Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:40.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 31 post ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 16 ožu 2009 14:45 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 16 ožu 2009 14:26
Postovi: 0
Evo konačno i jedan ovakav forum! :D

Imam pitanje za sve koji su posjetili kamp Rožac na Čiovu ili one koji bar nešto znaju o tom kampu. Planiram (možda) ovo ljeto posjetiti taj kamp (imam kamp kučicu), dosta sam šarala po njihovoj internet stranici i za sada mi izgleda okej - dobro pošumljeno, okje wc-i, i plaža, ali najviše me interesira da li je plaža krcata ljudima u sezoni, jer po slikama na njihovoj stranici ne izgleda baš puna ljudi, ali bojim se da se u sezoni spuste svi iz obližnjih naselja na tu plažu. Naravno, interesiraju me i bilo kakve informacije (dobre ili loše) o kampu....

Naravno, dobro bi mi i došao neki prijedlog za neki dobar autokamp u okolici Šibenika...


Vrh
   
PostPostano: 20 ožu 2009 00:38 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 20 ožu 2009 00:13
Postovi: 0
Ne znam kakav je Rožac, al ak te zanima Šibenik, ak si sama onda Solaris...Tam ima svega za zabavu u resortu, gotovo sve za goste hotela je i za kampiste...samo plaža mi ne baš nekaj. Pozdrav!


Vrh
   
PostPostano: 24 ožu 2009 13:30 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 16 ožu 2009 14:26
Postovi: 0
Ma bila sam u Solarisu i moram se složit da plaža nije baš nešto. Što se tiče izlazaka, baš i nisam zainteresirana jer imam dijete od dvije godine. Inače, godinama sam kampirala u kampu Adritaik kod Primoštena i to mi je jedan od najboljih kampova, ali u nazad dvije, tri godine strašno su digli cijene a kvaliteta kampa je pala ( o dobrim i lošim strana tog kampa bi se mogla raspisat) tako da sam odlučila da više neću ići u Adriatik (makar mi je odličan kamp) pa sad tražim nešto drugo. Našla sam na internetu kamp Jasenovo (mali , obiteljski kamp) koji se nalazi nekih desetak kilometara od Šibenika prema Primoštenu pa ako netko nešto zna o tom kampu, slobodno neka javi.
Čak sam i razmišljala o Istri, jer tamo još jedino nisam nikad kampirala, a većina ljudi kaže da su tamo najbolji kampovi, pa ako mi netko to može potvrdit i preporučiti neki dobar kamp bila bi zahvalna, jer na internetu vidim par slikica kampa i to je to.....


Vrh
   
PostPostano: 25 ožu 2009 09:22 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 07 ožu 2009 11:58
Postovi: 2
Dugi niz godina kampirao sam u Zatonu. Vjerojatno jedan od najbolje uređenih kampova u RH, kako po ocijeni domaćih tako i stranih ocjenjivaća (ADAC...). Nažalost, zbog cijena koje su otišle u nebo (s time da nikada nije bio baš prejeftin) više tamo ne idemo. Pravi raj za djecu, pješčane plaže, pličaci, bazen, igrališta (od dječjih pa do igrališta za tenis ili nogomet), uređeni sanitarni čvorovi, parcele cca 100 m2 i sl. Istina, nemaš se baš gdje okupati u moru za ozbiljno, jer je pličak dokle ti pogled nosi.

Zadnjih dvije godine ljetujem u jednom malom privatnom kampu u Bibinju što se u odnosu na komfor iz Zatona ne može niti usporediti, ali ima svoje druge prednosti. "Moje" mjesto je prvo uz ogradu, dakle prvi red do mora udaljeno cca 20 metara od plaže. Po cjenama se ne može niti usporediti, niti ne osjetim da sam bio na ljetovanju.

Za uskrsne praznike otići ću u Istru, pa mogu javiti kakva su iskustva s tim djelom.


Vrh
   
PostPostano: 28 ožu 2009 00:52 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 20 ožu 2009 00:13
Postovi: 0
Pozdrav forumašima kampistima!
Zanimljivo iskustvo s Adriaticom Manuela, primijetio sam da je skuplji od drugih iz tog područja, a već smo htjeli tamo kampirati. Mi smo se s djecom najbolje proveli u San Marinu u Loparu i to je definitivno najbolji omjer između kvalitete kampa i cijene uopće. Istra mi je samo preskupa, kompletno svi kampovi i to je jedini razlog da tamo ne idemo. Iste je kvalitete i cijena Padova 3 na Rabu također, a ona nije nužno "samo za djecu", nema tolikog plićaka kao Rajska plaža. Naravno, ako volite pijesak...A lani smo htjeli osjetiti "mediteran", tražili debelu hladovinu u kampu i k tome da bude veći, a "jeftiniji" kamp i nakom dulje opservacije nađoh to u Baškom polju kraj Makarske. Al točno se vidi kako je to dalje i "nesređenije" sve spram sjevernog Jadrana. No ak vam to ne smeta previše, priroda je tamo nenadmašna, to je zbilja "raj" na Jadranu! Još bih htio, a siguran sam da je dobar kamp, otići u Šimune na Pagu, nekako sam to skužio praćenjem mrežnih stranica, ponude i truda...
A ovo je super kaj veli Žarko za neki manji privatni kamp, sjećam se jednog u Vodicama - imao je stranicu ili reklamu negdje, a skoro upola bi nas došao jeftinije nego San Marino gdje je noćenje bez struje (jer smo na plin) bilo za nas 4 oko 180 kn. U toj klasi cijene je i Baško polje, ali daleko nesređenije i skromnije ponude!


Vrh
   
PostPostano: 08 tra 2009 19:22 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 08 tra 2009 19:09
Postovi: 0
Manuela, ako te zanima miran obiteljski kamp u gustoj borovoj shumi, mogu ti preporucit kamp Ljutić u Biogradu na moru.
Kamp je poznat kao miran kamp i cjela se obitelj brine o ugodjaju svojih gostiju. Kamp je smjesten na samome moru i ima privatnu sljunkovitu plazu za goste, ciste i uredne sanitarije sa toplom vodom.. parcele su velicine 100 M2 i cijene su pristupacne, cak mislim da su i najjeftinije u gradu.
Udaljen je od centra nekih 2/3 km ali ima setnica uz more koja ide sve do grada. Cijeli je kamp pokriven wireless internet vezom i ona je besplatna za goste kampa!

imaju i site: www.kamp-ljutic.com

pozdrav! ;)


Vrh
   
PostPostano: 04 lip 2009 08:28 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Lani smo prošli uz taj kamp jer smo išli kod prijatelja na Čiovo. Kamp je vjerojatno OK, nalazi se uz samu cestu, pa onda one bliže cesti vjerojatno cijeli dan će smetati buka. Poslijepodnevnog odmora vjerojatno nema. Plaža uz kamp je izgledala OK kad smo zastali, ali je bila gužva, što mi osobno i ne volimo baš. O odlasku i dolasku na Čiovo preko mosta u Trogiru nemam riječi - gužva, napetost, pola sata za svaki prijelaz... koma ili katastrofa i cijeli dan je tako...
Pogled je na zračnu luku Split i na vojni aerodrom (helikopteri...)... More... hm... kad dođete pred Trogir i parkirate malo dalje od mosta da ne idete preko njega onda vidite da se sva kanalizacija izljeva direktno pod čamce... smrdi (opet katastrofa), a to je samo 1-2-3-4 km do kampa na istoj strani...

Eto toliko od mene o Čiovu... Ne znam, nisam tamo bio tjedan-dva, ali nakon onoga što sam vidio za 1 dan u posjeti prijateljima ne bih baš ni išao... More je more, ali...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 08 lip 2009 13:38 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 16 ožu 2009 14:26
Postovi: 0
Moram se složit u vezi kampa Rožac. Na početku sam bila dosta zainteresirana jer su mi slike na netu izgledale okej, da bi na kraju čula da su plaže krcate, da jedan dio kampa ima pogled na brodogradilište li tako nešto, da su ekstremne gužve itd., tako da sam definitivno odustala od tog kampa. Odluka je pala na kamp Šimuni na Pagu, u kojem nikad nisam bila, ali sam se odlučila za njega zbog sitno šljunkovite plaže jer imam dijete od 2 godine (čak su i napisali da je jedan dio plaže pješčani) pa će mi biti puno lakše s njim na takvoj plaži nego na nekoj kamenoj ili betonskoj. Nadam se da je kamp okej, a ako nije, mobilni smo pa lako odemo negdje drugdje. Ako netko ima kakvih dobrih ili loših uspomena iz tok kampa s :D lobodno neka javi, jer se još uvijek stignem predomislit.


Vrh
   
PostPostano: 11 lip 2009 21:40 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
ivan je napisao/la:
Manuela, ako te zanima miran obiteljski kamp u gustoj borovoj shumi, mogu ti preporucit kamp Ljutić u Biogradu na moru.
Kamp je poznat kao miran kamp i cjela se obitelj brine o ugodjaju svojih gostiju. Kamp je smjesten na samome moru i ima privatnu sljunkovitu plazu za goste, ciste i uredne sanitarije sa toplom vodom.. parcele su velicine 100 M2 i cijene su pristupacne, cak mislim da su i najjeftinije u gradu.
Udaljen je od centra nekih 2/3 km ali ima setnica uz more koja ide sve do grada. Cijeli je kamp pokriven wireless internet vezom i ona je besplatna za goste kampa!

imaju i site: http://www.kamp-ljutic.com

pozdrav! ;)

Ne znam kad si bio u kampu Ljutić. Zadnje dvije godine sam boravio u kampu Soline koji je odmah uz kamp Ljutić, točnije dijeli ih žičana ograda. Prije dvije godine su preuređivali Soline te su se sve kampice koje su bile na stacionaru morale skloniti kako bi se parcele mogle renovirati. Nakon renoviranja i preuređenja kamp je podigao cijene, tako da je večini to bilo preskupo te su morali su otići iz kampa. Večinom su to bile kampice stare 30-tak i više godina prekrivene sa sto šatorskih krila i ne znam još s čime ne. Naravno da nisu mogli nikuda dalje nego u kamp Ljutić koji je udaljen 50-tak metara i dosta je povoljniji nego Soline. Sad vam kamp Ljutić izgleda kao jedan veliki predšator sa puno kampica ispod njega, tj prednji dio predšatora ne moraš niti stavljati jer se kaći za drugu kampicu (malo pretjerujem), ali zaista je kampica na kampici i manje više svi su stacionari.
Ali zato su se Soline očistile od stacionara u prvoj zoni i kamp je zaista odličan. Istina je da svake godine dižu cijene, ali barem ima mjesta koliko hočeš.
Što se tiče plaže ima jedan dio sa sitnim pjeskom te veći dio sa šljunkom i kamenom. Najeći problem je taj što je to gradska plaža, a ne samo od kampa tako da je gužva zaista velika. Spašava jedino one koji imaju kakvo plovilo te za 10-tak min. mogu prijeći na Pašman gdje ima jako puno malih pustih uvalica.


Vrh
   
PostPostano: 15 tra 2012 17:53 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Evo upravo se vratih sa jednog putovanja iz Splita i otoka Brača.
Ukratko, kamp se nalazi na Čiovu koji je povezan mostom sa Trogirom. Most i ne izgleda tako uzak, ali kažu da je u sezoni, te pogotovo subotom i kada pada kiša par cm niži od opterečenja vozila koji preko njega prolaze.

Meni je više problematična cesta koja vodi od Splita do Trogira koja je na pojedinim dijelovima jako uska.

Sam kamp je smiješten u hladovini borova i drugog raslinja, jako je uredan i lijepo sređen. Kamp nije parceliran, nego je podjeljen u zone. S obzirom da je kamp mali (~500 ljudi) 90% kampa je rezervirano. Gospođa na recepciji mi je rekla da su pojedine zone i nekoliko godina unaprijed rezervirane. U kampu se nalaze dva sanitarna bloka, jedan veći i jedan manji koji su isto tako uredni i lijepo opremljeni.

Plaža kampa je zavijena tako da je jedan dio plaže nasut šljunkom, dok je drugi dio stjenovit i gleda prema trogirskom škveru.
Evo par fotki:

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 15 tra 2012 18:37 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Bravo Gac! :handgestures-thumbup:

Ta cesta (na Čiovu) preko ljeta bude toliko zagušena da ja neznam kako se tu prođe sa kampicama u sezoni! To je jedino mjesto gdje se ja nisam mogao motorom provuči, nego sam morao čekati u redu, a bio je kraj 9. mjeseca! :whistle:


Vrh
   
PostPostano: 16 tra 2012 06:50 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Ja tamo imam rezervirane 2 parcele za nagodinu - još od prošle godine! :dance:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 16 tra 2012 09:10 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
Ja tamo imam rezervirane 2 parcele za nagodinu - još od prošle godine! :dance:



Pa ti si cijeli Jadran rezervirao =)) Jel prodaješ rezervaciju, dogovor u Tuhelju :obscene-drinkingcheers:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 16 tra 2012 14:43 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
klin je napisao/la:
Pa ti si cijeli Jadran rezervirao =)) Jel prodaješ rezervaciju, dogovor u Tuhelju :obscene-drinkingcheers:


Pa kad sam lani htio rezervirati za ovu godinu nisam mogao. Pa rekoh odma mi pišite 2 parcele u prvom redu, na suprotnoj strani od škvera, u ladu za 2013.-tu... :whistle:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 16 tra 2012 14:50 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Statler je napisao/la:
klin je napisao/la:
Pa ti si cijeli Jadran rezervirao =)) Jel prodaješ rezervaciju, dogovor u Tuhelju :obscene-drinkingcheers:


Pa kad sam lani htio rezervirati za ovu godinu nisam mogao. Pa rekoh odma mi pišite 2 parcele u prvom redu, na suprotnoj strani od škvera, u ladu za 2013.-tu... :whistle:


Pa što će ti dvije parcele? Jel to opet za Gaca =))

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 17 tra 2012 06:46 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
klin je napisao/la:
Statler je napisao/la:
klin je napisao/la:
Pa ti si cijeli Jadran rezervirao =)) Jel prodaješ rezervaciju, dogovor u Tuhelju :obscene-drinkingcheers:


Pa kad sam lani htio rezervirati za ovu godinu nisam mogao. Pa rekoh odma mi pišite 2 parcele u prvom redu, na suprotnoj strani od škvera, u ladu za 2013.-tu... :whistle:


Pa što će ti dvije parcele? Jel to opet za Gaca =))


:handgestures-thumbup:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 07 svi 2012 01:49 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 16 vel 2012 16:45
Postovi: 10
Vijest je stara godinu dana ali tenzije postoje,

http://slobodnadalmacija.hr/Split-%C5%B ... fault.aspx

nadam se da je bar ovo riješeno jer eko kaštelanski i dalje nije gotov,

http://arhiv.slobodnadalmacija.hr/20060 ... osti01.asp


Vrh
   
PostPostano: 31 svi 2016 20:26 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Svježe slike kampa. Kamp je jako lijepo uređen, plaža prekrasna i raznolika, za svakoga ponešto. Nažalost i ovdje ima dosta mobile home-ova.

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

Plaža:

slika

slika

slika

slika

Sanitarac:
slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2016 18:51 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Da li je netko mozda posjetio Rozac u sezoni? Trazimo nesto na tom podrucju a da je cijena pristojna (cca 250kn za nas 3 sa satorom i autom), ovo djeluje poprilicno ok ovako na prvu.


Vrh
   
PostPostano: 19 srp 2016 21:42 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Meni je kamp odličan, pretpostavljam da je u sezoni problem naći mjesto zbog gužve!


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 31 post ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan