Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 17:45.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 22 srp 2009 14:22 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 22 srp 2009 12:23
Postovi: 0
Prošle godine sam bila sa svojom obitelji u kampu Slatina na Cresu i bilo je fantastično. Kamp mjesta u polusjeni odlično uređena, nove sanitarije su predivne, 2 šljunčane uvale savršene za kupanje i sunčanje... Također nas je oduševila uređenost kampa i sanitarija za invalide jer imamo sina invalida. Animacijski program je bio odličan, svaka pohvala animatorima. Stvarno to nam je bio najbolji odmor do sada, jer osoblje nije nigdje tko ljubazno, more nije nigdje tako čisto, a šume nigdje nisu tako lijepe. Čak i nije skupo, za 10 dana 2 osobe, djete, neparcelirano mjesto sa strujom vas dođe 1724 kn ili 246 €.
Stvarno se isplati doc i pošteno odmorit.

slika


Vrh
   
PostPostano: 23 srp 2012 17:37 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Danas mala forumaška ekipa Statler & Klin obišla Slatinu. Sanitarije dobijaju ocjenu odličan. Prilaz kampu kampicom ocjenu dobar jer ima nekoliko serpentina do kampa na uskoj cesti. Plaža u kampu raznolika i uređena. Psi dozvoljeni, šetnica za šetnju pasa, plaža za pse i slično. Parcele - hm... iako je brdovito i to podosta brdovito s parcela se zbog raslinja ne vidi more. Kao da ste zarasli u neko grmlje.... Ono što bi trebalo biti najbolje u biti nije definirano.

Nažalost, kamp nam baš nije dao pozitivno mišljenje i family Statler teško da će tamo na ljetovanje.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 23 srp 2012 21:12 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Statler, sve što si napisao stoji. Meni je kamp smješten na velikoj uzbrdici i stvarno ne znam kako tamo sa prikolicom ( vidim imaju traktor ).Ni nas neće vidjet taj kamp. Preporuka za šator.

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 19 kol 2012 09:44 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 04 kol 2012 12:47
Postovi: 34
Da, ali nije ni za šatore da se postavljaju na nizbrdici... To je bilo moje prvo ozbiljno kampiranje, i to bez auta. Nakon ugodne vožnje katamaranom od Rijeke do Martinščice slijedilo je hodanje uzbrdo pa nizbrdo sa prtljagom na leđima do kampa, a onda bezuspješno traženje normalnog mjesta za postavljanje šatora. Na kraju je to bilo mjesto u šumarku ispred neke kamp kućice - srećom hladovina i šuma. Čiste sanitarije, ugodna glazba navečer, more na dohvat ruke, nas dvoje zaljubljenih, ali neću zaboravit hodanje nizbrdo i uzbrdo, nedostatak na koji se treba naviknuti jer je taj kamp jako promijenio image u proteklih 10 godina, i sad je poznat po projektu Kampiranje sa psima. Još jedna stvar koja će me odvratiti od kampiranja tamo je - cijena trajekta...


Vrh
   
PostPostano: 21 srp 2016 22:49 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 16 svi 2016 22:32
Postovi: 68
:-W napišem, izresetira me za lozinku, ponovo se ulogiram a ono nema ništa napisano :crying-yellow:
ajmo ispočetka...


Vrh
   
PostPostano: 21 srp 2016 23:20 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 16 svi 2016 22:32
Postovi: 68
Kamp Slatina
Slatina b.b.
51556 Martinščica
http://www.camp-slatina.com/hr/
+385 (0) 51 574 127
slika

Teren je stepenast s borovom šumom.
Imao sam sreće da sam naletio na parcelu koju je paušalac napustio a nalazi se II/6 drugi stupac šesti red
slika

Što se tiče hladovine za šator i samih kamp mjesta, preporučio bih I/6, II/6, II/7, III/5, III/6, III/7 IV/4
ostala neparcelirana mjesta su jako nakošena ili bez adekvatnog hlada.

Top mjesto za rezervaciju za kampicu s pogledom na more, potpunim hladom pristup ... je broj parcele 89, dok parcela 87 je u poluhladu
slika

unutar kampa na svakih 30 ili 40 metara ima ovakvih rekvizita
slika

Psi su socijalizirani, tako da nisam čuo lavež tijekom noći, a tijekom deset dana samo sam naletio na dvije hrpice izmeta u cijelom kampu, što je svakako pohvalno.
Idemo dalje…


Vrh
   
PostPostano: 21 srp 2016 23:31 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 16 svi 2016 22:32
Postovi: 68
SANITARIJE
Sanitarije su nove i jako dobro uređene. Čistačice redovito obilaze i čiste. 10/10
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

idemo dalje...


Vrh
   
PostPostano: 21 srp 2016 23:56 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 16 svi 2016 22:32
Postovi: 68
KUPANJE

Što se tiče kupanja,... stijene, nije mi baš privlačno zbog udara valova s otvorenog mora, ne bih ni psa baš puštao da se tu kupa...

Moja preporuka za kupanje s psom je ispred konobe ŽAL , na početku uvala Slatina jer ima kamenčića a i jedan dobar dio je betoniran :handgestures-thumbup:
Za kupanje s djetetom ili bez je na sjeveru kampa u uvali Slatina, ispred samih mobilnih kučica koje su "ekstra de luks".

Sami kamp ima trgovinu Jadranka a cijene su u srazmjeru sa cijelim otokom 40% do50% više.

Izbjegavajte kampirati kraj objekta broj 4 (na karti smeđi objekat), to je napuštena sanitarija, ima zmija.

Sve u svemu ja osobno dajem kampu ocjenu 7 od 10.
Čistoća i mirnoća u kampu daju visoke ocjene, eh da ima animacija za djecu što je vrlo pohvalno
slika

dok kampu ruši ocjenu teški prilaz parcelama, nedostatak hlada na premium parcelama, te cijeli kamp je jako strm,
drugi dan sam imao upalu listova od hodanja po strmini.


Ispričavam se ako je sve nekako kupusareno moje pisanje, postavite upit meni o kampu pa odgovorim.


Vrh
   
PostPostano: 22 srp 2016 10:51 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 16 svi 2016 22:32
Postovi: 68
Jako dobrih komentara ima i na stranici
http://www.avtokampi.si/kamp/2/81/Slatina/
Kamp je ogroman, oko 15 hektara. Istočni dio tj. gornji je bez hlada.
Sa satelita se najbolje vidi koji dio je pod borovim krošnjama.
Kako ne boravim dugotrajno kao kamper, nije mi predstavljao problem uzimanje ručnika i šetnja do uvale Slatina, 10 minuta hoda.
Svakako bih istaknuo da se ne usidrite kao ja, već posjetite Vranjsko jezero, Lubenice, prošetati do Vidovića...
Toliko sam bio oduševljen kampiranjem da nisam mrdnuo guzovima iz kampa, nažalost.


Vrh
   
PostPostano: 22 srp 2016 19:44 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Hvala na recenziji :handgestures-thumbup:

Nama je jedini problem što idemo u najgorem mogućem terminu pa ne znamo kaj ćemo naći. Samo znam da se držimo dalje od starog sanitarca :icon_wink: jer iako nema otrovnica na otoku, nije ugodno sresti kakvo gmizavo stvorenje...brrr...
Što se tiče izleta, to već imamo godinama u planu pošto smo ranijih godina samo prošli Cresom na putu do Lošinja :)


Vrh
   
PostPostano: 19 kol 2016 10:49 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Ukratko o kampu:
+
Čistoća kampa i sanitarija
Izoliranost od naselja
Hlad( ima i sunčanih dijelova )
Mir i tišina
Ljubaznost osoblja
Predivna plaža (uvala Slatina)
Mobilne kućice su odvojene od ostatka kampa
-
Premali broj strujnih ormarića
Položaj u slučaju bure

+ -
Trgovina ( nalazi se u kampu ali definitivno premala opskrbljenost s obzirom na potražnju. U uvali Tiha postoji kiosk-trgovina ali ne vidim kako to popravlja situaciju)
Dječje igralište ( tu bi se zaista mogli malo više potruditi. postoje 2, stari i novi no bilo bi bolje da od toga naprave 1 pošteni)

Ukupni dojam: 8/10

Išli smo bez rezervacije i u 10 minuta našli odlično mjesto na 2/6. Ravno, hlad od borova, wc preko puta ( sanitarije su za čistu 10), do uvale Slatina 5 minuta . Zbog najave još jedne bure, nakon 10 dana smo naše kampiranje preselili u Čikat. Eto ne znam da li je tako u cijelom kampu, ali na položaju gdje smo mi imali šator je puhalo nenormalno. Čak je napukla jedna šipka na predšatoru.
No, ovo ljeto je bilo malo više bure nego što je to uobičajeno.
Kamp ćemo sigurno opet posjetiti.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 11 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan