Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 17:49.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 8 9 10 11 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 12 srp 2019 08:01 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
dundino je napisao/la:
Još da nema trajekta na kojem izgubiš par dana kampa...... bilo bi savršeno. Iako nema neka plaže u Čikatu. Ona mala uvala je za niš, a one stijene bezveze. Bar po mom ukusu.
Ali za neki aktivniji godišnji Lošinj je zakon.
Sanitarci perfektni.
Recepcija ostala iz 84-te.


Potpisujem, i za trajekt i za plaže i za sanitarce! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 31 sij 2020 10:19 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Evo malo fotki kampa iz 2019. godine:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 31 sij 2020 10:31 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 31 sij 2020 10:34 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 03 vel 2020 10:47 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Njemački ADAC dodijelio je kampu Čikat s otoka Lošinja prestižno priznanje Superplatz, te je tako kamp Čikat postao 13. hrvatski kamp uvršten u najprestižnije društvo najboljih europskih kampova koji nose titulu Superplatz (134 kampa u Europi). Ulaskom u sam vrh kamping industrije u Europi, kamp Čikat potvrdio je da je jedan od omiljenih kampova u Hrvatskoj, što dokazuje i sve veći broj gostiju u kampu tijekom godine. Kamp Čikat posljednjih nekoliko godina znatno je podigao kvalitetu kampiranja na otocima Cresu i Lošinju.

Za one koji ne znaju, ADAC je njemački i europski automobilski klub sa preko 18 milijuna članova, posebnu pozornost pridaju kampiranju, a o popularnosti i vjerodostojnosti njihovog vodiča za kampiste dovoljno govori i činjenica da se isti naziva „kamperskom biblijom“. Za dobivanje priznanja potrebno je zadovoljiti stroge kriterije ADAC-ovih inspektora te ostvariti najbolje ocjene u pet kategorija koje se ocjenjuju: uređenost kampa općenito, mogućnost kupanja, slobodno vrijeme, opskrbljenost kampa (gastro ponuda), sanitarije – prosječna ocjena inspektora mora biti 5 od 5.

Priznanje ADAC Superplatz potvrda je dugogodišnjeg ulaganja tvrtke Jadranka turizam d.o.o. u četiri kampa u njihovom portfelju: kamp Slatina, kamp Bijar, kamp Baldarin i kamp Čikat. Podsjetimo i da je uz ovogodišnje priznanje Superplatz ADAC prošle 2019. godine uvršten i u Leading Campings of Europe (udruženje 38 najboljih kampova Europe), te da je ponio i još nekoliko priznanja na 13. Kongresu Hrvatskog kampinga.

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2020 21:42 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
Pozdrav iz Čikata, nikad ljepši i nikad prazniji. Po popunjenosti bi se reklo da smo došli u uskršnjem periodu.
Ako dolazite, samo da znate da bazen sad radi od 12-18.

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 30 lip 2020 20:20 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
gdje si bila prošli tjedan.... :obscene-drinkingcheers:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 23 lip 2021 14:48 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 lip 2021 10:31
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Mi ove godine dolazimo na naše drugo kampovanje u šatoru i odabrali smo kamp Čikat. Pročitao sam celokupnu temu i siguran sam da smo napravili dobar izbor kampa. Potrebne su mi još neke dodatne informacije. Kolika je udaljenost do grada Malog Lošinja? Da li može da se ode pešaka? Ako ne, da li postoji neka druga opcija, a da ne isparkiravam auto?


Vrh
   
PostPostano: 23 lip 2021 18:18 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
polanski je napisao/la:
Mi ove godine dolazimo na naše drugo kampovanje u šatoru i odabrali smo kamp Čikat. Pročitao sam celokupnu temu i siguran sam da smo napravili dobar izbor kampa. Potrebne su mi još neke dodatne informacije. Kolika je udaljenost do grada Malog Lošinja? Da li može da se ode pešaka? Ako ne, da li postoji neka druga opcija, a da ne isparkiravam auto?


Može se do M.Lošinja pješke. Mislim da ima nekih 2,5km u jednom smjeru. Može se napraviti i lijepa kružna šetnja uz more, pogledaj si na google maps.
Inače ide i vlakić iz kampa do centra, lani nije vozio zbog korone, ne znam kako će biti ove godine.
Imaš i na recepciji (a i u samom gradu) iznajmljivanje bicikala, ako već nemate svoj, pa i to može biti zgodna opcija.
Mi bi često išli pješke jer je baš lijepa šetnica, pogotovo dio uz more.

Odličan izbor za kamp, jedan od mojih omiljenih :handgestures-thumbup:

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2021 07:27 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Asterix je sve lijepo opisala! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2021 10:10 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 lip 2021 10:31
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Gledao sam slike kampa i vidim da je svuda šljunak i tvrda podloga. Kako zabijate klinove? I da li ih je uopšte moguće zabiti u takvu podlogu?


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2021 10:52 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
polanski je napisao/la:
Gledao sam slike kampa i vidim da je svuda šljunak i tvrda podloga. Kako zabijate klinove? I da li ih je uopšte moguće zabiti u takvu podlogu?


iskreno, nismo nikad imali problema s podlogom u tom kampu.
Koristimo ove klinove, oni su nam zakon https://www.decathlon.hr/klinovi-za-sator-za-tvrdo-tlo-id_8358158.html

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2021 11:01 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 lip 2021 10:31
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
E, baš smo te klinove i mi kupili (mada samo jedan set). Možda dokupim još koji, kada već imam dojavu sa lica mesta, da rade pos'o :)

A akva park, da li radi noću, odnosno bazeni?


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2021 11:09 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
polanski je napisao/la:

A akva park, da li radi noću, odnosno bazeni?


Pogledaj na njihovim stranicama kako je ove godine, zbog korone.
Inače radi jedan dan u tjednu do 24 sata, nisam više sigurna ako je to petak ili subota.
Ostale dane ga gase (mislim) u 20 sati, zbog mira u kampu.

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 17 kol 2021 15:52 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 lip 2021 10:31
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Bili smo u Čikatu i oduševili smo se. Ovo je zaista vrhunski kamp, sa najvišim nivoom higijene, blizinom grada, u prelepom ambijentu pod borovima i dobrim akva parkom sa slanom vodom.

Stojim svima na raspolaganju, ako ima nekih pitanja.

Ja imam samo jedno: Gde, posle Čikata?


Vrh
   
PostPostano: 24 kol 2021 08:38 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Sve što si napisao, stoji! I Meni je Čikat vrhunski kamp. Jedino što je, po meni loše, to je plaža. Tako veliki kamp bi morao imati puno veću uređenu plažu.


Vrh
   
PostPostano: 24 ruj 2021 08:07 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
polanski je napisao/la:
Bili smo u Čikatu i oduševili smo se. Ovo je zaista vrhunski kamp, sa najvišim nivoom higijene, blizinom grada, u prelepom ambijentu pod borovima i dobrim akva parkom sa slanom vodom.
Stojim svima na raspolaganju, ako ima nekih pitanja.
Ja imam samo jedno: Gde, posle Čikata?


Ja svima govorim da je ČIKAT trenutno za mene kamp br. 1 u Hrvatskoj. Od uređenosti cijelog kampa, a pogotovo sanitarija pa do plaže, aquaparka, šetnice do grada, opskrbljenosti.
Jedina mana za češći dolazak je trajekt jer on cijenom iznosi kao 2-3 dana u nekom kampu koji nije na otoku.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 26 ruj 2021 20:24 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
Evo me na Lošinju. Ovaj zadnji rujanski vikend, sve premium parcele su full. Sve do jedne.
Ima i novost u vrstama parcela, premium zona se još dodatno dijeli na nekakve kategorije po životinjama, npr zona ovce i zona morske kornjače. Nisam se dodatno zadubljivala u detalje, ali ovako na prvu pretpostavljam da životinje označavaju premiumness lokacije, vrlo vjerovatno i cijene.
No, bez obzira na to, divan vikend za (vjerovatno) kraj ljetne sezone.

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 20 srp 2022 12:35 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 lip 2021 10:31
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Odlučili smo da ponovimo kamp Čikat ove godine. Da li ima nekih novosti u kampu?


Vrh
   
PostPostano: 14 kol 2022 19:08 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 23 lip 2021 10:31
Postovi: 8
Lokacija: Beograd
Da odgovorim sam sebi, pošto se upravo vraćam iz Čikata... Ove godine je mnogo veća gužva. Svake subote akva park radi noću. Četvrtkom je živa muzika na terasi, a sredom je u restoranu "Silver bay" na obali, grill koliko možeš da pojedeš za 220KN. Postavljeni su novi frižideri i zamrzivači koji sada podsećaju na rekove sa serverima.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 8 9 10 11 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan