Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 14:51.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 01 kol 2012 12:56 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Statler je napisao/la:
goga je napisao/la:
jel i nova trgovina, u sredini sezone u punom kampu i dalje radi dvokratno?


Trgovina radi od 7-21 sat, a pekara dolje iznad Kreda od 6-21 sat.

U novoj trgovini ima veliki izbor odličnih kolača po pristupačnim cijenama (3,90 kn - 7 kn/kom). Sortiraju voće i povrće pa ono što nije I. klasa odvaja se na stranu u II. klasu... Asortiman je u redu, a cijene prihvatljive. Iste su skoro kao i u diskontu "Jadranke" u gradu. :handgestures-thumbup:

U pekaru se dovozi svježi kruh svakih pola sata, a peku se bureci, nekakve pite i slično. Ni sam nisam uspio odoljeti bureku kad je vrućeg taman ispred mene izvadila jedno jutro iz peći.

Na odvojenom mjestu imaš i ribarnicu - ali cijene :doh: su boli glava - kilogram ribe 100-150 kn!


:handgestures-thumbup: za trgovinu, konačno su se opametili :drool:

prije koju godinu su radili dvokratno od 7-12 i od 16-20, izbor i nije bio tako loš (i onda je bilo super kolača, krafne su bile za 11)

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 01 kol 2012 17:05 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Evo i meni stigao mail. Ipak ima poslovnosti. Ali neke stvari ne mogu opravdati niti sljedeće riječi.

Poštovani gdine .....,

Prije svega zahvaljujemo na dojmovima koje ste upisali u knjigu na recepciji kampa prilikom Vašeg odlaska. Dozvolite mi samo mali komentar.

Točno, određenih problema sa „njemačkom mlađarijom“ imamo, trudimo se maksimalno, „malo“ ih je previše ali obzirom na broj mislim da dosta dobro uspijevamo držati ih pod kontrolom. Nnormalno je da ima iskakanja. Ali, zaštitara imamo dovoljno, ukupno je 4 njih dežurno noću, posebno su upozoreni na tu skupinu, ali, znate kako to ide, „otjeramo“ ih sa jedne lokacije, oni se prebace na drugu.

Loženje na roštilj otvorenom vatrom najstrože je zabranjeno, puno je informacija gostima na raspolaganju vezano za takvu vrstu zabrane, kompletan tim kampa ima svakodnevni zadatak kontrolirati isto, zasad to odrađujemo po mojem osobnom mišljenju vrlo dobro, jer unatoč velikoj frekvenciji ljudi i velikoj potencijalnoj opasnosti, godinama uspijevamo izaći na kraj s loženjem vatre. Opet se tu (opet) radi o krajnje neodgovornom ponašanju gostiju. U kampu je dozvoljeno isključivo korištenje električne energije i plina, nikako otvorene vatre i paljenje svijeća.
Vatrogasnih aparata u kampu ima preko 50, svi su stacionirani i označeni na sanitarnim čvorovima, postoji i 10 hidrantskih ormarića raspoređenim po kampu, uza svaki plinski spremnik dodatno se nalaze veliki vatrogasni aparati, na kraju krajeva, to nam je i zakonska obveza, pa je strogo poštujemo. Uza sve to, imamo i vatrogasnu pumpu, tako da mislim da nikakvih bojazni nema vezanu za, ne daj bože, potencijalnu opasnost od požara.Sva vatrogasna oprema je atestirana, u kampu imamo i obučenu vatrogasnu postrojbu koja je dio lošinjskog Dobrovoljnog vatrogasnog društva, a ja osobno sam i predsjednik tog društva.

Da, zadnjim Vašim dojmom dotakli ste našu “rak ranu”. Radi neriješenih vlasničkih odnosa sa susjednim privatnim parcelama, privatnim kampom, hotelom i restoranom unutar našeg kampa, obveze da im se osigura pristup do njihovih parcela, teške komunikacije s njima, malo nam je otežana kontrola ulaza u kamp. Nešto pokušavamo na samom ulazu, ali… ide teško, priznajemo. No, na pomolu je rješenje, za ovu godinu možda prekasno, ali sve radimo da drugu godinu u kamp uđu samo oni koji su – gosti kampa.

Izvinjavam se ispred uprave kampa Čikat I naše tvrtke “Jadranka kampovi” d.o.o., nadam se da Vam ove nezgode ipak nisu pokvarile godišnji odmor I da ćemo se vidjeti I ubuduće.

S poštovanjem, Zlatko vukajlović, dir. Kampa Čikat

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 01 kol 2012 18:37 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 23 sij 2012 14:15
Postovi: 133
e zato se meni sviđa u strašku zaštitarska služba, kontrola ulaza u kamp (i naplaćivanje kupanja onima koji nisu gosti)
....a skup je.....zato i razmišljamo kamo dalje??? (a vjerojatno nebumo imali para za ljetovanje pa jedna briga manje :crying-yellow: )
i čikat mi se sviđal 2005 (zbog šumice i čistog mora) al smo bili maldi s motorom i šatorom pa nam neke , ovdje gor nabrojane stvari nisu smetale =)) (sad već imamo let pa smo zahtjevni)

_________________
on the road again.....


Vrh
   
PostPostano: 30 lip 2013 15:56 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Ove godine ozbiljno razmišljamo o Čikatu, pogotovo jer je jako hvaljen i čitam da su parcele rezervirane i godinama unaprijed. Šaljem mail s upitom za ove parcele bliže moru i očekujem odgovor kako ih, nažalost, nema (radi se o kolovozu). No, dolazi izneneđujuć mail s ponudom za parcelu drugi red do mora, pa sam ostala paf.
I sad, umjesto da se veselim, ja se zabrinula da kaj s tim kampom sad nije u redu pa da ima mjesta :think: Jel se brinem bezveze i jel da si rezerviramo tu parcelicu?


Vrh
   
PostPostano: 30 lip 2013 16:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
netko je odustao kao što smo i mi odustali prošli mjesec od Primoštena... uzimaj odmah iako ne znam koja je to parcela... jer u 2 redu ima dosta parcela koje su dosta na suncu...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 30 lip 2013 17:54 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
ha, trebala bi bit u hladu s obzirom da sam tak trazila i po slici je u hladu


Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Vrh
   
PostPostano: 01 srp 2013 06:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
koji je broj parcele - i klin i mi smo lani bili u čikatu pa je još svježe sjećanje?

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 06 srp 2013 20:05 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Nakon Statlerove pomoći nije više bilo nedoumice - rezervacija je uplaćena :banana-dance:


Vrh
   
PostPostano: 29 srp 2013 07:39 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Snimila sam tu pjescanu plazu za dijete, u susjednoj uvali. Pretpostavljam da ima kakva stazica kroz sumicu do nje i da nema vise od 10 min hoda, zna netko?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Vrh
   
PostPostano: 29 srp 2013 11:15 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
cjepidlaka je napisao/la:
Snimila sam tu pjescanu plazu za dijete, u susjednoj uvali. Pretpostavljam da ima kakva stazica kroz sumicu do nje i da nema vise od 10 min hoda, zna netko?

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Ako misliš na plažu u uvali desno od kampa kad gledaš prema Susku imaš šetnicu ali imaš koliko znam i stazice to ti je tz. Luka Čikat. Prošle godine naši susjedi su svaki dan sa sinom išli u tu uvalu. Uvala je super jer je zaštićena od valova i vjetra.

Da se možeš orijentirati :obscene-drinkingcheers: :
Nautička karta
slika

Topografska
slika

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 29 srp 2013 11:49 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Ne, lijevo od kampa, tj. sjeverno...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2


Vrh
   
PostPostano: 29 srp 2013 17:50 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
od kampa do pješčane plaže nemaš 10 minuta pješece i to laganini ako ideš uz obalu... a pola tog vremena ako ideš poprečki kroz kamp, pa uz neke prastare bungalovčiće... ali tud ćeš teže s kolicima...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 29 srp 2013 18:25 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
super, blizu je onda :handgestures-thumbup: nema kolica ;)


Vrh
   
PostPostano: 01 kol 2013 07:28 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 01 ožu 2012 08:32
Postovi: 73
Lokacija: Vršac, Brdoviti Banat
Do uvale Blatina ili plaže Čikat kako je već tačni naziv, stazom pored recepcije kampa i bungalova hotela Helios, ima par minuta hoda. Sve zavisi od toga gde ste smešteni, mi smo jedne godine bili blizu recepcije, bliža nam je bila uvala Čikat nego plaža kampa.
Ne znam koliko vam je veliko dete, ali prošlih godina su animatori kampa imali ekskurziju u Veli Lošinj, u muzej dupina. Naša ćerkica je imala 3 godine i bila oduševljena izletom. Eksurzija ide jedan dan u tjednu, tada je bio četvrtak.


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2014 07:03 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Od ove zime smjestaj na parceli uz more 100 eura mjesecno plus struja i voda koliko potrosis.
Jos da je temperatura mora barem 20 stupnjeva.
Vjerujem da ce bit penzica sa sjevera evrope u kamperima to je skroz povoljno.
Bas cu otic ovu zimu malo pogledat kakva je popunjenost.


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2014 10:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Od kada do kada je ta ponuda, samo zima ili stalno izvan sezone? :think:


Vrh
   
PostPostano: 09 kol 2014 11:03 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
uh da imam kamper s grijanjem i puno slobodnog vremena bez razmisljanja bi otisla. bas sam neki dan kad sam tamo prolazila razmisljala kako mora da je lijepo i mirno zimi za setanje i bicikliranje. a o zraku da ne pricam - inace imam problema s disanjem i nigdje nisam toliko dobro mogla udahnuti kao na tom dijelu otoka


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2014 07:01 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
bajki je napisao/la:
Od kada do kada je ta ponuda, samo zima ili stalno izvan sezone? :think:

Ne znam procitao sam na poslovni.hr
Treba nazvat kamp.


Vrh
   
PostPostano: 10 kol 2014 11:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 11 kol 2014 07:08 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Lei je napisao/la:
uh da imam kamper s grijanjem i puno slobodnog vremena bez razmisljanja bi otisla. bas sam neki dan kad sam tamo prolazila razmisljala kako mora da je lijepo i mirno zimi za setanje i bicikliranje. a o zraku da ne pricam - inace imam problema s disanjem i nigdje nisam toliko dobro mogla udahnuti kao na tom dijelu otoka


i meni je zanimljivo ali jednino nemam više godišnjeg :crying-yellow:

a ja to stalno govorim za zrak - mnogi mi i ne vjeruju - ali jedino tamo spavam k'o beba! evo i sad smo bili u borovoj šumi i uz more, ali ni blizu se nisu osjetili ni borovi ni more...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 ... 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan