Udruga kampista Hrvatske

forum.camping-croatia.com
Sada je: 24 lis 2017 06:03.

Vremenska zona: UTC+02:00

Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 kol 2017 17:39 
iskusni kampist

Nama je ovo bio prvi kamp i kad su klinci bili mali bilo im je super u tom pličaku.
Prije 3 godine ih je pomela oluja i morali su srušiti dosta drveća, pa se sve malo ogolilo.
Inače ovo sa žetonima i nije loše jer se onda ne rasipa topla voda i bude za sve. Mi smo na Čikatu bili porrd sanitarca i vidjeli klince kak se glupiraju pod tuševima i onda dođeš u nema tople vode.
Kamp daje baš onoliko koliko plačaš i to je to

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk

Vrh

PostPostano: 07 kol 2017 09:17 
kamperska gerijatrija

Koliko para, toliko i muzike!
Nije isto slušati simfonijski orkestar i one man band. Ali nekada je i to dovoljno...

Vrh

PostPostano: 27 kol 2017 23:31 
trudi se

Mi se bili vratili iz kampa čim je bura rashladila more. Parcela koju sam rezervirao ipak nije bila u hladu, što mi je pasalo jer sam umjesto struje koristio solarne čelije za frižider (koji je toliko hladio da su iz mlijeka ispadali komadi leda), tv, rasvjetu i radio. Koristio sam i lemilicu preko akumulatora za neke žice koje nisam stigao pripremiti doma, te pretvarač 12-220 za bušilicu. Da, "aktivan" odmor uz alat... Naletio sam u Pevecu na akciji na vreče 15 litara za grijanje vode po 10 kn, pa uzeo odmah 5 komada. Voda se toliko ugrije na suncu da se treba mješati sa hladnom. Tako da sam sabotirao toplu vodu za 5 kuna. Tuševi na plaži čak mi se i ne čine hladni kako inače znaju bit. Na plaži su neki kemijski WC-i, nisam bio unutra ali sam po faci sina i žene zaključio da su samo za najhitniju nevolju. Ispred ulaza u sanitarije ima tuš kabina sa hladnom vodom, pa sam si tamo objesio svoju vreču sa toplom vodom... Inače ima besplatne tople vode na lavaboima, sudoperima za pranje suđa i mjestima za pranje veša. Sreća pa sam ponio drvenu nadstrešnicu za hladovinu pa se dalo živit na parceli bez hlada. Pličak je pasao mom sinu od 6 godina koji još nije potpuno proplivao, a meni je pasalo skakanje sa mula u dublju vodu. Vidio sam tamo da i domaći mještani dolaze skakat sa mula na neregistriranim tomosima, pa ću si tako i ja nabavit neki moped bez papira za nagodinu jer mi se ne da hodati po vručini od vrha kampa do mula i nazad. Na plaži ima samo jedno drvo sa hladovinom, bez slobodnih mjesta, pa odmah nakon kupanja natrag na parcelu. Ne znam zašto svi prigovaraju za zidić između plaže i mora, nama nije smetao. Iznenadio sam se što je bilo dosta gostiju našeg govornog područja, pa se sin imao sa kime igrati. Uspio se doduše nekako skompati i sa nekim mađarima. Dobro je što postoji u kampu nekakvo igralište gdje se djeca skupljaju. Do Plodina ima nekih 5 km autom i to glatke vožnje bez zastoja. U Plodinama kaos, roba poslagana po podu između polica pa se zbog gužve gotovo nemoguće probiti kolicima. Ali ima ok ponudu pa smo jednom dnevno tamo išli u nabavu. Komaraca nije bilo toliko da bi nešto smetali. Zapravo mi je sve bilo kako sam si planirao, osim bure koja je rashladila more prije nego smo se planirali vratiti.

Vrh

Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 63 posta ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4

Vremenska zona: UTC+02:00

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir: