Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 21:48.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 25 kol 2013 13:46 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Zdovice
Valun, Cres
+385 (0) 51 571 161
web sluzbeni nema?

Kamp koji nije namijenjem bas svima :) Valun je malo primorsko selo u koje se ne moze autom, ima svega par kuca, nekoliko restorana, birc i na kraju sela sljuncani zaljev iznad kojeg se smjestio kamp.

Autom se moze spustiti do mora,ali samo an 2 minute. Prtljaga se prebaci na kolica i odvuce potom do kampa/apartmana
slika

Auto se zatim mora vratiti uzbrdo na parking koji se danonocno cuva, a s prtljagom se onda putem uz more stize do kampa. Nema previse hodanja.

slika

Kamp je iskljucivo za satorase, a mjesta su po meni vrlo ekstremna i cudna. Teren je terasast i bas tipiccno primorski - s puno kamenih stepenica i suhozida, mjestimice vrlo strm i kos. Ima lijepih mjesta, ali i onih cudnovatih. Evo par fotki:
slika
slika
slika
slika


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2013 13:53 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
nastavak, jer imam ogranicenje 6 fotki po postu :)

slika

Sanitarnih cvorova sam vidjela dva, mali ali se cine uredni:
slika
slika

plaza od kampa:
slika

Zanimljivo da nigdje nismo skuzili gdje je recepcija, web nemaju, a cijene sam nasla na avtokampi.si i malo sam iznenadjena - za dvije odrasle, sator i struju je cijena oko 26 eura sto je isto kao na neparceliranim mjestima u vecim o boljim kampovima u okolici. Kazu da je kamp super za obitelji s djecom, mozda da jer nema auti ali je teren toliko strm i skrapast da bi se moj 2.5 godisnjak vjerojatno izrazbijao odmah prvi dan.

Kamp je kad smo ga obisli (kraj kolovoza) bio krcat i bas su bili sator na satoru. iako volim male i jednostavne kampove, ovaj mi je ipak malo preekstreman. vjerojatno je u pred i post sezoni kad nije guzva puno bolji


Vrh
   
PostPostano: 25 kol 2013 16:44 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :handgestures-thumbup: :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2016 22:17 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 22 srp 2016 11:02
Postovi: 69
Na povratku iz Čikata smo si uzeli cijeli dan za razgledavanje. Prošli smo Osor, Lubenice i za kraj se okupali u Valunu na plaži od kampa.
Moram reći da me kamp očarao promatrajući ga sa plaže. Mali, intimni, mirni kamp.
Odmah iznad plaže dječje igralište, teren za odbojku na pijesku, mali golovi i jedan koš.
Za tako mali kamp plaža prilično velika.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Nemam ti ja pojma...


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2016 23:38 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 16 svi 2016 22:32
Postovi: 68
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 31 kol 2016 13:18 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 28 srp 2016 10:43
Postovi: 119
Lokacija: Zagreb
Meni ovo predivno izgleda!

_________________
Iskustva još nemam, ali ću ga steći. :)


Vrh
   
PostPostano: 31 kol 2016 22:53 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 22 srp 2016 11:02
Postovi: 69
Je. I meni i ženi se svidjeo i kamp, a i sam Valun.
Mjesto je prilično izolirano, ima 2-3 restorana, 1 dućan (koji je ujedno i kiosk i pošta), jedan suvenir shop i još 1-2 kafića.
Do većeg grada (Cres) se ima šta za voziti (cca 15-20km čini mi se), tako da treba doći dobro opremljen i dobro planirati kupovinu namirnica.
Ali, ako se želi mir i izoliranost, mjesto je savršeno.


BTW, ima li itko od članova da je bio u ovom kampu pa da čujemo iskustvo iz prve ruke?


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan