Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 22:23.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 22 tra 2009 15:23 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 tra 2009 14:51
Postovi: 1
Zanima me koliki mi je popust u kampovima ako se učlanim u UKH i postoji li katalog kampova i sl. gdje mogu saznat osnovno o kampu i cijene


Vrh
   
PostPostano: 23 tra 2009 08:14 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 07 ožu 2009 11:58
Postovi: 2
O pogodnostima članstva u Uduzi kampista Hrvatske možeš više pročitati na stranicama UKH http://www.camping-croatia.com/index.php?option=com_content&view=article&id=74&Itemid=34. Činjenica je da večina kampova (pogotovo večih) daje popuste na članstvo od oko 3%.

Popis kampova na web stranicama u cijelosti ne postoji. Postoji nekoliko strancia na kojima možeš pronaći podatke o dijelu kampova (opet najčešće večih) npr http://www.camping.info/. Ministarstvo turizma prije početka sezone obično izda brošuru o kampovima u RH, a također i HAK u svom ljetnom broju na duplerici daje podatke o kampovima.


Vrh
   
PostPostano: 26 ožu 2010 13:23 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Nažalost, u hrpi kampova nema popusta za članove... kao npr. u Čikatu u Losinju...

I drugi najveći problem je što ti s ne zbrajaju popusti. Pa ako imaš člansku iskaznicu HAK-a dobiješ isti popust kao i sa članstvom u UKH.

Bio sam član UKH ali osim dvojih novina nisam nikakvu drugu korist vidio u tome.

Mislio sam da će se udruga boriti za kamp prikoličare, da se smanje nameti kod registracije, da se kamp prikolica koja često napravi i manje od 1000 km godišnje ne svrstava u istu skupinu sa teretnom prikolicom nekog šlepera, ali nigdje nisam naletio na takve neke detalje.

Čak niti ovaj forum nije zaživio jer se niti malo ne radi na njegovoj promociji..., a niti se tko trudi da se nešto obogati sa sadržajima kako bi bio privlačan...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 tra 2010 13:56 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 06 tra 2009 14:23
Postovi: 6
Lokacija: Osijek
...teško da je admin sa svoja 3 posta u godinu ipo dana mogao razbuktat neku raspravu :?:
a prema aktivnostima, visini kotizacija na susretima, čovjek bi pomislio da se susreti u organizaciji UKH održavaju na "lady princess" kruzeru,
ili u najmanju ruku na F1 stazi u Imoli, a ne u prosječnom hrvatskom autokampu,
pa se lako dolazi do zaključka da bi prikladniji naziv bio: "Udruga Ljubitelja Eura od Kamperista Hrvatske"...


Vrh
   
PostPostano: 02 srp 2010 14:05 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 27 kol 2009 13:35
Postovi: 153
Neke je stvari lako riješiti...potrebno je tri čovjeka,registrirana udruga i vremena i volje.
Ali ispostavlja se da je to najteže i najzahtjevnije...u ovom našem svijetu.
Ali kome se i što govori...znate li da sam bio od 15.06. pa do 28.istog mjeseca u kampu Kovačine na Cresu jedini hrvat u mobilnoj kućici i jedna trečina hrvatskog kontingenta u istom kampu (sorry ukoliko mi se tko provukao i ukoliko recepcija nije odradila svoje :( )
Trebali ste vidjeti začuđena lica osoblja u dućanu u kampu prvi dan kada sam ih pozdravio na domaćem jeziku i nastavio naručivati i komunicirati na istom.U svojoj sam okolini čudak i već mislim da će me prijaviti centru za socijalni rad jer svoje troje male djece maltretiram s boravkom u kampu a ne ko sav normalan svijet u nekom apartmanu s klimom i satelitskom TV.
Ne pomažu nikakva objašnjenja i pravdanja...dakle percepcija o ovom vidu turizma barem u mojoj okolini je loša, ukoliko netko i razumije i odobrava ni u ludilu mu ne pada na pamet kad vidi cijene a nema potrebnu opremu...tako da smo osuđeni na mizeriju a ne ko naprimjer lovci ili golferi.Fali nam prvo masa (ona kritična), vjerojatno i sindikat ;) :D :D :D , ali prvenstveno nam fali ono što fali svim segmentima našeg društva...pravi ljudi na pravom mjestu u pravo vrijeme.
Oni i koji jesu pravi...po onoj pametniji popušta ostavljaju mjesta raznim mediokritetima ili retardiranim primatima (oprostite na izrazu) i pomaka i napredka od nikud.
I kampovi i kampiranje ostaje hobby liberalnih Nizozemaca, perverznih Britanaca, Njemaca penzionera te Slovenaca svih oblika i veličina.Te Čeha i Mađara koji znaju zakupit cijele djelove kampova...ili najvećeg li apsurda Austrijanaca kod kojih moraš naprimjer za kamp Čikat rezervirat kućicu u Beću...ko da je period prije 1918., i to prosim lijepo na njemačkom jeziku. MA!
MAKako da se čovjek ne sjeti one od Brune Bušića.... :cry:


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2012 15:18 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
da li se isplati učlaniti u HAK da bi se dobila ona CCI kartica za kampiranje?


Vrh
   
PostPostano: 01 lip 2012 15:42 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Ovisi dali ćeš ići u kampove koji ti daju popuste na tu karticu. Obično kamPOVI daju popust 10% na članstvo u UKH, HAK, CCI, ali popuste nemožeš zbrajati, tako da ti je dovoljno članstvo u nekoj od tih organizacija.
Najbolje je provjeriti kampove u koje ćeš ići i na šta daju popusti dali ti je isplativo članstvo u nekoj organizaciji samo radi toga popusta (nekad je članarina skuplja nego popust koji ćeš dobiti).


Vrh
   
PostPostano: 28 kol 2015 09:54 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 28 kol 2015 09:52
Postovi: 2
Popusti se krecu od 10 do 20 %. Ovisno na koje tocno mislis ;) :obscene-drinkingcheers:
__________________
Popusti


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2015 15:27 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 12 lip 2013 13:23
Postovi: 324
CubeIce je napisao/la:
Popusti se krecu od 10 do 20 %. Ovisno na koje tocno mislis ;) :obscene-drinkingcheers:
__________________
Popusti


Jedan post i već spam?

_________________
Super zabava za kućne vozače - http://superauti.com


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2015 19:10 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
CubeIce je napisao/la:
Popusti se krecu od 10 do 20 %. Ovisno na koje tocno mislis ;) :obscene-drinkingcheers:
__________________
Popusti



Žuti karton i pratim dalje! :-W


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 10 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan