Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 18:32.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 21 lip 2015 19:27 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
pošto je more već OK toplo i blizina ti je OK... mislim da ti je selce bolja opcija od plitvica... plitvice možeš prošetati i u jednom danu ranijim polaskom s mora kući...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 29 lip 2015 12:35 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Jucer smo se vratili iz Selca i meni je kamp sasvim uredu. Nije jos puna sezona tako da nisu natrpani ali je guzva veca nego sto sam ocekivao i nije bas bilo lako naci pristojno mjesto. Parcele su naravno sve pune ili rezervirane, tome se nisam ni nadao. Plaza je OK iako nije nikakav spektakl, betonjara ravno ispred ili sljunak s lijeve strane. Sanitarije vrlo pristojne i ciste, tople vode je bilo uvijek a sapuna i papira nije bilo samo u sub. navecer kad je i guzva bila malo veca. WCi su malo cudni jer u nekima ima samo po jedan tus i recimo nemaju svi muski pisoare tako da vjerujem da usred sezone ima dosta cekanja ili setanja.
Ne znam od kada su ove slike u topicu ali vidim da na njima nema ograde izmedju kampa i setnice? Sada je ograda cijelom duzinom a svi koji borave u kampu dobiju narukvicu s kojom se otkljuvacaju vrata koja idu na setnicu. Po meni nelosa stvar jer u kampu nema slucajnih prolaznika ili ekipe koja s plaze ode u kafic ili na wc.


Vrh
   
PostPostano: 29 lip 2015 13:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
od lani su slike... to s ogradom je djelomično OK iako mene mrze ograde... očito s prvih redova je pogled na more kroz rešetke...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 29 lip 2015 14:26 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Slazem se iako ova nije pretjerano nakaradna. Sad sam prekopao slike, ne vidi se nigdje dobro ali na ovoj slici se nazire ako se zoomiras na 100%

slika


Vrh
   
PostPostano: 30 lip 2015 07:38 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Znači, hoćeš reći da ovoga više ovako nema :crying-yellow: :crying-yellow:

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 30 lip 2015 09:02 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Nema :/
Iako je meni puno prihvatljivija mala ogradica od toga da je kamp prolazan.


Vrh
   
PostPostano: 30 lip 2015 09:59 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
mogla je bit samo ogradica na stepenicama, a ovdje je nije trebalo biti, pa ima 2,5-3 m visine - tko bi se po zidu verao... :-??

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 31 kol 2015 11:29 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 08 kol 2015 10:40
Postovi: 63
MoschuS je napisao/la:
Jucer smo se vratili iz Selca i meni je kamp sasvim uredu. Nije jos puna sezona tako da nisu natrpani ali je guzva veca nego sto sam ocekivao i nije bas bilo lako naci pristojno mjesto. Parcele su naravno sve pune ili rezervirane, tome se nisam ni nadao. Plaza je OK iako nije nikakav spektakl, betonjara ravno ispred ili sljunak s lijeve strane. Sanitarije vrlo pristojne i ciste, tople vode je bilo uvijek a sapuna i papira nije bilo samo u sub. navecer kad je i guzva bila malo veca. WCi su malo cudni jer u nekima ima samo po jedan tus i recimo nemaju svi muski pisoare tako da vjerujem da usred sezone ima dosta cekanja ili setanja.
Ne znam od kada su ove slike u topicu ali vidim da na njima nema ograde izmedju kampa i setnice? Sada je ograda cijelom duzinom a svi koji borave u kampu dobiju narukvicu s kojom se otkljuvacaju vrata koja idu na setnicu. Po meni nelosa stvar jer u kampu nema slucajnih prolaznika ili ekipe koja s plaze ode u kafic ili na wc.


Evo da se i ja nadovezem, bio sam u AC Selce, prosli tjedan.
Po meni kamp OK, iako u gornjem dijelu je za satore malo prestrmo, iznad glavne ceste i nije bas za sator.
ja sam bio lociran tamo kada se prodje ona ograda za auto za koju moras imati i karticu i nasao sam odlicno ravno mjesto u hladu.
Kamp je ogradjen i na plazu se mora ici sa narukvicom koja otkljucava vrata, po meni je to OK, jer bi onda svatko mogao sa setnice uci u kamp, ovako je ipak neka i sigurnost. Takodjer ako bi bila samo vrata na stepenicama, opet bi se onda na dijelu gdje nije visoki zid moglo uci u kamp.
Minus je jer WC koji sam ja koristio, koji je bio najblizi mojoj lokaciji, nema pisoara, i ima jedan tuš. Dodsuše nije bila nikada guzva, ali nije ni bila guzva u kampu. i nedostajao mi je pisoar.
drugi minus je sto nisam imao adapter za stuju, pa sam morao kupovati, po meni bi bilo u redu da ako zelis struju dobijes adapter na koristenje, ako ga ne vratis prilikom odjave neka ti naplate, ali opet imat cu ga za ubuduce, i ima neki elektro cnetra u blizini kampa tako da nije bio problem.
Sve u svemu OK,
Iako moram priznati da je jedan veliki dio kampa isparceliziran, i rezerviran, sto mi se ne svidja.
Glavna plaza betonska ulaz sa betonskog platoa, u more vode koja je preko glave, ali cca 100 m od kampa ima sljuncana plaza gdje dolazi idrugi kamp AC Slano.

eto. pozdrav.


Vrh
   
PostPostano: 31 kol 2015 11:47 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Jel bilo glasnih Slovenaca? :D


Vrh
   
PostPostano: 10 sij 2016 18:56 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Da li netko zna od kad radi kamp tj. kad se moze rezervirati mjesto? :)


Vrh
   
PostPostano: 22 sij 2016 15:51 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Ako jos nekoga zanima, moze se rezervirati ali najbolje parcele su vec zauzete i to za 6ti mjesec. To je vjerojatno bukirano godinama unaprijed :D


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2016 12:12 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Novo izbjeglicko naselje, pardon, "ekskluzivne" kucice u Selcu :/
slika

Osim toga kamp mi je i dalje super, rezervirali smo vec parcelicu i za slijedecu godinu :D
slika


Vrh
   
PostPostano: 23 lip 2018 20:52 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Ove godine smo, radi vremena, malo skratili boravak u Selcu i moram ih pohvaliti jer su nam naplatili samo dane koje smo proveli tamo a ne sve sto smo rezervirali!


Sent from my LG-D802 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 12 lip 2020 09:44 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Evo nas opet u Selcu, ovaj put s kampicom :)
Kamp je gradiliste, prvo smo mislili da rade hotel posred kampa ali izgleda da ce biti bazen na 2 etaze i to bi moglo biti jako lijepo. Na zalost uz to se postavlja jos hrpa Adria mobilnih kucica i uredili su skoro cijeli kamp. Parcele (ono malo sto ih je ostalo) su poravnate, napravljeni su zidici, nove prikljucne kucice za struju, vodu itd...
Uglavnom kamp se pretvara u nesto sto se vecini kamperasa nece svidjati ali to je ocigledno trend. Mi smo bili bijesni kada smo vidjeli ovo zdanje uz glavnu cestu u kampu ali nam je malo lakse kad smo shvatili da je bazen, svejedno nije to vise to :/

slika slika slika slika slika slika


Vrh
   
PostPostano: 17 lip 2020 23:04 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
to i ja stalno tupim :handgestures-thumbdown:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan