Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 20:19.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 32 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 srp 2012 16:36 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
Kamp Njivice nalazi se u Njivicama na otoku Krku.Kamp se nalazi uz samo more ,te je prekriven gustom hrastovom šumom.Trebam još napomenuti da je ove godine posađeno oko šest tisuća novog bilja.Plaže su pješčane,nešto stjenovite,te ima puno uvala.S time da ima dosta ježeva.Kroz cijeli kamp ima šetnica,koja vodi do samog centra.Na samom ulazu u kamp nalazi se trgovina,a oko 100m dalje i pekarnica.Sanitarni čvorovi su uredni,jer čistačice vode 24h brigu o njima.U dijelu gdje smo mi boravili za vrijeme Rally-a predviđene su mobilne kućice,taj dio ima stari sanitarni čvor,dok u novom dijelu sanitarni čvor je potpuno novi.Navodno u kamp postoje još dva,ali mi ih nismo vidjeli,a ni tražili.Prvi dio kamp predviđen je za mobilne kućice,zatim su paušalci,a zadnji dio tj. novi dio napravljen je za ostale kampere.Svaka parcela ima svoj priključak struje,vode i odvoda.Parcele su daleko od prometnica tako da je mir i tišina.U sklopu kampa ima i restoran koji se nalazi uz samo more.Što se tiče sportskih aktivnosti na raspolaganju su tri teniska terena,može se unajmiti vodeni skuter,čamac,pedaline....Kamp je jako lijep i vrijedi ga posjetiti.Ove godine jako su si dali truda oko uređenja i treba ih zaista pohvaliti,a posebno djelatnike kampa koji su bili jako ljubazni.
Evo i slika:
Ulaz
slika
slika
Recepcija
slika
Trgovina
slika
slika
Pekarnica
slika
Mobilne kućice
slika
slika
Naša parcela na koju dolazi mob.kućica
slika
slika
Paušalci
slika
slika
Nove parcele
slika
slika
slika
slika
Novi sanitarni čvor
slika
Stari sanitarni čvor
slika
slika
slika
slika
slika
Sportske aktivnosti
slika
slika
slika
Plaža
slika
slika
slika
slika
Ulaz čamce
slika
Šetnica uz more po cijelom kampu (u desnom kutu slike)
slika
Ostale obavjesti možete naći na ovom linku
http://www.kampnjivice.com/


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2012 16:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:clap: :clap: :obscene-drinkingcheers: :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2012 17:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
pred tri tjedna dok smo mi bili nije bilo asfaltirano i nije radio sanitarac... s jedne strane zbog prašine ok što je asfaltirano, a s druge strane možda će taj asfalt sada dodatno žariti...

uglavnom koturaljkaši će biti sretni...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 05 kol 2012 12:31 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 25 srp 2012 13:03
Postovi: 14
Upravo sam se vratio iz Njivica.
Da smo u evropi sada bi ih tuzio za pokvaren godisnji odmor ( u EU tako nesto postoji)
Naime 7 dana prije poslao sam e-mail za rezervaciju u kampu i stigao mi je e-mail sa odgovorom gdje pise :
Rezervacija
Dolazak 27.07.2012
Odlazak 03.08.2012
Odrasli 2
kucni ljubimac 1
Struja 1 itd.
na kraju pise da se o lokaciji dogovorimo sa recepcijom i da mjesta ima.
Dosavsi u kamp kazem na recepciji da imam rezervaciju dobijam odgovor da u kampu nema mjesta i da to nije rezervacija jer rezervaciju treba izvrsiti najmanje 3 mjeseca prije ,pa onda tu rezervaciju treba i uplatiti pa onda ti stigne voucher i tek onda mozes otici u kamp.Nakon duzeg polemiziranja sa sefom recepcije i pokazivanja e-maila ( sa potpisom i cjenovnikom) dobivam mjesto na samoj plazi ali samo za 5 dana a na za 7 koliko je bilo predvidjeno.
Ulaskom u kamp se otkriva jedna druga slika.Cijeli kamp a i dobar dio zaposlenih drze slovenci.Otprilike 90% fiksnih parcela su okupirani sa slovencima koji ih drze u godisnjem najmu i koje iznajmljivaju drugim Slovencima i izvlace iz toga zaradu.U cijelom kampu mozete naci otprilike 10% drugih nacija.Sami slovenci koji se i pojave kada je kamp pun imaju puno manje problema za naci mjesto u kampu nego njemac,italijan ili neko drugi.Stari dio kampa je pod kompletnim godisnjim najmom a oni drugi mogukoristiti drugi novi dio kampa koji je sav pod suncem i bez imalo hlada.
Plaza je posuta sljunkom ali ne za plazu nego tucanim i ostrim kamenjem pa osim sto morate kupiti papuce za uci u vodu morate kupiti i papuce za kucne ljubimce koji imaju problema sa hodanjem.
Moze Vam se dogoditi da vam se na samoj plazi Slovenka skine gola ispred svih jer treba promijeniti kupaci koji je mokar a ona sama nema osjecaj sramote jer sramota kod Slovenaca ne postoji i ako im prigovoris kazu da imas komplekse.Nitko ne treba niti pomenuti da je u stvari iskompleksirana ta slovenka jer ima potrebu pokazivati se gola pred svima na plazi....jedini je problem sto ja ne zelim gledati njegovu zenu.Plaza je skoro stovariste smeca iako se zena koja je cisti uistinnu trudi ali....
Tusevi su novi ali svaki dan netko nesto ukrade jer naravno dolaze iz napredne i bogate slovenije pa im treba koji tus ,koja rola toalet papira,koji nosac sapuna itd.
Na tusevima nema vrata (valjda su ih dosada vec poskidali)nego samo zavjesu pa je upitno i pitanje privatnosti.Osim toga nemojte gajiti iluzije da cete imati telefonsku vezu ili besplatni wifi kako to lijepo napisu.Imati cete otprilike mogucnost surfati 5 min na dan i to trazeci najbolji signal po cijelom kampu.
Zauzvrat fiksne parcele na kojim bi zavidjeli svi oni koji su kupili ili pravili kucu na moru su jako velike,ozidane,sa uvedenom vodom i strujom u kamperice,odvodom,terasom,poneko ima i satelitski sistem,kaminom uzidanim za rostiljadu itd,itd.
Sada mi se vise ne da pisati jer kasnije smo otisli u autokamp u Silo a osim toga moram poslati e-mail Slavku Linicu (mom Rijecaninu) nebi li mu pala na pamet kakva ideja da im odreDi kakav porez na kucu na moru (jer to mjesto u kampu je postalo upravo to)kao sto ga placaju na cijelom teritoriju EU (a oni jesu u EU) pa zasto to isto nebi platili i kod nas. :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :angry-screaming: :angry-tappingfoot:


Vrh
   
PostPostano: 05 kol 2012 13:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
A šta reći, osim :handgestures-thumbdown: ! Nažalost to se izgleda pojavljuje u sve više kampova, pa Hrvati i njihova kuna nije jednako vrijedna kao kuna od nekog stranca! :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2012 10:33 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2012 12:47
Postovi: 34
Mislim da postaju dobar primjer kako uređenje kampa može pokvariti jedan prekrasan kamp, a koliko vidim sredili su i šumu... Ljetovala sam tamo prije skoro 10 godina, sanitarije su bile čiste, plaža je bila ok, ništa nije falilo osim što su neki paušalisti stvarno pretjerali sa ograđivanjem. Čak sam pomalo i zavidjela na tim vikendicama, pogotovo na onima uz more! Ne vjerujem da su nešto dobili novo nasipanom plažom jer se vidi i zna da to nije prirodan kamen a mogu si mislit kako je pod stopalima...


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2012 19:32 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Pozdrav!
Mi smo svoje mjesto pod suncem u kampu Njivice rezervirali i uplatili u iznosu od 1350 kn već u siječnju ove godine. Kada smo došli, naše mjesto nas je čekalo baš onako kao što smo i tražili - (u hladu, blizu plaže i sanitarija). Parcele su vrlo komforne sa strujom, vodom, odvodom i priključkom za TV. Na našu bi komotno stala još jedna kampica i auto (bili smo na novouređenom dijelu za tranzitne goste). Sanitarni čvor koji smo mi koristili bio je u odličnom stanju, čist i uredan sa dovoljno umivaonika, wc-a i tuševa - svi potpuno funkcionalni. Čak postoji i dio za bebače i privatni umivaonici. Tuševi s vanjske strane imaju automatsko isključivanje vode nakon 1 min pa su dobri za otuširati se nakon plivanja, ali za temeljitije tuširanje je bolje koristiti unutarnje tuševe kojih ima 20tak (10tak u muškom dijelu i 10tak u ženskom). Po meni jedino nema dovoljno sudopera (4), ali i to se može opravdati činjenicom da svaka parcela ima svoju vodu i odvod (supruzi je bilo komfornije prati u sudoperu pa smo onda tamo znali par min i pričekati na red). Nama se plaža svidjela, šlape za plažu ionako nosimo uvijek, psa ostavljamo doma tak da nismo imali problema sa šljunkom. Wifi nismo uspjeli aktivirati mada smo SVAKI dan pokušavali. Supruga koja ima TELE2 imala je mrtav telefon dok je moj TCom radio bez problema. Nama je jedini nedostatak kampa preplavljenost slovencima. Naši susjedi su bili užasni. Mada da nas nije bilo, ne bi bilo niti njihove kućice jer su je po najvećoj buri ostavili sa svim prozorima otvorenim i bez nadzora. Kada je vjetar odvalio stražnji prozor njihove kampice i navalio ga na krov našeg novog auta pukao mi je film pa sam sve druge prozore na njihovoj kampici pozatvarao i oblijepio ducktapeom. Zahvala za to mi je bila preglasna glazba, urlanje, pijančevanje, psovanje, provociranje i pljuvanje po Hrvatima. Npr kada su naši igrali rukomet sa Srbijom, napadno i glasno su navijali za Srbiju i cijelo vrijeme hračkali po Zagrebu, Hrvatskoj i svim Hrvatima, a glazba koju su slušali bila je 90% hrvatska. Znači da nije bilo slovenaca, nama bi bilo predivno, ovako bilo je podnošljivo. Što se tiče paušalaca, samo jednom smo se tamo prošetali i zaključili da među tim čergama nema ničeg lijepog, oku ugodnog ili zanimljivog. Taj dio kampa je jednom riječju grozan. Sve u svemu, Krk kao otok je na visokom nivou, prometno dobro povezan i označen. Još smo pogledali kampove Glavootok i Tiha i po našoj procjeni Njivice su puno bolje od Tihe, ali lošije od Glavootoka. Ocjena od 1 do 10: 7

Evo i slika naše parcele...
slika


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2012 21:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Lijep ti je ovaj vučni stroj! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2012 21:19 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
bajki je napisao/la:
Lijep ti je ovaj vučni stroj! :handgestures-thumbup:


to ti je tak kad kupuješ kampicu prema autu... a onda promijeniš auto... :whistle:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2012 21:45 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Je, sad mi je auto za metar veći od kampice :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 07 kol 2012 10:55 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Hm, a ja cijelo vrijeme gledam male kampice, izgleda da griješim... :doh:
Ništ, od sad gledam ove preko 7m..., ima u oglasniku jedna Cristalka, čovjek ju prodaje već par godina... :icon-mrgreen:

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 07 kol 2012 11:21 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Schnitzer je napisao/la:
Hm, a ja cijelo vrijeme gledam male kampice, izgleda da griješim... :doh:
Ništ, od sad gledam ove preko 7m..., ima u oglasniku jedna Cristalka, čovjek ju prodaje već par godina... :icon-mrgreen:



Mogu te upoznat sa njim :icon-mrgreen:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 07 kol 2012 13:14 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ta ti je prevelika opet... :obscene-drinkingcheers:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2013 12:07 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Istrle11 daj vrati slike :obscene-drinkingcheers:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2013 12:51 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
To su stare slike koje smo kopirali sa facebuk-a i kad sam ih tam obrisal nestale su,sad bi trebal preko imagesnacka ponovo napunit!!
:crying-yellow: :crying-yellow: :crying-yellow:


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2013 13:29 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 20 sij 2012 12:03
Postovi: 7
Idemo Statler/ Statlerica i mi na par dana pa sam mislio da vidimo parcele, posebno me zanima IP60 :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2013 13:49 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
klinka je napisao/la:
Idemo Statler/ Statlerica i mi na par dana pa sam mislio da vidimo parcele, posebno me zanima IP60 :banana-dance:


Mi smo bili na IP152 i bilo je ok iako su te parcele u prvom redu do mora na udaru vjetra i nevere.
IP60 je puno bliže sanitornom čvoru i malo je uvučena pa mi se sviđa položaj tih parcela.
U gužvi sam sa vremenom da sad stavim slike budem ženu zamolio da stavi.
:handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2013 13:54 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 07 pro 2011 23:32
Postovi: 401
Lokacija: tu negdje
klinka je napisao/la:
Idemo Statler/ Statlerica i mi na par dana pa sam mislio da vidimo parcele, posebno me zanima IP60 :banana-dance:



Od kad je Klinka muško ?? :doh: =)) =)) =))

_________________
"da me je puštit unutra,najebala bi amerika"


Vrh
   
PostPostano: 04 srp 2013 14:52 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
parcela IP60 bit će najbolja :handgestures-thumbup:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 06 srp 2013 09:44 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Mate je napisao/la:
klinka je napisao/la:
Idemo Statler/ Statlerica i mi na par dana pa sam mislio da vidimo parcele, posebno me zanima IP60 :banana-dance:



Od kad je Klinka muško ?? :doh: =)) =)) =))


:handgestures-thumbup: =)) =)) =)) =))

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 32 posta ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan