Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 10:25.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 27 lip 2012 22:30 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Kamp Pineta
52475 SAVUDRIJA, Luka 5
tel. 052 759 154
web http://www.istracamping.com/hr/kampovi/pineta

GPS E=13°29`33" N= 45°29`12"

slika

Netaknuta priroda u Camping IN Pineta Umagu stalni je podsjetnik da je ovo zaista posebno mjesto. Uronjen u mirisnu borovu šumicu uz samo more, kamp je savršen odabir za sve ljubitelje prirode. Uživajte u nezaboravnim vidicima i zalascima sunca u more.
Smještena na najzapadnijoj točki Hrvatske, Pineta je udaljena od gradske buke i užurbanosti, nudeći opuštajuću atmosferu za odmor bez stresa.

Kamp raspolaže sa 460 parcela od kojih je nekoliko luksuznih parcela, a odnedavno su novouređeni sanitarni čvorovi.

Parcela L - luksuzne parcele za auto+šator; auto+kamp prikolicu ili kamper s dovodom i odvodom vode imaju priključke za SAT TV te električnim priključkom i nalaze se u prvoj zoni do mora.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 05 ruj 2015 19:12 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Protekli tjedan prošetali smo i kampom Pineta koji je sada u sastavu Istraturista i CamingIN-a. U ovom kampu također sam bio prije skoro 30 godina točnije u ex-yu vremenu =)) Imam isto lijepe uspomene na mariborski Boogie Woogie sastav koji je svirao na terasi restorana i Martina "Straussa" klavijaturistu tog sastava koji me tada učio jedriti na dasci.

Kamp je daleko uređeniji, NEMA MOBILNIH KUĆICA pa im dajem veeeeliiiikiiiii :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: a i prvi red do mora više ne postoji već je daleko prostraniji.

Plaža je kultivirana i iako je kamena moram priznati da mi se sviđa najviše od svih kampova koje smo obišli na području Umaga.

U kampu je odlična pošumljenost pa je teže pronaći parcelu na kojoj ćete biti cijeli dan na suncu nego neku koja je cijeli dan u hladu.

slika
slika
slika
slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 06 ruj 2015 13:39 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 20 kol 2015 10:00
Postovi: 17
Nisam jos uvijek cest gost kampova, u skoro vrijeme i to se mijenja,. zanima me zasto kamperima smetaju te mobilne kucice i one kampice sto stoje cijelu godinu u kampu. Vidim da se u dosta opisa kampova to spominje kao negativno


Vrh
   
PostPostano: 28 pro 2018 19:35 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Evo pokoja ovogodišnja fotka kampa:

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan