Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 16:18.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 11 kol 2014 09:09 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Statler je napisao/la:
a ja to stalno govorim za zrak - mnogi mi i ne vjeruju - ali jedino tamo spavam k'o beba! evo i sad smo bili u borovoj šumi i uz more, ali ni blizu se nisu osjetili ni borovi ni more...


mislim da je prosjecnom covjeku koji ne pati od nekih bolesti disnih puteva tesko na prvu osjetiti neku promjenu. ja sam bila tamo prije puno godina kao student dok mi se alergija jos nije bila vratila i nisam nis kuzila... ono bilo mi je lijepo i sve to, al nis vise od toga. sada su me ove klime uredske (koje se ne ciste) dokrajcile i ne mogu uopce udahnuti kroz nos ako nisam na ljekovima, a da ne pricam kako disem kad se bavim necim aerobnim. uglavnom, bicikliramo mi od losinja na jug prema mrtvaskoj i ja odjednom skuzim da vozim uzbrdicu i disem kroz nos!!!!??? nevjerojatno!! cim smo se vratili nazad u nerezine nos ponovo zacepljen i blokiran :doh:


Vrh
   
PostPostano: 13 kol 2014 13:23 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
evo slusam na radiju o cjelogodisnjem radu....

nije rekao nikakve datume, barataju samo sa "kad sezona zavrsi"

moze se boraviti samo na novouredjenim superior parcelama (ako sam dobro zapamtila ima ih oko 35) i placa se 100 Eura plus onoliko koliko se potrosi struje i vode (brojila su ugradjena na prikljuccima na parcelama). s tim da je to za dvije osobe + kamping mjesto, nije nista rekao sto ako je vise osoba

cijele godine ce ostati raditi i restoran i ducan u kampu

u svakom slucaju - odlicno. nadam se da ce biti puno penzica koji ce ovo znati iskoristiti


Vrh
   
PostPostano: 13 kol 2014 18:32 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Da, to je super ponuda! :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 03 vel 2015 08:23 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
a od ove godine i aquapark... koliko mi je drago da se ponuda obogaćuje, toliko me strah povišenja cijena...

Ako će ovako izgledati kao što je prikazano - bit će stvarno reprezentativno...

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 03 vel 2015 08:33 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Izgleda super!
Samo meni nekako nema logike raditi bazen u kampu koji je smješten na samoj obali! :-?? :-??


Vrh
   
PostPostano: 03 vel 2015 13:20 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
bajki je napisao/la:
Izgleda super!
Samo meni nekako nema logike raditi bazen u kampu koji je smješten na samoj obali! :-?? :-??


Ima. Produženje sezone je najbitnija stvar. Pa onda tu su mala djeca kojoj je ovo zanimljivije od samog mora, pa dok vjetar puše na obali gore u kampu je uvijek sasvim ugodno tako da nema smetnje za kupanje. Natkrivenost daje i kupanje po kiši i lošem vremenu, a naravno i pošto sada je kamp otvoren cijele godine vjerojatno će nutarnji bazeni raditi i tijekom jeseni i zime.

U ovom kampu - to itekako ima smisla.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 03 vel 2015 13:35 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
A to će biti i zatvoreni bazeni? Na slici mi izgleda kao da su samo natkriti radi zaštite od sunca, čak mi ne izgleda ni kao zaštita od kiše. :-??


Vrh
   
PostPostano: 05 vel 2015 20:39 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 05 vel 2015 19:49
Postovi: 2
ljudi bok,
evo ja sam se upravo prijavila i zanima me sve vezano uz kampiranje u šatoru. muž i ja kupujemo veliki šator od KAMPE i zanima me da li je netko od vas ikad kampirao sa šatorom veličine 4m x 7m i da li je imao problema nači tako veliku parcelu.
Mi smo odlučili ove godine ići u Čikat i najviše nas brine to što imamo psa i da li igdje ima mjesto na plaži na kojoj ne bi nikome smetalo to što bi i on bio sa nama. kakva su vaša iskustva vezano za vođenje pasa u kampove i koji su po vašem mišljenju najbolji kampovi za ljude sa psima.


Vrh
   
PostPostano: 06 vel 2015 08:52 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Pozdrav i dobrodošla! :handgestures-thumbup:

Imaš na forumu posebni podforum za šatore pa tamo slobodno pitaj o šatorima:

http://forum.camping-croatia.com/viewtopic.php?f=46&t=419

Također imaš temu o kampiranju i ljubimcima:

http://forum.camping-croatia.com/viewtopic.php?f=67&t=1167&hilit=pas


Vrh
   
PostPostano: 07 vel 2015 22:12 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
bajki je napisao/la:
Izgleda super!
Samo meni nekako nema logike raditi bazen u kampu koji je smješten na samoj obali! :-?? :-??


Da na obali, ali ono što kamp Čikat ima teško da bi se nazvalo plažom naročito za obitelji sa klincima, tako da su bazeni i više nego dobro došli. Do prošle godine priznajem nisam bila neki pobornik bazena u priobalnim kampovima. No kako je prošlo ljeto bilo kakvo je, u Neviu nas je bazen doslovno spasio. Zato s te strane pozdravljam ovaj projekt.
Jedino će na žalost i cijena skočiti...

Nego, gledam malo sliku i zamišljam na kojem mjestu bi mogao niknuti aquapark...da nije na mjestu onog igrališta?


Vrh
   
PostPostano: 08 vel 2015 08:09 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
i ja misli da je to gore na igralištu... al će tim parcelama cijeli dan bit zanimljivo mirno :D :D

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 08 vel 2015 13:01 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Oooo da! Oni željni mira i tišine će morati dobro paziti gdje će rezervirati parcelu. Koliko sam upoznata trenutno je cijeli Čikat jedno veliko gradilište i sve bi trebalo biti gotovo prije sezone. Pretpostavljam da je to slučaj i sa ovim aquaparkom :think:


Vrh
   
PostPostano: 11 vel 2015 09:42 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Darcy je napisao/la:
Oooo da! Oni željni mira i tišine će morati dobro paziti gdje će rezervirati parcelu. Koliko sam upoznata trenutno je cijeli Čikat jedno veliko gradilište i sve bi trebalo biti gotovo prije sezone. Pretpostavljam da je to slučaj i sa ovim aquaparkom :think:


Uf, ovo mi baš i nije drago, mi ove godine namjeravamo tamo... :doh:

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 11 vel 2015 09:42 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Ma biti će to do sezone sređeno! Previše novaca je u igri da propuste sezonu! :think:


Vrh
   
PostPostano: 11 vel 2015 09:44 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Radio sam 10-tak tabli za gradilišta - Jadranka kampovi - kao da su povukli milione iz EU. A ako imaju novce onda sigurno će i gradnja ići u zadanom roku.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 11 vel 2015 09:48 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Ma vjerujem da hoće, ali kod nas sve uvijek na knap. Znaš ono, friško zaravnato, malo kiše a ono blata ko u prići... Više volim utabano.

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 11 vel 2015 10:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Gore je bilo i prije utabano, pa je po meni bilo previše prašine... Baš onu godinu kad smo se sreli tamo. Po meni je onaj donji dio kampa br. 1. Em po uličicama se ne vozi, em nema previše šetača, em je mir non-stop, em vidiš more sa skoro svih parcela, em si u debeloj ladovini... Mana - s nekih parcela je malo veća udaljenost do sanitaraca. Taj gornji dio Čikata je meni osobno predaleko, a sad da dolazim u kamp i kupam se na bazenima. To mogu i u Bjelovaru ili van sezone po brojnim toplicama.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 11 vel 2015 10:31 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
Gore je bilo i prije utabano, pa je po meni bilo previše prašine... Baš onu godinu kad smo se sreli tamo. Po meni je onaj donji dio kampa br. 1. Em po uličicama se ne vozi, em nema previše šetača, em je mir non-stop, em vidiš more sa skoro svih parcela, em si u debeloj ladovini... Mana - s nekih parcela je malo veća udaljenost do sanitaraca. Taj gornji dio Čikata je meni osobno predaleko, a sad da dolazim u kamp i kupam se na bazenima. To mogu i u Bjelovaru ili van sezone po brojnim toplicama.


Jutros si opet pretjeral s alkoholom!? =)) Sreli tamo?? Pa ja nisam nikad bio u Čikatu! =)) :obscene-drinkingcheers:

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 11 vel 2015 10:53 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Sad bi ti svašt rekao :whistle:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 13 vel 2015 13:21 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
slika

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan