Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 27 tra 2024 12:53.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 6 ... 12 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 13 vel 2015 16:20 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Mene veseli jako ovaj aquapark. Isla bi tamo 100% jer bi mi malom ovo bilo puno interesantnije od mora, stijena i valova kojih se boji. Da nema onih postova od proslih godina o buci, nepridrzavanju reda, ogromnoj guzvi i sl. mislim da uopce ne bi dvojila. Ovako vrrrrrlooooo tesko.


Vrh
   
PostPostano: 13 vel 2015 18:41 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Pise da ce biti morska voda u bazenima, sto je dobro jer se kupas u "moru", a imas komociju normalno uci i izaci u vodu bez jebade na onom kamenjaru kojeg nazivaju plazom i bit ce toplije od mrzlog mora (meni je uvijek prehladno).
Mene svejedno ne budu vidjeli.

Prognoziram rast cijene mininalno 20, vjerovatno 30%.

Sent...


Vrh
   
PostPostano: 13 vel 2015 20:07 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Lei je napisao/la:
Da nema onih postova od proslih godina o buci, nepridrzavanju reda, ogromnoj guzvi i sl. mislim da uopce ne bi dvojila. Ovako vrrrrrlooooo tesko.


Teško da će biti nepridržavanja reda, pa neće vjerojatno dopustiti da im se sad šeću po kampu kojekakvi ne-gosti i badave kupaju u tim bazenima... Nadalje donji dio kampa je puno mirniji nego gornji.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 26 vel 2015 10:29 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2015 09:19 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 05 vel 2015 19:49
Postovi: 2
ljudi bok,
evo dugo me nije bilo, vidim da ste mi odgovorili na neka moja pitanja, hvala vam svima na tome. mi smo si rezervirali parcelu u Ćikatu, moram priznati s obzirom da nam je prvi put da tamo kampiramo nazvala sam recepciju i postavilia milion pitanja. naime bazeni bi trebali biti gotovi 01.06. i za goste kampa će biti besplatni, bit će grijana morska voda, što je super. vidim da je netko stavio sliku bazena koja je sada drugačija, ne znam da li ste primjetili ali prva slika je bila bez natkrivenih bazena, a sada su neke natkrili, što je fantastično. Mi smo se ipak odlučili za manji šator, mislim NEŠTO MANJI. našli smo super prodavača u Sloveniji, stranica mu je nazraku.si i mogu vam reči da ima dobrih stvari po razumnim cijenama. Mi smo bili prošli tjedan kod njega i kupili smo šator HAYLING 4, ima dvije spavače sobe i dnevni boravak, kupili smo i dosta opreme za šator, sad smo nakon godinu dana skupljanja svega što nam treba i surfanja po svim živim forumima napokon spremni. Čitajući vaše postove primjetila sam da svi govorite da su donje parcele u Čikatu puno mirnije od gornjih, ali moram priznati i da su puno skuplje. Mi smo rezervirali parcelu 939, pa da li itko zna kakav je to dio kampa, da li je ok? Što se tiče cijene, ne znam kakve su bile prošle godine, ali za nas troje i psa na parceli sa vodom i strujom i u terminu od 28.06 do 10.07. tj. 12 dana cijena je 4300 kn. iako se nadam da kad dodjemo tamo da ćemo možda naći neku parcelu koja je na dijelu 4/14 jer se navodno sa njih vidi more, pa možda prođemo i nešto jeftinije. Rekli su nam i da upravo uređuju i rade nove parcele na onoj lijevoj strani na kojoj nije bilo ništa, ali da vjerojatno te parcele neće biti spremne za ovu sezonu. Mi ćemo idući tjedan na Jarunu otvoriti naš šator pa ćemo ga malo i pofotkati i podijeliti s vama.
:greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2015 12:15 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Statler je napisao/la:
slika


lijepo je sve ovo samo meni to više nije kamp i kampiranje kako ja to zamišljam , more ,sunce, šuma i prirodna plaža bez kučica samo šatori i kampice .... :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 21 svi 2015 14:32 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ivana je napisao/la:
ljudi bok,
evo dugo me nije bilo, vidim da ste mi odgovorili na neka moja pitanja, hvala vam svima na tome. mi smo si rezervirali parcelu u Ćikatu, moram priznati s obzirom da nam je prvi put da tamo kampiramo nazvala sam recepciju i postavilia milion pitanja. naime bazeni bi trebali biti gotovi 01.06. i za goste kampa će biti besplatni, bit će grijana morska voda, što je super. vidim da je netko stavio sliku bazena koja je sada drugačija, ne znam da li ste primjetili ali prva slika je bila bez natkrivenih bazena, a sada su neke natkrili, što je fantastično. Mi smo se ipak odlučili za manji šator, mislim NEŠTO MANJI. našli smo super prodavača u Sloveniji, stranica mu je nazraku.si i mogu vam reči da ima dobrih stvari po razumnim cijenama. Mi smo bili prošli tjedan kod njega i kupili smo šator HAYLING 4, ima dvije spavače sobe i dnevni boravak, kupili smo i dosta opreme za šator, sad smo nakon godinu dana skupljanja svega što nam treba i surfanja po svim živim forumima napokon spremni. Čitajući vaše postove primjetila sam da svi govorite da su donje parcele u Čikatu puno mirnije od gornjih, ali moram priznati i da su puno skuplje. Mi smo rezervirali parcelu 939, pa da li itko zna kakav je to dio kampa, da li je ok? Što se tiče cijene, ne znam kakve su bile prošle godine, ali za nas troje i psa na parceli sa vodom i strujom i u terminu od 28.06 do 10.07. tj. 12 dana cijena je 4300 kn. iako se nadam da kad dodjemo tamo da ćemo možda naći neku parcelu koja je na dijelu 4/14 jer se navodno sa njih vidi more, pa možda prođemo i nešto jeftinije. Rekli su nam i da upravo uređuju i rade nove parcele na onoj lijevoj strani na kojoj nije bilo ništa, ali da vjerojatno te parcele neće biti spremne za ovu sezonu. Mi ćemo idući tjedan na Jarunu otvoriti naš šator pa ćemo ga malo i pofotkati i podijeliti s vama.
:greetings-wavingyellow:


parcela koju si rezervirala je i dobrih 5 minuta pješke kroz kamp do glavne plaže... možda je čak bliže od parcele spustiti se do nekadašnjeg Petrokemijinog kampa... to je noviji dio koji je napravljen u nekoliko zadnjih godina... nalazi se u djelomičnoj hladovini i blizu jednog od najnovijih sanitarnih čvorova... pokraj nje je velika ledina gdje su prije stajali autobusi od "mladih" i glasnih gostiju koji su dolazili u njemačke šatore (ne znam jel toga još ima unutra)... mana sanitarnog čvora je što velika većina parcela njemu gravitira pa je često gužva unutra...

nažalost - ako vam je to prvo kampiranje mogli bi ste dobiti sasvim krivi dojam o kampu i načinu života u njemu...

na dijelu 4/14 i 4/15 nećeš naći nigdje mjesta jer na 4/14 je animacijski program + kampice njemačkog gebeitsroithera... a na 4/15 su paušalci... bar bili prije par godina dok smo mi bili zadnje tamo u kampu...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 06 srp 2015 14:46 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Koga zanima kako trenutno stoji stanje radova s aquaparkom u kampu neka zaviri u ove postove:
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1477
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1478
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1479
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1480
http://www.skyscrapercity.com/showpost. ... count=1481

inace, zanimljivo je pogledati i ostale postove na temi - taj dio losinja je totalno renoviran i svasta nesto su tamo napravili :)


Vrh
   
PostPostano: 06 srp 2015 16:34 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Upravo se jucer vratili s Lošinja i Cresa. Bazeni se otvaraju nzavodno 10. 07. Cijene kampiranja su otisle u visine. U 7. i 8. mjesecu nema niti jedne slobodne parcele na duze od tri dana. Ne znam gdje to sve vodi...


Vrh
   
PostPostano: 06 srp 2015 19:41 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
Gac je napisao/la:
Upravo se jucer vratili s Lošinja i Cresa. Bazeni se otvaraju nzavodno 10. 07. Cijene kampiranja su otisle u visine. U 7. i 8. mjesecu nema niti jedne slobodne parcele na duze od tri dana. Ne znam gdje to sve vodi...


http://www.avtokampi.si/novica/2/1397/V ... kamp-Cikat

:greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 22 srp 2015 08:02 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7231
Lokacija: Osijek
Evo još malo slikica aquaparka:

http://punkufer.dnevnik.hr/clanak/aquapark-cikat-prvi-vodeni-park-u-sklopu-hrvatskog-kampa---393866.html

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 30 ruj 2015 14:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Zimsko kampiranje u kampu Čikat

Možda ste već čuli da je prošle godine kamp Čikat bio otvoren tijekom cijele godine. Pa, to je slučaj i ove godine – kamp Čikat je otvoren i tijekom zime 2015/2016.

Kampiranje tijekom zimskih mjeseci možda nije nešto o čemu mnogo ljudi razmišlja no, ako ste zainteresirani isprobati drugačiju vrstu odmora, Lošinj je idealna destinacija za vas. Iznenadili biste se kako tijekom zime klima na otoku može biti ugodna u usporedbi s većinom drugih europskih destinacija.

Cijena od 11- EUR po danu za 2 odrasle osobe + Superior parcela + struja i voda (uključeni u cijenu)

20.10.2015. - 20.03.2016.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 03 pro 2015 11:01 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Nešto smo planirali kako bi sljedeće godine išli u Čikat, makar na 5-6 dana u njihove kućice, jer nam se ne isplati vući prikolicu za tako kratko. Malac ima mali milon alergija i disanje mu je katastrofa, tako da nam je Čikat definitivno u planu. Međutim sad nas je zaintrigirao :) ovaj Adria rally i popusti koje on nosi. Njegova kotizacija je ok, 20% popusta na povratnu kartu trajekta i još 20% popusta na smještaj za tjedan prije početka, odnosno tjedan nakon završetka. Tako da bi možda otišli na rally i ostali još tjedan dana nakon njega.

Vidim da su sudionici smješteni na neparceliranom djelu iza recepcije, kod sanitarnog br. 4. E, sad imam nekoliko pitanja za vas koji ste nedavno bili tamo. Kakav je taj sanitarni, da li je noviji i da li ima dio prilagođen klincima? Gdje budu smješteni ti glasni Nijemci? Da li još uvijek postoji putić do pješčane plaže ispod onog hotela (mislim Helios)? I koliko je more uopće toplo u tom periodu od 25.06.?

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 05 pro 2015 18:42 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2009 20:09
Postovi: 201
Lokacija: Zagreb
goga je napisao/la:
Nešto smo planirali kako bi sljedeće godine išli u Čikat, makar na 5-6 dana u njihove kućice, jer nam se ne isplati vući prikolicu za tako kratko. Malac ima mali milon alergija i disanje mu je katastrofa, tako da nam je Čikat definitivno u planu. Međutim sad nas je zaintrigirao :) ovaj Adria rally i popusti koje on nosi. Njegova kotizacija je ok, 20% popusta na povratnu kartu trajekta i još 20% popusta na smještaj za tjedan prije početka, odnosno tjedan nakon završetka. Tako da bi možda otišli na rally i ostali još tjedan dana nakon njega.

Vidim da su sudionici smješteni na neparceliranom djelu iza recepcije, kod sanitarnog br. 4. E, sad imam nekoliko pitanja za vas koji ste nedavno bili tamo. Kakav je taj sanitarni, da li je noviji i da li ima dio prilagođen klincima? Gdje budu smješteni ti glasni Nijemci? Da li još uvijek postoji putić do pješčane plaže ispod onog hotela (mislim Helios)? I koliko je more uopće toplo u tom periodu od 25.06.?


Evo na neka pitanja ti ja mogu odgovoriti sada iz viđenog ovdje u čikatu. Da, sudionici če biti smješteni na neparceliranom ravnom djelu desno od recepcije a prije bazenskog kompleksa (negdje oko sredine). Sada odvoze one drvene kućice koje su bile na tom djelu. Onih bučnih njemaca više nema jer im je ove godine istekao ugovor na olakšanje svih u kampu Sanitarac je solidan i čini se novi izvana. Kaže mi recepcionar da nema za presvlačenje malih beba. Šta se tiče stazica za do plaže, sve su na starom mjestu a hotele su u Čikatu sve obnovili i uredili u luksuznom izdanju. Za toplinu mora u to vrijeme neznam ali samo znam da mu je sada 19c i da se još kupaju.

_________________
Ode ljeto ode ludilo!


Vrh
   
PostPostano: 05 pro 2015 23:03 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Super Ruzice, hvala na odgovorima iz prve ruke :handgestures-thumbup:
Koliko se sjecam tu bi trebala biti i dobra hladovina?

Jesi li ti jos u kampu?

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 06 pro 2015 04:20 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2009 20:09
Postovi: 201
Lokacija: Zagreb
goga je napisao/la:
Super Ruzice, hvala na odgovorima iz prve ruke :handgestures-thumbup:
Koliko se sjecam tu bi trebala biti i dobra hladovina?

Jesi li ti jos u kampu?


Da, hladovina je dobra jer je u borovoj šumi kao i veči dio kampa. Inače je 90% kampa u hladovini. Ima nešto sunčanih parcela u ovom zimskom novom dijelu kampa na superior parcelama i gore na jednom manjem dijelu iznad paušalaca.
Ja sam još ovdje jer je prekrasno. Ovdje još nema osječaja da je zima na vratima. Nemislim još na povratak a možda ostanem i do proljeća, tko zna! :dance:

_________________
Ode ljeto ode ludilo!


Vrh
   
PostPostano: 06 pro 2015 11:01 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Fala Ružo :bow-blue:

Uživaj ti u proljeću :dance: i za nas koji smo već danima u magli.

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 07 pro 2015 20:43 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ružica je napisao/la:
goga je napisao/la:
Super Ruzice, hvala na odgovorima iz prve ruke :handgestures-thumbup:
Koliko se sjecam tu bi trebala biti i dobra hladovina?

Jesi li ti jos u kampu?


Da, hladovina je dobra jer je u borovoj šumi kao i veči dio kampa. Inače je 90% kampa u hladovini. Ima nešto sunčanih parcela u ovom zimskom novom dijelu kampa na superior parcelama i gore na jednom manjem dijelu iznad paušalaca.
Ja sam još ovdje jer je prekrasno. Ovdje još nema osječaja da je zima na vratima. Nemislim još na povratak a možda ostanem i do proljeća, tko zna! :dance:




ni ja da sam u pemziji i imam kamper ne bi išao doma... :D :D

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 08 pro 2015 09:47 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 20 lis 2009 20:09
Postovi: 201
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
ružica je napisao/la:
goga je napisao/la:
Super Ruzice, hvala na odgovorima iz prve ruke :handgestures-thumbup:
Koliko se sjecam tu bi trebala biti i dobra hladovina?

Jesi li ti jos u kampu?


Da, hladovina je dobra jer je u borovoj šumi kao i veči dio kampa. Inače je 90% kampa u hladovini. Ima nešto sunčanih parcela u ovom zimskom novom dijelu kampa na superior parcelama i gore na jednom manjem dijelu iznad paušalaca.
Ja sam još ovdje jer je prekrasno. Ovdje još nema osječaja da je zima na vratima. Nemislim još na povratak a možda ostanem i do proljeća, tko zna! :dance:




ni ja da sam u pemziji i imam kamper ne bi išao doma... :D :D


=)) =)) =)) :obscene-drinkingcheers:

_________________
Ode ljeto ode ludilo!


Vrh
   
PostPostano: 12 tra 2016 19:11 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Odluceno je za ovu godinu, nasa ce kampica prvi puta sa nama na more u kamp čikat, na parcelu premium 122 u citavu prvu polovicu srpnja.
Nadam se povesti bicikle pa obici otok, mozda pogledati obliznji kamp, u sklopu se mozda odradi i kakav obilazak Hrvatske planinarske obilaznice u blizini Osora

Hvala svima na pomoci kod odabira cres-losinj, ako netko sa foruma bude u blizini - javite se za picence


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 223 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 5 6 ... 12 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan