Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 00:44.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 06 ruj 2019 19:09 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2012 10:08
Postovi: 195
Lokacija: Zagreb
Vjerojatno najpoznatiji FKK kamp u Hrvatskoj, a nema temu na vjerojatno najpoznatijem kamperskom forumu u Hrvatskoj :)

Ukratko, bili smo četiri dana krajem 8. mjeseca. Fora je da je ista cijena za sve parcele, bile uz more ili ne. Nema rezervacija, nego tko što ulovi. Recepcija ima neki popis slobodnih parcela, ali nije baš točan zbog principa "tko prvi, njemu parcela". Isto tako, nisu baš od prevelike koristi, jer smo shvatili da prvo trebaš naći parcelu, pa je prijaviti na recepciji, pa se tek onda useliti na nju. A zapravo uđeš, nađeš parcelu, useliš se i naknadno prijaviš gdje si. Ili ne prijaviš, jer mi nismo i nitko ništa nije rekao na check outu.

Mi smo bili blizu sanitarca 6. To je dosta daleko od svega, a nije nam se previše tražila savršena parcela za tih par dana, jer je kamp bio poprilično popunjen. Sanitarci se baš i ne čiste koliko sam očekivao. Pravo čudo je vidjeti čistačicu, a manjak čišćenja se najviše vidi u špicama. Inače je sanitaraca dosta i nije neka gužva. Parcela ima stvarno svakakvih i većina ima barem nešto hlada. Svako mjesto ima numerirani priključak struje i (mislim) da sve parcele imaju vodu i odvod.

Sadržaji kampa su najbolja stvar. Suncobrani i ležaljke na plaži su besplatni i ima ih dovoljno. Bazeni (otovoreni i zatvoreni), market, ljekarna, liječnik, barovi, restorani, marina, sauna, beauty centar... Stvarno nema potrebe za izlaskom u nabavu. Market je jako dobar, nešto je skuplji, ali ne previše. Voće i povrće odlično, a imaju i svoje meso. Kamperska oprema ima zaista konkurentne cijene (uzeo sam si zalihu plinskih kartuša, jer su jeftinije nego u Zagrebu). I da, imaju i svoju pivu u bircevima, a može se kupiti i u rinfuzi u marketu. Nije loša, ali nije ni craft, nego "obična" i svjetla je bolja od tamne. U restoranima nismo jeli, jer što smo vidjeli da drugi jedu nam nije bilo zanimljivo. Ne kažem da je loše, samo da je onako obično. Zanimljivo je da u jednom restoranu imaju dva velika kamina za roštilj i da ih ne koriste. Plaže su raznolike: šljunčana gdje je odmah duboko, šljunčana i plitka, pješćana, betonirana, tobogan... Tuševi na plaži su također besplatni. Oko glavne plaže je livada sa dosta debelim hladom što je stvarno odlično za odmaranje. Iako je kamp ogroman, nismo imali osjećaj da je gužva. Vidi se da je rađen u vrijeme kad nije bio cilj napraviti što više parcela.

Najveći plus je tišina. Nikad nismo bili u tako tihom kampu. Ne samo po noći, već i preko dana i na plaži. Čisti zen!

Što se tiče minusa, to je subjektivno. Osobno bi mi bilo draže da je kamp manji, jer smo se gubili. Da je više putokaza, ne bi škodilo. Ima karta na nekoliko mjesta, no nema onu oznaku "vi ste ovdje", pa treba da se snađete gdje ste. Mi smo od parcele do glavne plaže imali nekih 12 minuta laganog hoda. Drugi minus su paušalci. Jako puno ih je i iako su većinom uredni, ima i "čergi". Treći minus je da bi se sanitarci trebali češće čistiti. Ako gledate slike na njihovm webu, onda napomena da nisu svi sanitarci renovirani i tako lijepi :)

E da, kući ljubimci nisu dozvoljeni.


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 1 post ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan