Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 15:19.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 06 tra 2014 13:36 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
Kamp se nalazi uz hotel Imperial. Smješten je uz samo more, odnosno uz gradsku plažu. Sve što sam napisao za kamp Miran vrijedi i za kamp Imperial. Prednost je taj što se nalazi na dobrom položaju za one koji imaju čamac. Obližnji otoci su jako blizu. Sam kamp ne zaslužuje više od jedne *. Valjda nisam prestrog :-)

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika


Vrh
   
PostPostano: 06 tra 2014 19:02 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Tu je problem što plaža bude krcata ljudima iz apartmana, a i dodatno svi oni koriste WC-e i tuševe od kampa. Barem je tako bilo prije nekoliko godina! Tada kamp ni u punoj sezoni nije bio popunjen do kraja! :-??


Vrh
   
PostPostano: 07 tra 2014 07:45 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Ovo što bajki piše, to sam i ja čuo jer imam prijatelje koji imaju apartman 2. red iza kampa i prolaze kroz kamp i u kamp na kupanje!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 28 pro 2016 21:03 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 12 svi 2016 16:34
Postovi: 68
Evo naših dojmova iz kampa imperial,iako smo ciljali na manje kampove i jeftinije,od tolikog vozanja po murteru(zabrijali za murter)djeca se unervozila i prvi na koji smo naišli tu smo se i stacionirali,dobili smo parcelu 3 red od mora,znaci stvarno smo bili blizu(to nam je i bio cilj) parcela je ogromna i u nju je ukljucena struja,platili smo 45 eura dan za nas dvoje odraslih i dvoje djece,sator i auto. Prvo kampiranje u zivotu i za sad smo odusevljeni i sad bar znamo sta nam sve fali.. Parcele su uglavnok sve u hladu,ova gdje smo mi bili je bas doslovno u hladu cijeli dan tako da nam je bilo super,djeca su uzivala. Sanitarni čvor je malo uzbrdo i kad nosis punu posudu suđa za prati nije bas lako za hodati,al dobro,wci su čisti i papira ima stalno,tople vode navecer nema ali to je bas ono vrijeme kad se svi tusiraju pa ajde razumljivo,mi smo bili pocetkom 7 mj i nije bila guzva,parcela je bilo dosta a i nije bilo bas turista da se tusiraju u kampu i da prolaze kroz njega.. Mi smo imali tu srecu(pod navodnicima) da kad smo bili neko je prvenstvo bilo pa je dok su utakmice trajale malo je bilo bucno i buka iz nekog udaljenog diska ali samo do jedno 12 sati..ljudi se tu setaju pa se i oni malo cuju al uglavnom je ok.. stavit cu i koju slikicu ako nađem..za nagodinu cemo si rezervirat kamp jer mislim da je ipak tako pametnije i mozda se nade sta i jeftinije onda

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 28 pro 2016 21:08 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 12 svi 2016 16:34
Postovi: 68
slikaslikaslika

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 28 pro 2016 23:12 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:

Jesu i dalje gužve na plaži? :think:


Vrh
   
PostPostano: 30 pro 2016 19:29 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 12 svi 2016 16:34
Postovi: 68
Pa ni smo eto bili pocetkom 7 mjeseca prvi vik.i nije uopce hilo guzve neke da npr moras ostaviti rucnik dan ranije,dobro mozda nam bila frka sa mjestom jer smo bili blizu pa svakako nismo vukli rucnike i ostalo pa nam je bilo svejedno koliko ima ljudi..fora je sto je bez obzira na kojoj si parceli sve relativno blizu

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 30 pro 2016 21:56 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Čuo sam da su dosta loše sanitarije u tom kampu. Jel to istina? I jel ima vode na parcelama?

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 30 pro 2016 22:10 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 12 svi 2016 16:34
Postovi: 68
Mislim da ima voda na parcelama jer viđala sam kampice u prvim redovima do mora se tusiraju vani sa tusevima koji su instalirani na kampicu..e sad ja ne znam dali oni imaju neku svoju vodu ili sta..hhh novi smo h ovome pa ne kuzimo bas sve,a sanitarije su ok,nemogu reci da je novo i savrseno al nijednom u 5 dana koliko smo bili nismo vidjeli da je nesto prljavo,malo ima paucine po kutevima al nije mi to bitno toliko ako ne cist pod i skoljka,dio za pranje posuđa je isto uvijek cist..ugl nama je to drugi kamp u kojem smo bili i super su nam iskustva

Poslano sa mog SM-N9005 koristeći Tapatalk


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 9 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan