Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 12:10.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 8 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 svi 2012 15:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Izvorno Gogin topic:

Kamp Ježevac nalazi se u samom gradu Krku, od strogog centra udaljen je 10-tak minuta lagane setnje.

Kamp raspolaze sa parcelama koje se nalaze u gustoj borovoj sumi (veci dio tih parcela zauzeli pausalci), ali i parcelama koje nemaju hladatek neko malo drvce, također postoje parcele koje se nalaze doslovce uz more, znaci metar-dva od mora, kamp nudi i mobilne kucice koje su vecinom smjestne u najljepsem dijelu kampu - prvi red do mora u gustoj borovoj šumi.

slika

slika

slika

slika

U kampu ima jedan ugostiteljski objekat (mozda u punoj sezoni ima jos koji, al sada smo vidjeli samo ovaj jedan) koji se nalazi na samoj obali, ima i pekara (koja također sada nije radila) i ima jos nekoliko nekih objekata koji nisu radili, al pretpostavljam da je to neki kiosk sa novinama i onim morskim đinđama.
Na par mjesta u kampu nalaze se roštilji u kojima je dozvoljeno loženje vatre.

slika

Sanitarinih čvorova ima 6, s tim da su 4 potpuna sanitarna, u jednom su samo WC-i i u jednom su samo tuševi i prostor za pranje posuđa. Sanitarije su novije i uredno održavane.

slika

slika

Plaza u kampu je raznolika, znaci ima velikih stjena i ostrog kamenja, betoniranih platoa, u vrijeme kada smo mi bili radnici su bagerima nasipali sljuncanu plazu i radili sjenice, tako da ce i taj dio biti spreman do ljeta. Uz kamp (prema gradu) nalazi se lijepa sljuncana uvala sa hladovinom koju rade borovi.

slika

slika

slika

slika

U kampu ima i igralište za djecu koje je smještenu pokraj plaže, ali na suncu.

slika

slika

Na izlazu iz kampa prema gradu nalazi se dobro opremljena trgovina, veliki restoran, također štand za svim mogućim morskim đinđama i sportski centar.

slika

slika

Pogled na grad iz kampa

slika


Vrh
   
PostPostano: 08 svi 2012 15:54 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Link na stranicu kampa:

http://www.camping-adriatic.com/hr/jezevac-kamp-krk


Vrh
   
PostPostano: 13 stu 2013 20:45 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Već sam sad počeo planirati za iduću godinu :P pa me zanima je li ovaj kamp dobar. Posebno me zanima ova parcela Luxury Mare. Pa ako ima netko kakvih prijedloga ili komentara neka napiše :)


Vrh
   
PostPostano: 13 stu 2013 21:42 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
sa šatorom preskoči Luxury mare jer su 99% na suncu...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 13 stu 2013 21:56 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
A steta :( bas sam se ponadao da cu biti prvi red do mora sa satorom :(


Vrh
   
PostPostano: 13 stu 2013 21:58 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 03 lip 2013 21:41
Postovi: 243
Lokacija: BiH, Sarajevo
Kada si ovo bio, odnosno interesuje me do kada žive kampovi?


Vrh
   
PostPostano: 13 stu 2013 22:21 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
mi smo bili u jezevcu u 6. mjesecu, prije nekoliko godina (tada su slikane one slike u prvom postu) i jako smo bili zadovoljni sa kampom, plazama i blizinom grada, tako da smo rezervirali parcelu za 8. mjesec tog ljeta i tu, po meni, nastaje problem, jer ne mozes rezervirati tocno odredjenu parcelu, nego samo zonu u kojoj se nalazi parcela.
nama je jedini hvijet bilo da na parceli ima hlada (makar i samo jedno drvo) nije nam bila bitna ni zona i pri rezervaciji su rekli da to nije problem i da ce se potrudit da to ispune.

broj parcele nismo mogli saznati do samo nekoliko dana pred odlazak na godisnji i kada su nam rekli koji je broj, znali smo da su to nove parcele, bez ijednog drveta igdje okolo, normalno da smo se bunili, jer nisu ispunili jedini zahtjev koji smo imali i oni su to znali, al nistanisu mogli uciniti....

uglavnom, mi to ljeto nismo isli u jezevac i vise nigdje ne radimo rezervaciju, ako nije moguce rezervitrati tocno odredjenu parcelu

i dalje nam je kamp jedan od ljepsih i sigurno cemo ga opet posjetit u predsezoni, kada nam sunce ne predstavlja problem ili u sezoni ako promjene sistem rezervacija

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 13 stu 2013 22:49 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Pošto koristimo šator, bitan mi je hlad :( Ako ne budemo u mogucnosti rezervirati mjesto koje zelimo, onda cemo morati traziti drugi kamp :(


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 8 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan