Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 18:30.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 10 srp 2012 11:24 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Kamp Selce
51266 Selce, Jasenova 19
tel. 051 764 038

web: http://www.jadran-crikvenica.hr/o-kampu.aspx

slika

Autokamp Selce je smješten 40km južno od Rijeke u istoimenom mjestu. Proteže se na površini od 8ha na kojoj nudi mogućnost boravka za 1.500 gostiju.
U autokampu se nalazi ukupno 7 renoviranih sanitarnih čvorova sa toplom i hladnom vodom, prostorom za pranje suđa i posuđa, tušom za pse, kemijskim wc, perilice za rublje, te posebno prilagođenim wc za osobe sa invaliditetom.


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2012 11:38 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 04 lip 2012 10:02
Postovi: 88
Kamp je ovu godinu uređen i prvi dio do mora isparceliziran, također su stavljene mobilne kućice -užas :-W
Lijepi kamp s dosta hlada, blizina Zagreba(cca 2h), betonizirana glavna plaža uz kamp, sa strane kampa ima i šljunčana a i pješčana plaža, solidni i uredni sanitarnji čvorovi. Selce mali i uredni gradić, ne previše skup.
Ljetovali smo jednu godinu cca 1.5 mjesec i bilo nam je lijepo :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2012 12:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
rmh je napisao/la:
Kamp je ovu godinu uređen i prvi dio do mora isparceliziran, također su stavljene mobilne kućice -užas :-W
Lijepi kamp s dosta hlada, blizina Zagreba(cca 2h), betonizirana glavna plaža uz kamp, sa strane kampa ima i šljunčana a i pješčana plaža, solidni i uredni sanitarnji čvorovi. Selce mali i uredni gradić, ne previše skup.
Ljetovali smo jednu godinu cca 1.5 mjesec i bilo nam je lijepo :handgestures-thumbup:


Ma jel po ovoj slici se meni čini ili taj prvi dio do mora je bio debeli hlad, a sad je to sve posječeno i navežen šoder? Mi smo bili početkom lipnja u razgledavanju, ali ne sjećam se da sam u prvom redu do mora vidio ovakav debeli hlad! :think:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2012 13:17 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Tko zna od kada je fotka!


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2012 15:11 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 04 lip 2012 10:02
Postovi: 88
Prvi red do mora tj. do šetnice je u hladu ali tek poslije cca 11h, popdne je u totalnom hladu
dokle ujutro piči sunce po kampicama..., mada sve ovisi o parceli.,..
Drugi red je dosta na suncu, a dokle treći red je već ok!!
Bilo je do ove godine u ta tri reda dosta velko društvo iz Zg-a (cca 10kampica) koja su sva bolja mjesta rezervirali unaprijed i bili su cijelu godinu stacionirani,..malo smo se skompali s njima i svaku večer kod druge kampice :obscene-drinkingcheers: a i :banana-guitar: ,...tako da relativno dobro znamo parcele


Vrh
   
PostPostano: 13 tra 2014 10:55 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Ima li tko mapu kampa? Na webu nepostoji :-(

Send from my Sony Xperia Z using Tapatalk

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 11 svi 2014 21:02 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 13 stu 2013 15:52
Postovi: 81
Mi rezervirali parcelu broj 37 u kampu :P

Posto prvi put idemo s kamp kucicom, nismo htjeli nigdje daleko jer nemamo iskustva u voznji kamp kucice, pa posto smo bili prosle godine u ovom kampu sa šatorom, ove godine smo ga odlucili opet posjetiti ;)
Cini nam se to najbolje jer dolazimo iz Zagreba :)


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2014 02:03 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 lis 2012 20:51
Postovi: 97
Lokacija: Osijek
E, prošli tjedan mi je bila kolegica tamo na najmu prikolice i kaže da su ove sezone nove? a kao još prošle su bile stare? Kaže da u tim prikolicama za najam nema kemijskog WC-a? (vjerojatno imali problema s unajmljivačima zbog neredovitog održavanja) Kaže da je "kućicu" rezervirala u ožujku!?

Je li zna tko što više? kakve su imali do prošle a kakve ove godine?

Općenito možemo otvoriti novu temu o tome što i najčešće drže u kampovima od kamp-prikolica (pustimo sad mobilne kuće) na iznajmljivanje.

Može i koja fotka ako tko naleti pa uslika.

_________________
HNK Cibalia


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2014 06:48 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
klin je napisao/la:
Ima li tko mapu kampa? Na webu nepostoji :-(


:whistle: :whistle: :whistle:

kamp

slika

i samo parcele

slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2014 07:04 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
javasluk je napisao/la:
E, prošli tjedan mi je bila kolegica tamo na najmu prikolice i kaže da su ove sezone nove? a kao još prošle su bile stare? Kaže da u tim prikolicama za najam nema kemijskog WC-a? (vjerojatno imali problema s unajmljivačima zbog neredovitog održavanja) Kaže da je "kućicu" rezervirala u ožujku!?

Je li zna tko što više? kakve su imali do prošle a kakve ove godine?

Općenito možemo otvoriti novu temu o tome što i najčešće drže u kampovima od kamp-prikolica (pustimo sad mobilne kuće) na iznajmljivanje.

Može i koja fotka ako tko naleti pa uslika.



Ako bude informacija o tome prebaciti ću sve u posebnu temu! :icon_wink:


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2014 08:43 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
javasluk je napisao/la:
E, prošli tjedan mi je bila kolegica tamo na najmu prikolice i kaže da su ove sezone nove? a kao još prošle su bile stare? Kaže da u tim prikolicama za najam nema kemijskog WC-a? (vjerojatno imali problema s unajmljivačima zbog neredovitog održavanja) Kaže da je "kućicu" rezervirala u ožujku!?

Je li zna tko što više? kakve su imali do prošle a kakve ove godine?

Općenito možemo otvoriti novu temu o tome što i najčešće drže u kampovima od kamp-prikolica (pustimo sad mobilne kuće) na iznajmljivanje.

Može i koja fotka ako tko naleti pa uslika.


Hm, oni kućice iz 97 godine vode pod "nove". Prošlo ljeto smo jedan vikend bili s frendovima tamo i još su imali te i bile su u katastrofalnom stanju. Tamo negdje 2000 smo i ljetovali u njima i već onda, nakon dvije-tri sezone!? su neke bile zrele za otpis.
U tim modelima A 430 DD, je bio prostor za kemijski wc i tuš, ali je tamo bio samo umivaonik. Možeš mislit na što bi izgledale da su još i tuš imale... =))

Kako su nam objasnili, nije se ulagalo u nove jer je bila neizvjesna sudbina cijelog HT poduzeća. Vjerojatno se to u međuvremenu rješilo pa su se ponovili.

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2014 14:22 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 lis 2012 20:51
Postovi: 97
Lokacija: Osijek
Schnitzer je napisao/la:
U tim modelima A 430 DD,


Što konkretno znači oznaka DD? Čini mi se da to znači da nema čvrsto uglavljenog kreveta s madracom, već da je onako prostor za sjedenje s stolom koji se "preoblikuje" spužva za spavanje. Mislim da je to to, a sad molim stručnije mišljenje.


I je li tko možda zna koliko je to koštalo njih nove 1997.g. ili tih godina.

A Bajki, stvarno ne bi bilo loše da zamolimo forumaše da nam sad dok "muvaju" po kampovima malo poslikaju i napišu činjenice o zanimljivostima voznog parka!? Mislim da ima slična tema, pa me uputi, molim te!

_________________
HNK Cibalia


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2014 21:13 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
U Solarisu možeš iznajmit šator - kučicu 8-)

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 10 srp 2014 08:15 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 04 lip 2012 10:02
Postovi: 88
Bio sam 10 dana krajem lipnja u kamp, nove kampice za najam nisam primjetil, ima puno mobilnih kućica,..ako ih i ima to je najvjerojatnije par komada
One stare kamp prikolice su i dalje složene ali u predjelu iza recepcije i iza mobilnih kučica (gore na planu kamp izneđu strujnih ormarića 22 i 23), imaju i dalje one male drvene podove, mali krović i par stolica..tj sve po starom..
Parcele u prvim redovima uz more su puno manje od 100-120m2 kako se reklamiraju na webu,...


Vrh
   
PostPostano: 16 lip 2015 21:45 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Ima li tko koju fotku prvog reda skroz desno gledano od mora?


Vrh
   
PostPostano: 17 lip 2015 14:58 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Gac je napisao/la:
Ima li tko koju fotku prvog reda skroz desno gledano od mora?


slika[/URL]

slika[/URL]

slika[/URL]

slika[/URL]

slika[/URL]

slika[/URL]

slika[/URL]

slika[/URL]

slika[/URL]

:obscene-drinkingcheers:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 17 lip 2015 22:43 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
klin je napisao/la:
Gac je napisao/la:
Ima li tko koju fotku prvog reda skroz desno gledano od mora?


slika[/URL]

slika[/URL]

:obscene-drinkingcheers:


parcela 44 je svima zanimljiva :icon_wink:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2015 16:45 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Pokusavam odgonetnuti koliko bi nas dosao dan u ovom kampu ali cijenik mi je malo cudno koncipiran pa nisam siguran. Nigdje ne pise sto je sve u cijeni parcele?
"Kamp mjesto A" ili "B" su zapravo ista stvar osim sto mi naplacuju zavisno od toga s cim dodjem ili su to razlicita mjesta u kampu?
http://www.jadran-crikvenica.hr/cijene-kampiranja.aspx


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2015 18:05 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
plaćaš parcelu, osobu i taksu i to je to... u parceli ti je i struja i sve... uz kamp mjesto plaćaš i struju i osobe i takse...

parcele su ti ispod glavne ceste i do šetnice, a iznad ceste su ti kamp mjesta... kamp ti je dosta strm tako da baš i ne znam kako je šatorašima...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 20 lip 2015 18:42 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Hvala! Zbunilo me je sto ispod posebno pise cijena parkinga a to je valjda samo kad dodjes u posjet ili na plazu.
Nije jos sezona tako da se nadam da nece biti prevelika guzva. Ovako po slikama kamp mi se svidja a i sto je najvaznije nije nam daleko.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 35 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan