Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 16:47.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 71 post ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 18 lip 2014 23:50 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
miki je napisao/la:
meni se čini da ima na dva mjesta prekid zidića, Zašto pitaš Goga?


imam malca od dvije godine, koji će ove godine prvi put zapravo doživiti more, a nekako mi taj zidić ne odgovara iz razloga što dijete ne može samo, malo po malo ući u vodu i samo izaći...

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 26 srp 2014 08:20 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
goga, nadam se da ste bili, kamp je idealan za obitelj s malom djecom.

Mi se jucer vratili iz Privlake. Prošlo ljeto nas je odusevio pa smeo se odlucili vratiti.
U međuvremenu su dosta ulozili u uređenje kampa. Malo je vise sadrzaja za djecu, otvoren je jos jedan kafic u samom kampu te mini trznica sa domacim vocem i povrcem i suvenirima. Rezervirali smo parcelu i za sljedece ljeto :)


Vrh
   
PostPostano: 26 srp 2014 09:43 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
krush je napisao/la:
goga, nadam se da ste bili, kamp je idealan za obitelj s malom djecom.

Mi se jucer vratili iz Privlake. Prošlo ljeto nas je odusevio pa smeo se odlucili vratiti.
U međuvremenu su dosta ulozili u uređenje kampa. Malo je vise sadrzaja za djecu, otvoren je jos jedan kafic u samom kampu te mini trznica sa domacim vocem i povrcem i suvenirima. Rezervirali smo parcelu i za sljedece ljeto :)


nismo bili, išli smo u Biograd u Soline, ispalo je da su nam Soline otprilike jednake sa cijenom, u terminu u kojem smo išli

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 23 svi 2015 08:23 
Offline
zeleni kampist
Avatar

Pridružen/a: 06 kol 2012 12:54
Postovi: 63
Pozdrav ekipa!
Ove godine planiramo ići u ovaj kamp, ali nešto mi nije jasno. Naime, na karti kampa dva wc-a su označena samo kod ulaza. Zar nema nigdje između parcela wc? Išao sam i na opciju virtualne šetnje kroz kamp i na plaži sam vidio kemijske wc-e.
Kakva je situacija sa sanitarnim čvorovima? Ako su u kampu samo 2 wc kompleksa na više od 300 parcela, zar se ne stvara gužva?


Vrh
   
PostPostano: 28 svi 2015 14:41 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 03 svi 2012 14:42
Postovi: 50
okicizepa je napisao/la:
Pozdrav ekipa!
Ove godine planiramo ići u ovaj kamp, ali nešto mi nije jasno. Naime, na karti kampa dva wc-a su označena samo kod ulaza. Zar nema nigdje između parcela wc? Išao sam i na opciju virtualne šetnje kroz kamp i na plaži sam vidio kemijske wc-e.
Kakva je situacija sa sanitarnim čvorovima? Ako su u kampu samo 2 wc kompleksa na više od 300 parcela, zar se ne stvara gužva?


Ne stvara se gužva, ima dovoljno wc-a. Malo je gužva na tuševima predvecer ali ništa strašno


Vrh
   
PostPostano: 19 lip 2015 09:35 
Offline
trudi se
Avatar

Pridružen/a: 21 kol 2013 17:51
Postovi: 20
Evo mi bili prosle godine u tom kampu, glavni sanitarac je dovoljno velik, ne stvara se guzva ali nema tople vode na tusevima koji se placaju 5 kn. Onaj gornji sanitarac nasuprot restorana kampa je manji ali isto moras ulovit toplu vodu. Inace sto se kampa tice stvarno je oke, i bas smo se izgustali, samo da malo te sanitarije bolje odrzavaju.. i da, Privlaka je opcenito poznata po tome da ima komaraca, tako da smo i mi vodili borbu s njima, ali stari trik sa zapaljenom kavu otjerao je sve sa nase parcele i susjednih 3 =)) . Sve u svemu lijepo iskustvo, sto se plaze tice nismo bas nesto puno boravili na plazi jer nam je parcela bila relativno blizu i uhladu. Lijep provod svima koji ove godine idu tamo :dance:


Vrh
   
PostPostano: 19 lip 2015 14:40 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2015 20:17 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
:greetings-wavingyellow:
mi se spremamo uskoro po treci put u ovaj kamp. Cula sam od kolegice koja je bila nedavno da je bura unistila dosta stabala u proljeće, ali su isti broj zasadili. Cijene malo vise nego prosle godine. Na ulazu nova pekara i nesto novih sadrzaja na plazi za djecu.

Navona - znaci kava u zrnu? Sto, kako? :D Prosle godine smo potroosili vise na komarce nego na kreme za zastitu od sunca :)

pozdrav


Vrh
   
PostPostano: 18 srp 2015 20:54 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Hmm, ovaj kamp ima skroz pristojne cijene. Mislim da mi je odjednom postao zanimljiv :D

krush imate rezerviranu parcelu ili idete na slijepo?


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2015 19:54 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
je, cijena je definitivno pomogla kad smo birali.
Mi smo prve godine bili sa šatorom. To je bio treci red od mora, ali dosta uvuceno od glavne setnice ulaz-plaza pa smo do plaze radili slovo L da ne idemo preko tuđih parcela.
Prosle godine sam kapicom odmah uz tu glavnu setnicu, ali blize ulazu. No s obzirom da je taj kamp zapravo dosta sirok, svaka parcela je jako blizu mora pa smo imali manje od 100 m do plaze.
Cijelo vrijeme smo skicali susjednu parcelu koja ima debelu hladovinu od jutra do mraka (mada je i nasa bila ok) pa smo nju rezervirali za ovu godinu. U sijecnju platili rezervaciju koji ti oduzmu kod placanja (navodno da u nekim kapovima ne vracaju rezervaciju).
Mi smo se zbilja zaljubili u taj kamp :) a inace nismo tipovi koji se utabore u jednom kampu i ne mrdaju. Jednostavno ima sve sto nam treba.
U tom kampu sve parcele su jako blizu i moru i sanitarijama. Cisto je, mirno, nikad nije guzva...Setnica po obali od kampa do centra Privlake je posebno zgodna. Moj suprug obavezno odvozi rutu od sat-dva bicom do Vira, Nina, prema Zadru...
15 km imamo do Lidla u Zadru gdje su cijene vise nego ok pa se opskrbimo. Svaki dan dolazi friska riba u kamp. U sklopu kampa pivski vrt, ducan, stand sa vocem i povrcem....
Na plazi uopce ne boravimo nego se okupamo i pravac parcela. Meni jako odgovara to sto je skroz pijesak da ne razmisljam o jezincima, ostrom kamenju...Dubina vode idalna za klince da ne brinem hoce li otici preduboko i sl. (oko 1.5 metara, ovisi kako u kojem dijelu).
Ima kamp nedostataka - definitivno to sto tusevi nemaju toplu vodu nego na zetone pa se dodatno placa, ali plaza ima tus da isperemo sol pa ako i preskocimo tus jedan dan nije smak svijeta :P Neko ce ti reci da je nedostatak to sto nema puno animacije, sadrzaja, događanja...ali meni je to plus jer volim pasivan kamperski laganini stil ljetovanja :D
Eto, ako te bilo sto zanima, sutra u ovo vrijeme smo dole pa ti provjerim. Inace, zvala sam ih prije par dana da provjerim rezervaciju i kazu da je kamp na 50% popunjenosti pa mjesta ima :)


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2015 21:14 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Hvala na izvjestaju, definitivno dolazi u obzir! OK, malo su mi glupi ti zetoni za toplu vodu ali necemo umrijeti.
Da li ima hlada na plazi? Ako sam dobro shvatio setnicom se brzo dodje do Privlake? Ne trebaju nam nikakvi posebni sadrzaji, malo da se prosetamo i promuvamo po mjestu i pojedemo sladoled ili sjednemo negdje na pizzu.
Ako nije problem posalji jos koju fotkicu kad se smjestite da vidimo jos malo kamp ;)

BTW Plaza je isto pjescana?


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2015 21:30 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
plaza ima 3-4 bora, ali vecina plaze je na suncu. Koju god parcelu odaberes bit ce jako blizu plaze pa nije bed. Odmah moram napomenuti kako je kompletna zadnja zona pausal i nikad nije bilo slobodnog mjesta tamo. Ima puno parcela sa dobrim hladom.
Do centra Privlake glavnom cestom imas 10-15 minuta setnje, a ovaj lungomare koji sam spomenula ima oko 3 km (krenes od plaze uz beach bar pa skroz uz obalu, dvije-tri uvale i dođeš do starog dijela Privlake). Po toj setnici imas vise setanja jer ides po uvalama no isplati se, pogotovo prije zalaska. Tempiraj da na kraju te setnice docekas zalazak :icon_wink: (i tam je dobar birc, gleda na most za Vir)
Privlaka je malo mjesto - imas Konzum, dva manja ducana, apoteka, kiosk, par lokala i restorana i to je to. Nikad nije guzva (osim za Privlacku ili ribarsku noc).

Stavim fotke :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 22 srp 2015 07:22 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 11 kol 2013 18:19
Postovi: 35
U kampu je zaista puno manje hlada nego prošle godine, pogotovo desno od ulaza. U Zatonu navodno bura uništila preko tisuću stabala u ožujku. Ipak nađe se hlada. Prošli vikend došlo je puno ljudi pa je kamp na 70% popunjenosti.
Na našoj parceli koju smo rezervirali zabunom obitelj sa satorom (trebali su bit na 222,a oni se postavili na nasu) što je u konačnici bili ok za nas jer su na našoj, koju smo i rezervirali radi hlada, posjekli dva drva pa su nam nasli jednu još bolju :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 04 tra 2016 09:21 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
zna li netko koje točno parcele treba rezervirati prema poziciji i hladovini?

odluka je pala da svoje prvo kampiranje na moru sa kampicom odradimo neka 2 tjedna u ovome kampu, pa gledam plan kampa i slike sto ih po netu nalazim, ali ne moze se to kao uzivo ni blizu predočiti.

nas je četvero, najmladji su 2 i 6 godina, ne želimo vrevu kao što je u strašku, ali želimo hlad i blizinu mora, jeli to moguče ''dobiti'' zajedno u ovom kampu?


Vrh
   
PostPostano: 04 tra 2016 19:02 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
To je bio naš prvi kamp i tamo za prvi osjećaj kampiranja dobiješ sve.
Navratili smo prošle godine na par dana i ostali zatečeni koliko su drveća morali posjeći. Teško je reći koje parcele konkretno su ostale u hladu, ali čini mi se da je bolje prošla lijeva strana od recepcije i da je tamo manje posječenog drveća

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 04 tra 2016 22:52 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Ja kad rezerviram parcelu (u kojem god kampu), obavezno tražim da bude u hladu i ako mi, uz brojeve parcela ne pošalju slike parcela, to ih tražim da mi pošalju, da vidim koliko ima drveća na parceli i kako su raspoređena.

Neka ti ponude šta imaju slobodno u vašem terminu, pa ti po slikama odaberi.

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 05 tra 2016 08:37 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
hvala na savijetima, mada, nakon pisanja posta ponovno sam citao citavu temu, i promakli su mi komarci, ne mogu vjerovati da to nisam vidio, kamp mi se jako svidja ovako na nevidjeno, medjutim trazit cu drugi, komarca mi je dosta jos od lani

mozda na cres, navodno je cres otok 'za asmaticare' a trebalo bi nam tako nesto, idem citati pod kvarner sta se na cresu nudi


Vrh
   
PostPostano: 05 tra 2016 10:58 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Runa je napisao/la:
, idem citati pod kvarner sta se na cresu nudi


Losinj, ne toliko Cres


Vrh
   
PostPostano: 05 tra 2016 16:43 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Ja se me sjećam komaraca

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 05 tra 2016 19:17 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 tra 2015 19:57
Postovi: 103
Navona je napisao/la:
Evo mi bili prosle godine u tom kampu, glavni sanitarac je dovoljno velik, ne stvara se guzva ali nema tople vode na tusevima koji se placaju 5 kn. Onaj gornji sanitarac nasuprot restorana kampa je manji ali isto moras ulovit toplu vodu. Inace sto se kampa tice stvarno je oke, i bas smo se izgustali, samo da malo te sanitarije bolje odrzavaju.. i da, Privlaka je opcenito poznata po tome da ima komaraca, tako da smo i mi vodili borbu s njima, ali stari trik sa zapaljenom kavu otjerao je sve sa nase parcele i susjednih 3 =)) . Sve u svemu lijepo iskustvo, sto se plaze tice nismo bas nesto puno boravili na plazi jer nam je parcela bila relativno blizu i uhladu. Lijep provod svima koji ove godine idu tamo :dance:



pa sad ne znam, cini se da su neki imali izravan susret sa vampirima, čak se opisuju i metode obrane, usput, sta je to sa kavom? jel netko zna kako to radi, sta se pali, kako , kada...?

ako komaraca nema, isao bih u privlaku, radije sam za takav tip kampa nego straško ili pak čikat na lošinju koji bas gledam i upite šaljem.
Ne znam šta će prevagnuti, čikat se čini ok kampom, ako se uskoro ne odlučimo morat čemo do lošinja na blef kao što je to u nekom opisu iz 2009-e mislim opisao statler


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 71 post ]  Stranica Prethodna 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan