Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 20:44.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 11 sij 2020 13:14 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 kol 2018 08:29
Postovi: 14
Pozdrav ekipa. Jel zna netko nešto više o ovom kampu? Tražim kamp koji ima najam šatora ili kamp kućica po razumnim cijenama, a ovaj ima zanimljive kućice.
evo link https://www.campingporat.com/

bilo kakve informacije su dobrodošle.


Vrh
   
PostPostano: 06 vel 2020 09:39 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 20 sij 2020 10:47
Postovi: 2
Što se tiče najma šatora imaš u kampu Planik https://www.planik.hr/hr/rent_a_tent/
Cijena je povoljna, sva oprema je u šatoru, posteljina, frižider, osnovno posuđe. Imaju i mobilne samo to je skuplje.


Vrh
   
PostPostano: 06 vel 2020 14:09 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 kol 2018 08:29
Postovi: 14
Thomas je napisao/la:
Što se tiče najma šatora imaš u kampu Planik https://www.planik.hr/hr/rent_a_tent/
Cijena je povoljna, sva oprema je u šatoru, posteljina, frižider, osnovno posuđe. Imaju i mobilne samo to je skuplje.

zadnje tri godine zaredom sam tamo pa tražim promjenu. :D


Vrh
   
PostPostano: 13 vel 2020 08:48 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ima i u Čikatu više tih šatora... njihovi safari koje guraju pod glamping, ali ima i netko i privatno...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 14 vel 2020 22:37 
Offline
iskusni kampist
Avatar

Pridružen/a: 11 ruj 2014 12:08
Postovi: 315
Lokacija: Zagreb
Pogledaj si robinzonski kamp Zidine na Rabu.

_________________
collect moments, not things


Vrh
   
PostPostano: 03 kol 2020 12:03 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 kol 2018 08:29
Postovi: 14
Evo kratko o kampu i mjestu nakon 13 dana tamo. Mjesto se zove Sušica, manje naselje, ali 6 kampova ima. prva tri su u nizu - Porat 1, Rebac, Porat 2. a parsto metara dalje Tomas i Mekelenić + u drugom dijelu mjesta još jedan kamp, zaboravio sam ime. Većina obale je kamenjar sa nekoliko betoniranih plaža i molova za ulazak/izlazak u i iz mora. ima par dijelova nasipanih kamenjem. ne znam koliko je idealno za malu djecu sve zajedno, ali moji ionako više vole skakati pa nama ok. Vrlo mirno mjesto, bez ikakvih dodatnih sadržaja pa ako netko želi malo živosti ovo nije za njega. :D kampovi su svi uz obalu pa nema prometa između kampa i mora. jedino makadam koji vodi do samih kampova ova prva tri kampa što sam naveo. Ima neki manji restoran u mjestu sa pristojnom pizzom, ali u principu jadnom ponudom, ali bar se sladoled može uzeti bez da se voziš negdje uvijek, ali 5 minuta autom do Ugljana gdje ipak ima nekoliko solidnih konoba i restorana. Dućana nema u mjestu, nego opet par min. autom ili koju više biciklom do nekoliko većih dućana u Ugljanu. Manje više svaki dan dolazi kombi sa voćem i povrćem.
Nisam nešto posebno proučavao ostale kampove pa ću komentirati samo ovaj u kojem smo mi bili. sastoji se od dva dijela između kojih se nalazi kamp Rebac. ja sam bio u kampu Porat 2. Veći dio slovenci u stacionaru + 3 kućice za najam (2 adrie 2+2 i jedna novija Hobby, mislim isto za 4 osobe). osim toga još nekih 7-8 slobodnih mjesta (sve u prva dva reda do mora). stacionarne i ove u najmu su složene u nekoliko nizova, možda malo i stisnute međusobno, ali ima mjesta ispred svake za predšator i dodatnu tendu i sl. Ova ekipa u stacionaru uglavnom ima čamce i sl. pa na plažama gužve nema nikada, a ove godine posebno. Najudaljenija točka kampa od vode je možda 35-40m. Hlad u većem dijelu kampa (jedino nekoliko ovih slobodnih mjesta do mora je veći dio dana na čistom suncu). sanitarni čvor je mali i treba vidjeti kako funkcionira u normalnim godinama. sad nikad nije bilo gužve ili čekanja. muški dio 2 tuša + 2 wc + 2 umivaonika, isto i u ženskom dijelu. jedan izdvojen vanjski tuš, izdvojena prostorija za pražnjenje kemijskih wc-a i još 4 sudopera vani za suđe i veš. Nema zasebno mjesto za kućne ljubimce oprati pa se treba snaći. Wifi postoji, ali više u teoriji jer je signal nikakav. Vlasnici vrlo pristupačni, spremni pomoći, nama frižider krepao drugi dan, zamjenjen u roku sat vremena.

Sama kućica za najam je uredna stara Adria, u predšatoru kuhanje na plin, frižider, veći stol i 4 stolice. Posteljina nije uključena nego treba donijeti svoju. Nama se prilično svidjelo sve zajedno i vjerovatno se vraćamo iduće godine.

ne znam jesam nešto bitno zaboravio, ali dosta informacija ima i na
https://www.campingporat.com/


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 6 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan