izleti nisu u kotizaciji i dodatno se plaćaju.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 14 lip 2017 23:53 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Uz potvrdu o prijavi za Susrete dobio sam i voucher za trajekt. Kako ga realizirati? Treba li ga samo pokazati pri kupnji karte ili ga treba ostaviti pri kupnji? Kupuje li se karta u jednom smjeru ili odmah i za povratak? Mora li povratak biti na istoj brodskoj liniji? Razmišljam, ako se ne kupuje odmah povratna karta, mogli bismo doći preko Cresa, a vratiti se preko Krka...

Molim one koji već imaju iskustva po ovom pitanju da napišu koju! Hvala unaprijed!


Vrh
   
PostPostano: 15 lip 2017 16:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Voucher pokažeš na kiosku gdje kupuješ kartu za trajekt. Mi uvijek kupujemo povratnu kartu. Pa smo tako kupili i lani s voucherom.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 15 lip 2017 23:48 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Kako sam već pisao, razmišljam o mogućnosti da se vratimo preko Krka. Naravno, ako nam voucher vrijedi u oba smjera, ako i ne kupimo povratne karte.
Taj me dio zanima... :-??


Vrh
   
PostPostano: 16 lip 2017 00:15 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Popust je na povratnu kartu http://www.camp-cikat.com/hr/adria-camp ... -2017.aspx

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 16 lip 2017 08:57 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Alles klar! Danke schön! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 13 srp 2017 13:18 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Ovo je bio prvi rally na kojem smo sudjelovali, pa evo malo dojmova i koja slika sa moje strane.

Došli smo nekoliko dana prije službenog početka rallya, smjestili smo se u "našu zonu", gdje je već bilo 4 posade. Moram priznati da sam bila razočarana sa smještajem naših sudionika, jer su sve ostale države imale bolja kamp mjesta, odnosno imale su više hlada na svojim mjestima. Međutim kasnije su mi objasnili, da pošto smo mi država domaćin, red je da mi budemo smješteni prvi u nizu.

Večera dobrodošlice je bila vrlo dobra, malo smo se zabavljali, plesali, klinci su gledali crtiće, sve u svemu ok. Ali to je to, više ništa nije bilo organizirano za sudionike od strane organizatora rallya, izuzev nekoliko izleta, koji i nisu bili nešto povoljniji nego u privatnom aranžamnu i koji nisu bili nikako predstavljeni, osim u 2-3 rečenice na flyeru koji se dobivao uz prijavu (ako sam u krivu, molim da me ispravite).

Po meni, moglo se svako večer organizirati neko druženje na bazenima ili na nekoj drugoj lokaciji u kampu, pa onda predstavljati folklor, možda neku gastro večer sa lokalnim specijalitetima, pa možda netko iz TZ Malog Lošinja da je došao i predstavio otok, pa je jedno večer moglo biti predstavljanje ostalih Jadrankinih kampova preko projektora... Mislim, moglo se svako večer organizirati nešto u trajanju sat do dva, ništa previše.

Uglavnom, nama je bilo lijepo. Kamp je prekrasan, lijepo uređen i uredan, djelatnici u kampu pristupačni...sve pohvale.
Lijepo smo se družili sa našim posadama, ekipa (i mlada i stara) je bila odlična, upoznali smo i forumaše koje smo do sada znali samo preko foruma što nam je jako drago, mogli bi sve ovo i ponoviti.

A onaj video ću uplodat kad uhvatim malo više vremena :icon_wink:

:greetings-wavingyellow:

slika

slika

slika

slika

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 13 srp 2017 15:32 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Ja sam isto mislio da ćemo se družiti kao izviđači, onako svi šatore ( i ostalo) u krug, a sredina zona za susrete i druženja...

Mi smo Susak posjetili u svojoj režiji, nakon susreta. Provozali se i brodom i katamaranom, sve za 150 kn. Na Susku je samo jedna trgovina koja nedjeljom radi do 12 sati ( 2.7., ne znam kako je zimi).

U Velom smo Lošinju bili dan ranije, baš je bio Dan dupina, dječja likovna kolonija i koncert Rundek cargo tria.

Sve u svemu, lijepo iskustvo! Do nekog novog druženja... :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 13 srp 2017 18:54 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Slažem se sa gore navedim. Mi smo izdržali 3-4 dana i "pobjegli" bliže moru.
Ne želim nikoga prozivati i ne znam kakva je struktura organizacije UKH i organizacije ovog Rally, ali...
Jednostavno nema smisla da se ovako nesto radi bez vođe i animatora. Znači od, po mojoj procjeni, desetak posada iz HR mi smo znali Gogu, Statlera i Mornara.
Glupo mi je ići od kućice do kućice i upoznavati se sa svakim pojedinačno. Možda se i ljudi poznaju međusobno i mi smo im novi. Kada ja nekoga uvodim u društvo obično napravim neko druženje, roštilj ili nešto, i tog novog upoznam sa svima. Svatko nađe nešto zajedničko i krene druženje.
Ako je potrebno mogu ja to organizirati ili dati ideje i napraviti program
Ovakav tip susreta nema smisla. Bili smo prvi i vjerojatno zadnji put na nečem ovakvom ako se nešto drastično ne promjeni.
Ispalo je da je Rally napravljen zbog par majci, večere za sudionike i popusta na trajekt.
Toliko od mene.
Mislim da ekipa sa foruma može i zaslužuje bolje susrete.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2017 09:47 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Mornar i posada ostali sami na onom "otoku", kao brodolomci! :doh:


Vrh
   
PostPostano: 14 srp 2017 10:07 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
master222 je napisao/la:
Slažem se sa gore navedim. Mi smo izdržali 3-4 dana i "pobjegli" bliže moru.
Ne želim nikoga prozivati i ne znam kakva je struktura organizacije UKH i organizacije ovog Rally, ali...
Jednostavno nema smisla da se ovako nesto radi bez vođe i animatora. Znači od, po mojoj procjeni, desetak posada iz HR mi smo znali Gogu, Statlera i Mornara.
Glupo mi je ići od kućice do kućice i upoznavati se sa svakim pojedinačno. Možda se i ljudi poznaju međusobno i mi smo im novi. Kada ja nekoga uvodim u društvo obično napravim neko druženje, roštilj ili nešto, i tog novog upoznam sa svima. Svatko nađe nešto zajedničko i krene druženje.
Ako je potrebno mogu ja to organizirati ili dati ideje i napraviti program
Ovakav tip susreta nema smisla. Bili smo prvi i vjerojatno zadnji put na nečem ovakvom ako se nešto drastično ne promjeni.
Ispalo je da je Rally napravljen zbog par majci, večere za sudionike i popusta na trajekt.
Toliko od mene.
Mislim da ekipa sa foruma može i zaslužuje bolje susrete.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Teško je sve uskladiti: i da datum odgovara svima ( ili barem većini), i lokaciju, interese... Ali pokušaj! Uvijek se može bolje.

Evo prijedloga:
http://www.glas-slavonije.hr/337871/9/F ... -rodjendan
https://www.entrio.hr/event/ferragosto-jam-10-3796

Ja razmišljam da bi mi mogli otići. Ima prostor za kampiranje ( uključen u cijenu ulaznice), jezero za kupanje, ima i planinarskih i MTB staza oko jezera, ugostiteljska ponuda, a naravno, i festival kao kruna svega! I još k tomu, i cijene za domaću raju... :banana-dance: Ako ima još zainteresiranih, javite se!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 17 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan