Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 29 ožu 2024 01:00.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 08 svi 2012 15:38 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Kamp Jasenovo se nalazi uz mjesto zaboric, 8 km udaljen od sibenika prema Primostenu.
Kamp je smjesten u borovoj sumi koja dobro pokriva cijeli kamp. Kamp je lijepo uređen i odrzavan. Kroz kamp vodi poplocana staza za vozila koja vodi sve do plaze (vozilima je onemogucen izlaz na plazu), a uz stazu ( s obje strane) su smjestene parcele kojih ima oko 40. Parcele se protezu od ulaza u kamp sve do plaze. Sve parcele imaju mogucnost prikljucka el. energije i vode. Odvodi nisu predviđeni na parcelama. U kampu nema mogucnosti prikljucka na internet.
U sredini kampa je smjesten sanitarni cvor koji se svakodnevno cisti tokom cijelog dana. U dva tjedna kampiranja nijednom se nije dogodilo da je sanitarni cvor neociscen ili da je bez papira ili tekuceg sapuna. U dijelu za pranje posuđa postoje odjeljci predviđeni za susenje posuđa.
Plaza je sitni sljunak i dovoljno je velika, tako da nema velike guzve na plazi. More je jaaaako cisto i bistro, u moru nema trave, pa se i na velikim dubinama odlicno vidi dno. Na plazi kamp ima svoj mol za vezivanje camaca kampera.
Uz plazu je smjesten caffe bar od kampa, tako da se moze popiti pice i pojesti sladoled.
Kamp je jako tih i miran, tako da je vec oko 21 sat tisina u kampu, iako ljudi sjede pred satorima i kucicama, nema buke. Pristup u kamp nije dozvoljen ljudima koji nisu u kampu, a po noci cuvar seta kampom. Poslije 23 sata nije dozvoljen ulazak autom u kamp, vec se auto do jutra ostavlja na parkiralistu kampa.
Gazde u kampu su odlicni domacini i spremni su za pomoc svake vrste.
U samom kampu ne postoji trgovina za nabavku namirnica, ali svako jutro u 8 i 9.30 dolazi kamion pekare na ulaz kampa, pa se kod njega mogu kupiti pekarski proizvodi, sokovi, pivo, mlijeko, dnevni tisak. A s njime dođe i jos par automobila koji prodaju razno voce i povrce, tako da se kompletna nabavka moze obaviti u kampu.
Na ulazu u kamp postoji igraliste za mali nogomet i kosarku, bocaliste i malo igraliste za djecu.
Cijena smjestaja je i vise nego odgovarajuca za ponuđenu uslugu - 180 kn/dan za dvije osobe, kamp kucica, auto i prikljucak struje.
Rezervaciju smjestaja je moguce napraviti, ali nije moguce rezervirati tocno određenu parcelu.
Po meni covjek koji zeli odmor na ljetovanju nemoze traziti nista vise od kampa nego sto nudi Jasenovo!

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 09 svi 2012 08:49 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Ma koliko to mi htjeli - mi iz kampa Jasenovo nažalost nosimo samo gorka sjećanja i loše uspomene.

Pred dvije godine vraćali smo se početkom rujna s Pelješca i kako smo odlučili cijelim putem ići uz more (ne autocestom) i obići i pogledati još koji kamp za narednu sezonu - tako smo zastali i u kampu Jasenovo.

Uredno sam se parkirao ispred ulaza u kamp, naravno kako nikome ne bih smetao, ušetali smo unutra do recepcije, a na recepciji nije bilo nikoga. Došao je čovjek - očito radnik u kampu (možda i gazda) - pitali smo da li slobodno pogledamo, na što smo dobili pozitivni odgovor. Dok sam ja šetao među kućicama i slikao, te prošetao prema plaži i bio dolje - do mene je dotrčala kćer - i onako skoro kroz suze rekla - Idemo! Ostao sam zbunjen, bez odgovora, ali sam krenuo prema Statlerici po objašnjenje.

Njih dvije su došle do sanitarnog čvora kako bi ga pogledale da vide kako izgleda. Na to se čistačica ko kobac obrušila na dijete kako wc-i su samo za goste kampa - počela vikati - praviti scene da su svi samo gledali u moje cure koje su ostale doslovce zbunjene i zatečene.

Sada mogu samo reći hvala toj gospođi ili čistačici iz Jasenova što nas je neljubazno ispratila... jer ne bi iza toga ušli u full ljubaznu Kozaricu gdje smo prošlo ljeto proveli savršenih tri tjedna godišnjeg...

Na povratku kući - napisao sam mail na kamp - ali nikad nitko nije odgovorio! Iza toga bili su naši susreti forumaša i kada smo to pričali baš nismo izgledali uvjerljivo. Ali poslje nas još neki su se uvjerili u neljubaznost!

Tako da je Jasenovo za nas završena priča! A kada se bilo gdje potegne priča oko tog kampa - doslovce ću prepričavati ovaj neugodni doživljaj.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 19 svi 2016 10:32 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Pitam se ima li netko ok iskustvo s ovim kampom?

Mi smo ga zapikirali, izgleda nam odlicno, ima apsolutno sve sto trazimo i bas smo htjeli tamo otic. Posaljem mail(ove) u nedjelju za rezervaciju. Od svih drugih dobijem odgovore vec ponedjeljak ujutro, od ovih ni traga i ni glasa. Nazovem ponedjeljak popodne i dobijem neku poluinformaciju "vjerojatno nema mjesta, ali pogledat cemo i posaljemo vam odgovor najvjerojatnije veceras". Danas je - cetvrtak. Odgovora jos uvijek ni mailom ni telefonom nema.

:handgestures-thumbdown:


Vrh
   
PostPostano: 19 svi 2016 10:39 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Mi smo bili prije par godina. Rezervirao sam preko njihove stranice (ali u drugom mjesecu) i nije bilo problema. Super smo bili zadovoljni kampom koji spada u red malih kampova.
Što se rezervacije tiče rezerviraš mjesto, ali neznaš koje. U biti cijeli kamp je u dobrom hladu tako da nije problem.


Vrh
   
PostPostano: 19 svi 2016 10:40 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Tako sam i ja poslala, al ni a ni be od njih :( Steta, jako mi lijepo izgleda. Vrlo slicno Pisku u Selinama, a takvi kampovi su nam najdrazi


Vrh
   
PostPostano: 19 svi 2016 10:49 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Baš sam provjerio, meni su odgovorili odmah sutradan da je rezervacija zaprimljena.


Vrh
   
PostPostano: 19 svi 2016 12:28 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ja sam ih jednom isto kontaktirao i to dosta rano međutim već su bili rekli da su rasprodani


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 7 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan