Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:23.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 7 8 9 10 11 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 lip 2017 23:40 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Sve ste mi odgovorili, osim onoga što sam zapravo pitao!

Dakle, zanima me treba li se javiti upravi kampa prije dolaska radi rezervacije ili je rezervacija obavljena prijavom za susrete u UKH i dobivanjem potvrde o prijavi? :-??


Vrh
   
PostPostano: 09 lip 2017 06:10 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Koliko ja znam, prijavom za susrete izvršena je prijava i za kamp. Barem za taj tjedan. Ne znam kako je situacija sa prijavom za tjedan poslije.
Ja sam za tjedan poslije napravio rezervaciju na parceli uz more, ali tamo nije bilo popusta od 20%

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 09 lip 2017 07:18 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Mi ćemo biti i prije i poslje rallya, ali se nigdje ne selimo.
Od početka ćemo biti na neparceliranom dijelu na koji je predviđen za sudionike rallya i tu ćemo ostati i kad rally završi. Ja sam htjela rezervirati/potvrditi raniji dolazak i ostanak poslije, kako bi ostvarilI onih dodatnih 20%, ali su mi rekli da nije moguća rezervacija za neparcelirani dio, odnosno da se ne mora ništa dodatno potvrđivati.

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 09 lip 2017 09:52 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Hvala, sad je sve jasno! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 13 lip 2017 00:10 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Gledam sinoć ponudu kampa "Čikat": aquapark, besprijekorno uredne sanitarije ( prema komentarima gostiju), šetnice, igralište, animacijski tim za djecu i odrasle, Lošinj sam po sebi, a bit će valjda i neka ekipa za druženje...

Ako mi žena ne bude zadovoljna ( meni nije potrebno puno da bih bio zadovoljan), onda joj stvarno nema pomoći! :-??

P.S. Klinci su se oduševili već i samim slikama aquaparka, za njih neće biti problema. :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 18 lip 2017 10:01 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 svi 2017 15:18
Postovi: 6
Pozdrav svima,

zna li netko ima li na Cresu kakav povoljniji brodić za obilazak(mozda na crno?). Dolazimo u Lošinj 15.7 pa bi prvi dan iskoristili za razgledavanje Cresa. S dvoje djece mi je malo mukotrpno spustati se pješice do Lubenica..Ovi turisticki brodovi su 250-280 kn za odraslu osobu i nešto manje za djecu,puno nam je to.. Kakve su cijene rentaboat?


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2017 19:10 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
Namjeravamo sljedeći vikend u Čikat, pa tek sad vidim da će biti dosta forumaša tamo. Možda se i vidimo :) Mi ćemo biti sa šatorom u neparceliziranom dijelu


Sent from my iPad using Tapatalk

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2017 22:32 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
I mi smo u neparceliranom dijelu odmah kod recepcije

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 26 lip 2017 20:22 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Evo nas odmah iza recepcije. Ako pogledate nalijevo vidjet ćete ovakav prizor:

slika


Vrh
   
PostPostano: 01 srp 2017 10:16 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Panonski mornar je napisao/la:
Gledam sinoć ponudu kampa "Čikat": aquapark, besprijekorno uredne sanitarije ( prema komentarima gostiju), šetnice, igralište, animacijski tim za djecu i odrasle, Lošinj sam po sebi, a bit će valjda i neka ekipa za druženje...

Ako mi žena ne bude zadovoljna ( meni nije potrebno puno da bih bio zadovoljan), onda joj stvarno nema pomoći! :-??

P.S. Klinci su se oduševili već i samim slikama aquaparka, za njih neće biti problema. :handgestures-thumbup:

I, jel zena zadovoljna? Ja, recimo, nisam bila

Sent from my MI 5 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 01 srp 2017 15:12 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 12 lip 2013 13:23
Postovi: 324
cjepidlaka je napisao/la:
Ja, recimo, nisam bila



Zbog nicka? :)

_________________
Super zabava za kućne vozače - http://superauti.com


Vrh
   
PostPostano: 02 srp 2017 09:40 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
cjepidlaka je napisao/la:
I, jel zena zadovoljna? Ja, recimo, nisam bila

Sent from my MI 5 using Tapatalk


Ajde molim te, zanima me iz profesionalnih razloga, navedi to što ti nije valjalo. Također me zanima koji su po tebi dobri kampovi. Uvijek volim čuti drugačija mišljenja, thanks!

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 03 srp 2017 09:53 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Mozda sam vec i napisala, ali evo sad kolko se sjecam nakon par godina odmaka.
Ja imam problema s hodanjem. Mogu hodati, ali ne daleko. Tako da smo rezervirali parcelu u drugom redu da bi nam plaza bila sto blize. E sad, ovo ispred nase parcele nije bila plaza nego stijene, sto nije zgodno za malo dijete. Iduca najbliza plaza lijevo ispod kampa je kamenje stvoreno za mucenje, ne mozes hodati obuven, a kamoli bos.
Normalna i prihvatljiva plaza je ona lijepa van kampa do koje ima nekoliko minuta hoda. Na kraju su muz i mala isli na tu plazu, a ja sam ostajala u satoru ili se brcnula na stijenama. Preveliki je i prestrmi za moj ukus.

Nista to nije problem zdravim osobama pa se zato nitko ni ne zali na te stvari, ali eto, ja tamo ne mogu opet. I da sam zdrava, voljela bih biti blizu mora, pristupacne plaze, da ne moram s autom na kupanje ako sam vec u drugom redu do mora.

Sent from my MI 5 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 03 srp 2017 11:26 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
OK, sve jasno.
Mi smo baš uspoređivali Čikat i Baldarin na Cresu i komentirali kako su nam oba super ali da je Baldarin bolji baš za one koji vole/žele plažu odmah ispod kampa.

Inače, na kamp nemam ama baš nikakvih zamjerki. Jedini mali konstruktivni savjet koji im mogu dati je da omoguće plaćanje u pool baru sa narukvicom. Iz perspektive ugostiteljskog objekta, tako se lakše potiče potrošnja. Jer, uz pool bar, uvijek se vežu kokteli i selfiji, a ako ćeš naručivati baš iz vode, teško da ćeš imati neke novce sa sobom ili kartice. A gosti su manje svjesni koliko troše kad samo lupaju na tu narukvicu.

No pohvalno je da su omogućili plaćanje karticama u ugostiteljskim objektima, što je u sjevernim zemljama najnormalnija stvar.

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 03 srp 2017 15:26 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Slažem se za oboje.
Mi smo se preselili na parcelu iznad plaže, odnosno kamenjara. Na kraju se kljnci kupaju na bazenima kao da smo u toplicama.
Nisu problem niti stjene koliko valovi koji nose na te stijene. Dio sa šljunkom je premali, a šljunak prekrupan pa ne možeš baš bos u more.
Ovo za narukvice smo odmah pitali i oni nas blijedo gledali. Kak se to nitko nije sjetio? Mislim stvarno. Koji problem je spojiti te čitače sa narukvivama i brojem parcele? Ak ne znaju ja ću im to složiti...

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 03 srp 2017 16:39 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
Da, sve mi je jasno, slažem se. Srećom pa nema tako često baš tolikih valova kao što je bilo prošli vikend.

Mi volimo bauljati i istraživati, a i nije nam teško hodati do neke plaže.

Evo da podijelim jednu moju omiljenu lošinjsku gdje smo jučer bili. Na plaži nikad nije gužva, eventualno je dijelimo s ekipom iz robinzonskog smještaja, a ima i hlada.
slika

No ono što nas ovdje uvijek oduševi su najravnije stijene na svijetu sa vrlo laganim ulaskom u more, tamo pak nikad nikog nema, a nalaze se samo 50ak metara dalje od kuće

slika

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 03 srp 2017 17:16 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 svi 2017 15:18
Postovi: 6
Prekraasno!!
Jedva čekam Čikat :banana-dance: :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 06 srp 2017 19:17 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Asterix, pa jesi li još u Čikatu?

goga, novi i mi smo gore odmah kod recepcije... ostali nakon Adria Rallyja... vani su srebrni passat i pokriven auto pod plavom ceradom... pa navratite koje večer na neko piće... goga je tu do subote popodne, mi do nedjelje dopodne, a novi do ponedjeljka...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 07 srp 2017 09:42 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Vidio sam zeleni šator na "našem" mjestu. Baš sam mislio kako su se Asterix i njegovi smjestili... Znači, nisu bili oni?
Mi smo u nedjelju zaplovili preko Srakana i Unija do Suska. Kakav bi to mornar ja bio da se nisam, barem malo, otisnuo od kraja?!


Vrh
   
PostPostano: 07 srp 2017 11:33 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Mornaru mene više zanima ukupan dojam gđe. Koliko sam shvatio ona nije baš za kampiranje. Ili se varam?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 7 8 9 10 11 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan