Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 25 tra 2024 23:50.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 13 tra 2016 13:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
mi smo na Adria Rallyju do 3. 7. pa ćemo se onda vidjet i popit koju... :icon_wink:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 14 tra 2016 07:56 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Statler je napisao/la:
mi smo na Adria Rallyju do 3. 7. pa ćemo se onda vidjet i popit koju... :icon_wink:



To je datum od kada smo rezervirali parcelu, od 13h, bilo bi lijepo da se upoznamo, ako nikako drugacije onda ako se mimoidjemo, ovisno kada napustate kamp


Vrh
   
PostPostano: 14 tra 2016 13:20 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Runa je napisao/la:
To je datum od kada smo rezervirali parcelu, od 13h, bilo bi lijepo da se upoznamo, ako nikako drugacije onda ako se mimoidjemo, ovisno kada napustate kamp


Vjerojatno oko 9-10 ujutro...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 23 srp 2016 08:07 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Pozdrav iz čikata!

Jucer stigli, sve raspakirali, okupali se i rano legli umorni od puta

Ako je netko u blizini javite se.

Statler znam da si ti do maloprije bio pa sam te htio prioupitati o nekakvoj pjescanoj plazi koja je navodnk u blizini, ili ako netko zna

Kamp je odlican


Vrh
   
PostPostano: 23 srp 2016 08:52 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Pješčana plaža je ispod hotela Bellevue. Ima iz kampa izlaz za prošetat kroz šumicu( lijevo od Kreda) za 5 minuta si tamo. U šumici ćeš vidjeti bungalove od Heliosa. Nadam se da sam dobro objasnila. Ugl. nije teško za naći.
Nego, kakva je situacija u Čikatu? Da li se može naći koje mjesto na neparceliranom djelu?


Vrh
   
PostPostano: 23 srp 2016 12:47 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Za sada se brckamo ispod tog kredo-a, krupniji kamen al ok je i dosta blizu ase parcele, hvala za savijet, jos istrazujemo, vozali smo se u desno kada se prema moru gleda, prema onom starom kampu sa devastiranim kampicama (jedno 20 barem iste kao moja), pomalo cemo na sve strane, vjerujem da cemo do zadnjeg dana najbolje znati za iducu gkdinu ;)


Vidio sam da ima mjesta na neparceliranom dijelu iza tog kredo, ima satora i stacioniranih kampica ali mjesta je dosta. Poprilicno je popunjeno ali mjesta vjerujem ima dosta, bolje ne mogu pomoci trenutno, jos smo zeleni za davanje savijeta :)


Vrh
   
PostPostano: 24 srp 2016 08:37 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
darcy, dok smo mi bili svakodnevno se skoro dalo naći mjesta i za šator pa čak i za kampicu na ovim dijelovima iznad Kreda i god gebeitsroitherovih kamp prikolica u slobodnoj zoni.... jako puno paušalaca je otišlo jer i Čikat čisti kamp i taj dio.... gore kod bazena u debeloj hladovini uvijek ćeš pronaći mjesta zasigurno...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 24 srp 2016 11:46 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
E hvala ti ! Čikat nam je ove godine alternativa ukoliko ne nađemo ništa na Cresu. Zbog onih bazena imamo fobiju da su svi nahrlili pa zato pitam kakva je baš sad situacija.


Vrh
   
PostPostano: 24 srp 2016 17:29 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
darcy... baš zbog tih bazena bi vam to trebala biti destinacija... i veliki D i mali D bili bi oduševljeni njima... cijenom se uklapa blizu kovačina, ali dok se zna da je ulaz na bazene 100 kn, a da su gratis za goste kampa računica naglo pada.... nadalje - blizina Lošinja, šetnice, širok izbor plaže dodatna su prednost ispred recimo Slatine koju sam po komentarima vidio da gledaš... nadalje Čikat je debeli debeli hlad poput Baškog Polja u odnosu i na Slatinu i na Kovačine... a kad ste već platili trajekt i prešli na otok - onda je svejedno...

nadalje - sam miris borova i te šume, lječilišnog prostora je dodatna stavka... evo ove godine se i istrle uvjerio u to i u priče o spavanju... teško im se do 10 ujutro uopće bilo probuditi... :dance:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 24 srp 2016 20:55 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Sve to mi znamo, ali oće nam se malo istražiti Cres. Čikat nam nije nepoznanica(bili već 3 puta) tako da ovaj put ipak ostaje plan B :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 25 srp 2016 07:24 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Bili ste, ali ne s bazenima! Tako da je to sasvim nova destinacija za klince. :icon_wink:

A Cres možete i autom istraživati.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 25 srp 2016 14:57 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Evo malo boljih informacija, i malo dojmova, i naravno, uvijek lrisutnih pitanja sa moje strane

Dakle mjesta na neparceliranom dijelu ima, za kampice i za velike satore, s time da je to vjerujem vrlo promjenjiva 'slika', to je ono sto sam sa bicikla vidio za vrijeme voznje danas oko 10h, ali mjesta ima, na parceliranom dijelu slabo a vjerujem da ni nema, no to bez poziva na recepciju ne treba ni spominjati.

Kamp je super, ima sadrzaja za svakoga vjerujem, slazem se sa statlerom, bazeni su u svakom slucaju spas za klince, zabavno je i razlog za dobro ponasanje, voda je morska, grijana, ono igraliste je super i adrenalinsko, oba velika tobogana su super, bazeni raznih dubina, temperature vode i namjena.
Parcele su ok, hlad je neprekidno, gosti strani, na nasem dijelu je mirno. Nemam zamjerki do sada nikakvih.

Pitanjce je bezveze, zanima me kakvo je ono napusteno staro kamp naselje sa starim adriama koje sam spominjao prije dan-dva, na njegovoj je ogradi metalna ploca sa natpisom o doktoru zasluznom za proglasenje losinja ljekovitim za plucne probleme. Nekako mi je bezveze sto tamo 50-ak starih, devastiranih kampica stoji, nije za obilazak, nije za posluziti icemu, ne izgleda bas ok, ok je prisjetiti se kako je to nekad izgledalo ali ne vjerujem da je to tako za to.

Inace, od malog lošinja, stazom uokolo prema sjeveru pa nazad prema kampu je jako ruzna slika, odmah nakon izlaza iz mjesta je 'groblje' ribarica, poduprtih stupovima i drvenim gredama, opasnost za svakog radoznalog i odvaznog, a nema se sta vidjeti, bas opad, nije izlozbenog karaktera. Prije i nakon tog detalja nalaze se napusteni, razruseni i devastirani vojni objekti pretpostavljam, sa jednim tunelom za ulaz, takodjer jeziv prikaz nekih starih vremena koji propada, i onda se nailazi na spomenuti napusteni kamp, da krenete od mjesta mali losinj i do kampa cikat, cinilo bi vam se kao da se vozite nekom ruskom ili kineskom provincijom u carobnom svijetu mediterana.

No sobro, staza uokolo je odlicna, takodjer je malo adrenalinska, nasa je cerka od nepunih 7 godina odvozila citavu dionicu sa nama od nekih 5 km


Vrh
   
PostPostano: 25 srp 2016 17:46 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
To ti je odmorište Petrokemije, bilo je u funkciji do prije 2-3 godine. Mi smo dva puta ljetovali u tim prikolicama i mogu titeci da nam je bilo odlično. Sad nije u funkciji, jer se Petrokemija i grad Mali Lošinj spore oko zemljišta, tako sam ja čula, sad jel to točno ne znam. Al znam da je šteta tih prikolica i komplet cijelog odmarališta, da to sad tako propada i da se devastira.

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 25 srp 2016 20:29 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 22 srp 2016 11:02
Postovi: 69
Ima li koga od vas koji ste bili u Čikatu da ste išli na blef bez rezervacije?
Čikat mi se čini kao najbolji izbor kampa za prvo kampiranje sa obitelji, ali su online sve parcelirane parcele zauzete.
Mi bi išli 20. ili 21. Kolovoza na 5-6 dana. Vjerujem da do onda gužve malo popuste.
Rado bi u Čikat, ali me malo strah na blef, pogotovo što nam i nije predugačak odmor, pa da mi ne ode cijeli dan na traženje kampa.

Runa je napisao/la:
Dakle mjesta na neparceliranom dijelu ima, za kampice i za velike satore, s time da je to vjerujem vrlo promjenjiva 'slika', to je ono sto sam sa bicikla vidio za vrijeme voznje danas oko 10h, ali mjesta ima, na parceliranom dijelu slabo a vjerujem da ni nema, no to bez poziva na recepciju ne treba ni spominjati.


Runa, možeš li molim te okvirno reći gdje si vidio mjesta po neparceliranom dijelu? Posvuda pomalo ili većinom na nekom udaljenijem mjestu?
Netko je spomenuo da gore oko bazena uvijek ima mjesta, ali je ta pozicija dosta daleko od mora, a i vjerujem dosta prometna zbog posjeta bazenima.


Vrh
   
PostPostano: 25 srp 2016 21:13 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
uzmi telefon okreni recepciju i pitaj s datumima dolaska i odlaska ima li koja slobodna parcela... gore imaš neparcelirani dio gdje ćeš zasigurno naći mjesta, a sa šatorom definitivno negdje i u sredini jer ima puno rupa gdje su bile paušalne parcele koje su napuštene... a pošto ti je period kraj 8. mjeseca tad ćeš zasigurno naći mjesta i na blef...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 26 srp 2016 07:45 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Ponovio bas ovo iznad, svakako nazvati. Mjesta trenutno ima oko bazena, ima dosta prema jednom od izlaza iz kampa, mislim da je sjeverni, onda uz setnicu od vile Kredo prema jugu tj prema onom hotelu bellevue, ima mjesta za hrpu satora


Vrh
   
PostPostano: 30 srp 2016 13:50 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
https://imagizer.imageshack.us/v2/320xq90/r/921/zv3Fr2.jpg

Pozdrav svima sa Lošinja!

Nejde mi sa mobitelom postavljanje slike direktno, link mi eto ide, na slici je nasa garnitura

Jako smo zadovoljni, nasih je jako malo pa nam cure uce njemacki, engleski, talijanski, poljski, slovacki i nizozemski, madjarski svi ne znamo jos od prije, susjedi su nam dosta sterilni, mozda dva osmjeha na dan ako bas ne mogu izbjeci, vrijeme je super, noci se spavaju a dani se uzivaju odmorni, bazeni su pogodak i volimo ih, smjena je gostiju jos uvijek, masovno izlaze i ulaze, neparcelirani dio je bio jako isprazan dopodne, ima svakakvih satora, kampica, kampera i rucnih radova, najvise nam se (meni) svidjela kamperska prikolica trigano galleon iz 2005- sto su nasi ljubazni susjedi austrijanci imali, ako nekoga nesto zanima ako mogu pomoci jos narednih dana neka slobodno napise


Vrh
   
PostPostano: 02 kol 2016 10:20 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Napeta zadnja 2 dana, jucer povjetarac isposavijao paviljon, morao sam ga izlomiti da ne poleti, na kraju sam ga 'poslozio' pored kante za smece. Jutros od 3 bicikla samo dva naslonjena na kampicu, najnoviji, najbolji i samim time najskuplji nije bio na ostavljenom mjestu, pomirili se vec sa gubitkom, ovaj puta daleko vecim, i na putu do recepcije ja i malena se razdvojimo da kao gledamo nebi li ugledali bicikl, kad eto ga, naslonjen na neka druga 3, 20-ak metara u placu, 4 pausalne kampice uokolo, da skratim, navodno se klinci posluzili i ostavili pa je stricek makao sa puta. Sve je dobro proslo, odlican godisnji napokon, to jer su djeca veca pa se nadam ovakvim i boljim iz godine u godinu, kampu je placeno, sutra oko podneva smo na putu za kući

Jos jedan topal pozdrav svim forumasima sa Maloga Lošinja!


Vrh
   
PostPostano: 02 kol 2016 16:06 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 19 kol 2016 11:10 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Kako je o kampu već sve rečeno i poznato, samo da nadodam novost koju do sada nismo iskusili. Provozali su nas u onim el. vozilima i tražili nam mjesto za kampiranje :dance: Osjećali smo se ko Talijani :) U Čikatu sada prakticiraju da vam oni nađu mjesto.
I da, za auto ne dobijete naljepnicu već na rampi ima kamera koja detektira vašu registraciju i tako nema šanse da u kamp uđe itko tko nije gost istog.
Da, modernizacija se osjeti na veliko ali nikako da naprave još koji veći sanitarac. "Sedmica" je i dalje preopterećena.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 ... 3 4 5 6 7 ... 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan