Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 14:40.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 05 srp 2012 12:56 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Kamp Kačjak
51265 Dramalj (Crikvenica), Kačjak bb

Tel. 051 786 250

http://www.jadran-crikvenica.hr/o-kampu-1.aspx

GPS: 45,203182°N 14,650088°E

slika

Kamp i turistično naselje Kačjak se nalazi cca 4 km od Crikvenice na manjem poluotoku, koji je pošumljen. Kamp posluje u sklopu turističkog centra Kačjak, koji uključuje hotel, apartmane in športski centar.
U sklopu športskog centra se nalaze igrališta za tenis, stolni tenis, badminton, trim staza. Uz more vodi asfaltirana staza do Crikvenice koja je pogodna za bicikliste i ljubitelje rolanja.
Poluotok Kačjak obiluje raznolikim plažama - prirodnim šljunčanim uvalama, stijenama, betoniranim površinama, a tu je i uređena šljunčana plaža. Na velikoj šljunčanoj plaži se može iznajmiti ležaljke, suncobrane, pedaline i druge rekvizite te popiti piće u baru.


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2012 11:22 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 04 lip 2012 10:02
Postovi: 88
Par puta smo ljetovali u tom kampu, al samo preko vikenda,..ništa ekstra,..
Kamp nije direktno uz more, nekih cca 100m iznad u šumici, kamp je mali i nema pogleda na more.
Sanitarje solidne ali samo solidne,..u nekih 150m nalazi se mali dućan. Ima raznolikih plaža u sklopu Kačjaka :drool: , al ona glavna obiteljska je među boljima u tom djelu Kvarnera, i to je jedino vrijedno.
Velika prednost Kačjaka je blizina Crikvenice...super za večernju šetnju..


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2012 11:28 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Iskustvo iz prve ruke, neprocijenjivo! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 21 kol 2013 19:09 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2013 17:51
Postovi: 20
Bok! Evo ja sam nova na ovom forumu, iako kampiramo odkad znam za sebe :). Samo da podjelimo dojmove ovogodišnjeg ljetovanja - bili smo u kampu na Kačjaku (kod Dramlja)- kamp je ok s obzirom na blizinu ZG-a i cijene koje su i više nego prihvatljive (za nas 2 šator + struja ispalo je za 5 dana kampiranja 650kn), inače ostajemo duže u kampovima,ali ove godine su bile takve okolnosti.
Sanitarije su preuredili ove godine i ima ih manje nego prijašnjih godina (smanjili broj tuševa) - i to im je minus 2 tuša i 2 wc-a u ženskoj i 2x u muškoj kabini, čistačica čisti 2xdnevno (mogla bi maaalo češće). Ostalo je sve ok, ono baš izvorno kampiranje, osnovno - struja i voda bez ikakvih dodataka. Čak ni auto nemreš držat na parceli jer je kamp ful mali ali to je čar i odmoriš se totalno. Kamp je idealan za neke vikend izlete, plaža ima raznoraznih - stjenovitih do šljunkastih, (nekih 7min pješačenja), mini market na vrhu tog tzv.turističkog naselja, na plaži neki grill restoran sa kafićem. Nakon Zatona i Straškog i svih onih high tech novotarija koje kampovi pružaju ove godine je bilo lijepo vratiti se osnovama :). Sve u svemu za podsezonu/predsezonu super za maknut se iz grada... Lp


Vrh
   
PostPostano: 21 kol 2013 19:32 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Pozdrav Navona i dobrodošla! :greetings-wavingyellow:
Hvala na recenziji kampa! :bow-blue: :handgestures-thumbup:

Kasnije ću tvoj post prebaciti u temu od kampa Kačjak.


Vrh
   
PostPostano: 22 kol 2013 11:07 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Navona je napisao/la:
Bok! Evo ja sam nova na ovom forumu, iako kampiramo odkad znam za sebe :). Samo da podjelimo dojmove ovogodišnjeg ljetovanja - bili smo u kampu na Kačjaku (kod Dramlja)- kamp je ok s obzirom na blizinu ZG-a i cijene koje su i više nego prihvatljive (za nas 2 šator + struja ispalo je za 5 dana kampiranja 650kn), inače ostajemo duže u kampovima,ali ove godine su bile takve okolnosti.
Sanitarije su preuredili ove godine i ima ih manje nego prijašnjih godina (smanjili broj tuševa) - i to im je minus 2 tuša i 2 wc-a u ženskoj i 2x u muškoj kabini, čistačica čisti 2xdnevno (mogla bi maaalo češće). Ostalo je sve ok, ono baš izvorno kampiranje, osnovno - struja i voda bez ikakvih dodataka. Čak ni auto nemreš držat na parceli jer je kamp ful mali ali to je čar i odmoriš se totalno. Kamp je idealan za neke vikend izlete, plaža ima raznoraznih - stjenovitih do šljunkastih, (nekih 7min pješačenja), mini market na vrhu tog tzv.turističkog naselja, na plaži neki grill restoran sa kafićem. Nakon Zatona i Straškog i svih onih high tech novotarija koje kampovi pružaju ove godine je bilo lijepo vratiti se osnovama :). Sve u svemu za podsezonu/predsezonu super za maknut se iz grada... Lp



:clap: :handgestures-thumbup:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 08 kol 2015 11:21 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 08 kol 2015 10:40
Postovi: 63
klin je napisao/la:
Navona je napisao/la:
Bok! Evo ja sam nova na ovom forumu, iako kampiramo odkad znam za sebe :). Samo da podjelimo dojmove ovogodišnjeg ljetovanja - bili smo u kampu na Kačjaku (kod Dramlja)- kamp je ok s obzirom na blizinu ZG-a i cijene koje su i više nego prihvatljive (za nas 2 šator + struja ispalo je za 5 dana kampiranja 650kn), inače ostajemo duže u kampovima,ali ove godine su bile takve okolnosti.
Sanitarije su preuredili ove godine i ima ih manje nego prijašnjih godina (smanjili broj tuševa) - i to im je minus 2 tuša i 2 wc-a u ženskoj i 2x u muškoj kabini, čistačica čisti 2xdnevno (mogla bi maaalo češće). Ostalo je sve ok, ono baš izvorno kampiranje, osnovno - struja i voda bez ikakvih dodataka. Čak ni auto nemreš držat na parceli jer je kamp ful mali ali to je čar i odmoriš se totalno. Kamp je idealan za neke vikend izlete, plaža ima raznoraznih - stjenovitih do šljunkastih, (nekih 7min pješačenja), mini market na vrhu tog tzv.turističkog naselja, na plaži neki grill restoran sa kafićem. Nakon Zatona i Straškog i svih onih high tech novotarija koje kampovi pružaju ove godine je bilo lijepo vratiti se osnovama :). Sve u svemu za podsezonu/predsezonu super za maknut se iz grada... Lp



:clap: :handgestures-thumbup:

Lani sam bio u Kacjak, ali u onom bungalovu koji je u skopu kampa. Mislim da sam bio zadnji gost u tom bungalovu, jer ga vise ne iznajmljuju. Bungalov je zaista star i mislim da ga nisu obnovili od kad je izgradjen. Po meni jewc uredan, tusevi uredni, uvijek je bilo OK, i nije bilo guzve (15.08. - 22.08.).
Jedina mana, ako to mozemo tako nazvati, kampa je sto se mora do plaze hodati 4 - 5 min, ali je plaza po meni predobra.
Ovu godinu cu u Selce sa satorom pa se javim.
i da kako je i navedeno kamp kacjak je jos uvijek bez parceliranja,i zauzimanja mjesta za parcele sto mi se moram priznat svidja.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan