Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 21:08.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 svi 2012 16:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Kamp Medulin
52203 Medulin, Osipovica 30
tel. 052 572 801
web http://www.arenacamps.com
GPS E=13°55`55" N= 44°48`51"

Kamp je smjesten na predivnom mjestu blizu samog medulina i na malom poluotoku sa puno drveca tj. hlada. na samom ulazu u kamp nalazi se predivna plaza pogodna posebno za malu djecu jer je plitka i dugacka.
Ljudi na recepciji totalno su bili nepripremljeni , da ne kazem nesto drugo.
u kampu postoji veliki ducan prodavaci vrlo usluzni i ljubazni i dobro opskrbljen, u sklopu gdje je ducan ima kafic i restoran.

slika

kamp je " parceliran" ali oznake nepotpune jer se vidi samo br. parcele, granice ne postoje sto je problem.
Sanitarni čvor ( na poluotoku gdje smo bili ) bili su uredni ali… stari neodržavani i premalog kapaciteta za glavnu sezonu ( mislim da je bilo 4 tuš kabina i toliko wc –a čučavca ).

slika

elektricni ormari stari sa pol neispravnih uticnica

slika

plaze kako sam i napisao, na ulazu velika i plitka plaza a na poluotoku lijepe kamene plaze
za nevjerovat je da se na poluotoku moze setat sa psom ali da je zabranjeno drzanje pasa??!!!
Evo jos par slicica:

slika

slika

slika

U kampu su nam rekli da nemaju vez za čamce ali koliko smo vidjeli ljudi vezu čamce u uvali spoj sa poluotokom.


Vrh
   
PostPostano: 08 svi 2012 16:02 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Link na stranice kampa:

http://www.arenacamps.com/hr/kamp_hrvatska/kamp_medulin


Vrh
   
PostPostano: 06 svi 2014 07:25 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
.... evo nekoliko friških fotografija kampa jučer snimljene :greetings-wavingyellow:

kamp je zaista veliki i smješten na poluotoku pa je sa svih strana okružen morem i plažama i svaka parcela je zaista blizu moru , teren je ravan , hlada ima svugdje na svim mjestima. U kampu je nekakav family park za obitelji sa malom djecom .

Mislim da je kamp ok za recimo 6 i 9 mjesec kad se može kupati u moru a nije gužva . za obitelji sa malom djecom kao stvoren i grad je blizu 5 minuta pješice . Ormarići za struju su na svakih 40 koraka a i sanitarni čvorovori su mislim obnovljeni barem obojani kako mi se čini u odnosu na ove slike od bajki-ja . Kamp je je još prazan . vidio sam desetak kampera i kučica uglavnom Njemci i Austrijanci. :greetings-wavingyellow:

slika

slika

slika

slika


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

:greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 06 svi 2014 10:15 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Ne vidim da si bio na otoku, jesi možda vidio dali su wc tamo uredili? Za slike hvala super su :handgestures-thumbup:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 06 svi 2014 10:43 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
klin je napisao/la:
Ne vidim da si bio na otoku, jesi možda vidio dali su wc tamo uredili? Za slike hvala super su :handgestures-thumbup:



... nisam bio na otoku , već mi je bilo kasno . Oni wc-i na slikama su ti na početku kampa odmah na ulazu , ne znam kakvi su bili prije jer sam prvi put jučer bio u ovom kampu ali čini mi se da su svježe obojeni ali su bili zatvoreni jer nema još gostiju :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 06 svi 2014 11:44 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
taipi je napisao/la:
klin je napisao/la:
Ne vidim da si bio na otoku, jesi možda vidio dali su wc tamo uredili? Za slike hvala super su :handgestures-thumbup:



... nisam bio na otoku , već mi je bilo kasno . Oni wc-i na slikama su ti na početku kampa odmah na ulazu , ne znam kakvi su bili prije jer sam prvi put jučer bio u ovom kampu ali čini mi se da su svježe obojeni ali su bili zatvoreni jer nema još gostiju :greetings-wavingyellow:


Otok je super, šteta što nisi otišao. Malo je distanciran od ostatka kampa kao da je poseban kamp.

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 11 srp 2014 11:18 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 srp 2014 11:14
Postovi: 5
Super kamp, ali da bi trebali malo uložiti u njega, trebali bi.

_________________
smjestaj u istri


Vrh
   
PostPostano: 30 svi 2017 19:58 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 13 ruj 2012 10:08
Postovi: 195
Lokacija: Zagreb
Prošlo ljeto smo se odličili za ovaj kamp. Izdržali smo 3 dana i napustili ga. Bili smo na parceli R064 (ili negdje blizu). Sanitarije su katastrofa. Tople vode ima samo u tuševima, nema je na umivaonicima, niti na sudoperima. Čišćenje se svodi na vječno polijevanje poda vodom sa šlaufa, zbog čega je oko WC-a blato koji se onda unosi unutra. No najveći problem su tuševi kojih je malo i uz to imaju vrata kao na javnim WC-ima (počinju oko visine koljena, a završavaju u visini prsnog koša). I onda dok se tuširaš, 10-ak ljudi te gleda. Čistoća je loša, a i bez problema sam nabrojio 3 sloja keramičkih pločica lijepljenih jedne preko drugih. U tuš se ulazi direktno sa zemlje što također doprinosi neredu. Kako bismo nakog tuširanja i dalje imali osjećaj da smo prljavi, odlučili smo promijeniti kamp.

Plaža je šljunčana i stjenovita (pješćanu nismo obišli). Problem istočnog dijela kampa je jako velik promet, budući da je kamp dugačak. Na ulazu u kamp je rampa, no ne prati se baš tko ulazi i izlazi. Osim nas... Mi smo imali ZG registraciju, pa su nas ekstra provjeravali svaki put, povremeno se i čudili kako to da smo gosti :-W

Cijena kampa poprilično visoka s obzirom na stanje. Zaista se ne isplati.

Centar Medulina je jako blizu i to je jedina starno dobra stvar. S druge strane, nema se baš što vidjeti, tipično turističko naselje sa (za naš džep) visokim cijenama.


Vrh
   
PostPostano: 31 svi 2017 09:42 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 28 pro 2016 13:42
Postovi: 634
Lokacija: SB
Darmarko je napisao/la:
Prošlo ljeto smo se odličili za ovaj kamp. Izdržali smo 3 dana i napustili ga. Bili smo na parceli R064 (ili negdje blizu). Sanitarije su katastrofa. Tople vode ima samo u tuševima, nema je na umivaonicima, niti na sudoperima. Čišćenje se svodi na vječno polijevanje poda vodom sa šlaufa, zbog čega je oko WC-a blato koji se onda unosi unutra. No najveći problem su tuševi kojih je malo i uz to imaju vrata kao na javnim WC-ima (počinju oko visine koljena, a završavaju u visini prsnog koša). I onda dok se tuširaš, 10-ak ljudi te gleda. Čistoća je loša, a i bez problema sam nabrojio 3 sloja keramičkih pločica lijepljenih jedne preko drugih. U tuš se ulazi direktno sa zemlje što također doprinosi neredu. Kako bismo nakog tuširanja i dalje imali osjećaj da smo prljavi, odlučili smo promijeniti kamp.

Plaža je šljunčana i stjenovita (pješćanu nismo obišli). Problem istočnog dijela kampa je jako velik promet, budući da je kamp dugačak. Na ulazu u kamp je rampa, no ne prati se baš tko ulazi i izlazi. Osim nas... Mi smo imali ZG registraciju, pa su nas ekstra provjeravali svaki put, povremeno se i čudili kako to da smo gosti :-W

Cijena kampa poprilično visoka s obzirom na stanje. Zaista se ne isplati.

Centar Medulina je jako blizu i to je jedina starno dobra stvar. S druge strane, nema se baš što vidjeti, tipično turističko naselje sa (za naš džep) visokim cijenama.


Zbog ovakvih su mi informacije poput onih o Tolicama Lešće ( u temi Kamp Slapić) posebno drage! Čini mi se da ćemo ( vrlo) uskoro naše more gledati samo na TV-u?! A toliko objekata bivše JNA stoji i propada, i to obično na odličnim lokacijama... :crying-yellow:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan