Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 10:54.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 27 stu 2012 14:46 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
kamera u kampu

http://www.skylinewebcams.com/hr/webcam ... imuni.html

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 13 srp 2017 21:45 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 15 vel 2016 17:52
Postovi: 27
Nakon 14 dana u ovom kampu, evo par riječi i utisaka o njemu...
Krenimo redom;
Rezervacija - treba čekati 72 sata na prvu povratnu informaciju, dalje ide normalno...
Ne možete rezervirati određenu parcelu niti znati kako će izgledati. Za kamp tog renomea neprihvatljivooo...
Parcele - opet sam se za...
Naime A parcele su skuplje a bez hlada. Dakle bio sam smješten na osunčanoj parceli...
Parcele B - najbolji izbor, većina u hladu, između novog sanitarnog čvora i plaže...
U kasnijem razgovoru saznao sam da sam mogao tražiti premještaj, ali ne bih premještao šator na 34 stupnja...
Ponuda u kampu- nema što nema; restorani, fast food, kafići, svega toga ima više nego u nekom gradu na moru...
Najljepše je svake srijede; vatreni šou, vatromet, i dvije velike svinje na ražnju - besplatno :obscene-drinkingcheers:
Cijene u dućanu normalne(za otok). Ne isplati se ići u Pag ili Novalju...
Osoblje jako ljubazno i spremno pomoći...
Za vlasnike kampica, korisna obavijest - besplatno vam smjeste kampicu na parcelu sa manjim utovarivačem, zglobni je pa lakše manevrira...
Čistoća kampa fenomenalna...
Sanitarije; ne znam. Novi sanitarni čvor je odličan, velik, posebne sanitarije za djecu, stalno čist, naime stalno ga čiste 4 čistaćice. Ostali sanitarni čvorovi nisu loši, ali ne čiste se dovoljno pa su prisutni i neugodni mirisi uz nečistoću... :handgestures-thumbdown: :handgestures-thumbdown:
Kućnog reda se svi pridržavaju, nema galame i buke noću, psi na uzici, itd...
Plaže su najbolji dio kampa, nema gužve(možete uzeti i 10 kvadrata za sebe) ima hlada.
More - kristalno čisto...
Temperatura mora - dobra i za osjetljive. I nakon bure more ostalo dovoljno toplo...
Nijedna parcela nije predaleko od mora jer je kamp uzak a dugačak...
Najveća zamjerka kampu je što su paušalisti zauzeli najbolje parcele u kampu, i da ih je više od 50 posto, a neki od njih su i jako neugodni(svojataju sve u kampu, uskoro će zauzeti i plažu i zabraniti pristup na plažu)...
Radi se o paušalistima u mobilnim kućicama u prvom redu do mora.
Supruga imala bliski susret s njima, naime zabranili joj branje smokava na plaži, a ne na parceli(iz kampa nisu htjeli reagirati) :handgestures-thumbdown:
Šteta što nisam bio prisutan, imali bi bliski susret sa mnom... :-W :-W
Animatori nisu na nivou, ima ih 19 ali to je kao da ste stavili raštimani orkestar da svira zajedno...
Ne znaju s djecom, nisu zaintersirani, rade preko volje...
Paušalisti kažu da je prijašnjih godina bilo puno bolje...

Ovdje možete vidjeti najskuplje kampere, kampice i što je iznenađujuće jako puno VW California(nisam ni znao da ih je toliko proizvedeno =)) ) , bilo ih je više od kampica(ako iskljućimo paušaliste).

Zaključak;
Vrlo dobar kamp, ali ima mjesta za poboljšanje...
Za konkretnu ocjenu trebao bih posjetiti više kampova tog cijenovnog ranga, ovako 8/10 zbog toga što su najbolje parcele pod paušalom...
Preporučujem kamp i jednom ću se vratiti...
Za sve inormacije - tu sam. :greetings-wavingyellow:



,


Vrh
   
PostPostano: 06 kol 2017 22:37 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 07 svi 2017 22:19
Postovi: 31
Pozdrav svima, mi smo isto proveli 15 predivnih dana u Šimunima ove godine i potvrdujemo gotovo sve sto je Dark7 napisao uz par dopuna.
Mi smo prosle godine kupili svoj prvi šator i za probu otišli u Šimune - živimo u Zadru pa nam je to bilo najzgodnije. Proveli smo 4 dana u rujnu i odmah odlučili da se vraćamo. Tada smo i odabrali parcelu koju smo i konkretno brojem rezervirali za ovu godinu. To je bilo u siječnju ove godine pa ne znam da li mozda to ima kakve veze sa politikom rezervacija i plus mi smo osobno rezervirali u kampu. Iako kamp ostavlja dojam da ima puno dobrih parcela u hladu to baš i nije tako jer su mahom zauzete paušalcima. Mi smo stekli dojam da se kamp lagano želi riješiti paušalaca koji su zaista bahati i iritantni ali sve je ostalo toliko dobro da te zapravo zaboli za njih....
Animacija- moram ih malo obraniti :icon_wink: ove godine zaista nisu bili na nivou za razliku od prošle. Trude se ali im fali netko tko ce sve izkoordinirati. Dvoje glavnih dugogodišnjih animatora ih je napustilo u 6. mjesecu te smo dojma da se krpaju kako god znaju. Naši klinci su se ukazivali samo kad ih je glad natjerala i kad su trebali ići spavati. To je zasluga animatora ali i sportske škole Kecerin koja djeluje u kampu. Mi smo mladeg uključili tjedan dana i za to vrijeme je isprobao razne sportove...surf, kajak, planinarenje, tenis, sup, umjetna stjena,aquapark,....to se dodatno plaća ali vrijedi svake kune :icon_wink:
Ono što se nama najviše svidjelo i što nam je najbitnije u izboru kampa je predivna plaža duž cijelog kampa, more divno bojom i čistoćom, te urednost kampa općenito. Kao što je i napisao Dark7, sanitarije se ful održavaju-bar ove nove uz parcele B zone, koje djelomično i radi toga biramo. Plus tu su i smješteni frižideri koji se mogu unajmiti.
Ima tu još stvari o kojima bi se dalo pisat ali mislim da tko god ima klince i voli ovakvu vrstu kampa neće pogriješiti sa Šimunima.


Vrh
   
PostPostano: 30 ožu 2022 12:57 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Proslo je 5 godina od zadnjeg posta ali u Simunima se i dalje ne moze rezervirati parcela nego "rezervirate" zonu pa gdje vas uvale...
Cifre vise necu ni spominjati jer su svake sezone sve bolesnije u svim kampovima. Za zonu B, nas troje + kampica, 14 dana traze 7200kn i da uplatimo predujam 2100kn kako bi nam sacuvali to neko mjesto koje cemo vidjeti tek kad dodjemo.... Kako da ne... =))


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 4 posta ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan