Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 22:36.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 09 srp 2015 14:21 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2015 14:07
Postovi: 6
Pozdrav. Odlučila sam se prijaviti na ovaj forum kako bih dobila neke informacije,a i malo bolje ušla u "život kampera" pošto sam relativno nova u tome. Dakle,zanimali bi me jeftinij kampovi po istri,jer se spremamo na put s motorom,tako da bi svaku večer spavali u drugom kampu,pa ako netko zna jeftinije kampove? Hvala lijepo :)


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2015 15:10 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
buba erdeljan je napisao/la:
Pozdrav. Odlučila sam se prijaviti na ovaj forum kako bih dobila neke informacije,a i malo bolje ušla u "život kampera" pošto sam relativno nova u tome. Dakle,zanimali bi me jeftinij kampovi po istri,jer se spremamo na put s motorom,tako da bi svaku večer spavali u drugom kampu,pa ako netko zna jeftinije kampove? Hvala lijepo :)


imaš na ovoj stranici:

http://www.avtokampi.si/kampi.asp?drzav ... obmocje=21

:greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2015 17:45 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ako putujete motorom pretpostavka je da imate mali "bolek-lolek" šator - a za njega ćete pronaći mjesto u skoro svakom mini-kampu... mini-kampovi su po dvorištima kućai oni su definitivno najjeftiniji jer ćete proći bez cifri kojekakvih prijava, boravišnih taksi i sličnog - najčešće po usmenoj pogodbi s cijenama... za sada to očito tako u našoj Lijepoj ide i nikome ništa...

na avtokampi.si nema većine tih malih kampova... jer nemaju cjenike, nemaju neke standardizirane uvjete, a i žele da se što manje čuje za njih...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 srp 2015 21:45 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2015 14:07
Postovi: 6
Statler je napisao/la:
ako putujete motorom pretpostavka je da imate mali "bolek-lolek" šator - a za njega ćete pronaći mjesto u skoro svakom mini-kampu... mini-kampovi su po dvorištima kućai oni su definitivno najjeftiniji jer ćete proći bez cifri kojekakvih prijava, boravišnih taksi i sličnog - najčešće po usmenoj pogodbi s cijenama... za sada to očito tako u našoj Lijepoj ide i nikome ništa...

na avtokampi.si nema većine tih malih kampova... jer nemaju cjenike, nemaju neke standardizirane uvjete, a i žele da se što manje čuje za njih...

Hvala,hvaallaaa


Vrh
   
PostPostano: 16 srp 2015 14:47 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2015 14:07
Postovi: 6
buba erdeljan je napisao/la:
Statler je napisao/la:
ako putujete motorom pretpostavka je da imate mali "bolek-lolek" šator - a za njega ćete pronaći mjesto u skoro svakom mini-kampu... mini-kampovi su po dvorištima kućai oni su definitivno najjeftiniji jer ćete proći bez cifri kojekakvih prijava, boravišnih taksi i sličnog - najčešće po usmenoj pogodbi s cijenama... za sada to očito tako u našoj Lijepoj ide i nikome ništa...

na avtokampi.si nema većine tih malih kampova... jer nemaju cjenike, nemaju neke standardizirane uvjete, a i žele da se što manje čuje za njih...

Hvala,hvaallaaa

Moze li jos mala pomoc,dali tko zna te mini kampove ili da to potrazimo tamo,kako bi se reklo usput


Vrh
   
PostPostano: 16 srp 2015 15:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
usput... a imaš i ovdje...

http://www.camping.hr/hr/mini-kampovi

pa upiši Istra :whistle:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 16 srp 2015 16:00 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 09 srp 2015 14:07
Postovi: 6
Statler je napisao/la:
usput... a imaš i ovdje...

http://www.camping.hr/hr/mini-kampovi

pa upiši Istra :whistle:

Hvala od velike ste pomoci


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan