Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 19:58.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 37 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 pro 2011 11:38 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Auto-kamp "Đardin" ima dugogodišnju tradiciju, a nalazi se u mjestu Sveti Filip i Jakov, na srednjem Jadranu, pored Biograda na moru. Auto-kamp je smješten u prekrasnoj borovoj šumi, ima lijepo uređenu pješčanu plažu zbog koje je idealno mjesto odmora za obitelji s djecom. Auto-kamp "Đardin" nalazi se na kraju samog mjesta Sveti Filip i Jakov, odnosno, izlaskom iz auto-kampa ulazi se u mjesto.

GPS koordinate kampa Đardin:
E=15°25`29˝ N= 43°57`39

Kapacitet auto-kampa "Đardin" je oko 200 kamp jedinica, a ima kategoriju označenu sa dvije zvijezdice. Kampistima su na raspolaganju četiri sanitarna čvora s toplom vodom, što je sasvim dovoljno za tu kategoriju.
Na samoj plaži mogu se iznajmiti sandoline, pedaline, a i najmanji će doći na svoje s popularnim trampulinom. Znači, za svakoga ponešto. Auto-kamp "gleda" na niz malih otočića do kojih se može doći sandolinama ili čamcem.
U neposrednoj blizini auto-kampa nalazi se grad Biograd na moru koji turistima pruža dobre mogućnosti zabave. Znači, kampisti koji se odluče na odmor u ovom kampu zasigurno se neće nezadovoljni vratiti kućama, jer osim sunca i mora, to područje nudi i velike mogućnosti razgledavanja i zabave.
Auto-kamp ima čuvano zimovalište za prikolice koje se u zimskim mjesecima zaključava. Cijeli je auto-kamp posebno ograđen i čuvan.

Popust za članove
CCI, HAK: 5%
UKH 10%

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2012 21:13 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
evo izvjestaj uzivo, mi smo odusevljeni i definitivno dolazimo opet tj. nasli smo si kamp za stalno. Nismo nesto previse istrazivali, samo potez recepcija-parcela-wc-plaza. Parcela drugi red do mora, u cjelodnevnom hladu tako da solarnu lampu moram nosit na plazu na punjenje :))
Za one poput mene koji nisu “od setnje“, kamp je na idealnoj poziciji blizu centra mjesta, cim se izadje iz kampa vec ste u centru, a tu je odmah i pekara koja radi 0-24, barem tako pise. Pizza margarita u kampu 35 kn.
U prvu kupovinu smo isli autom, u Konzum, koji je tolko blizu da nam se bilo neugodno odmah vratit u kamp pa smo sjeli na kavu da nam se ljudi ne smiju kaj smo isli autom.

Najveca zamjerka ide na djecje “igraliste“ koje je u katastrofalnom stanju, posebno zeljezne penjalice koje su okrhnute i hrdjave, sto znaci gratis tetanus za nepazljive. Slikala bi i prijavila, samo ne znam kome, mislim da igraliste nije od kampa, ne znam.
Druga zamjerka -crkva, u 6 je budjenje uz melodiju, a nedjeljom svako malo, nije da samo otkucava sate vec za pravo svira jedno 5 minuta, tu ljubitelji zvonjave stvarno mogu poludit od veselja, a ovi drugi samo poludit.

Na samoj plazi je hlad samo jednog drveta i tu nema mjesta jer si ljudi pausalno ostave slame preko noci da si cuvaju mjesto. Iznad plaze ima puno debelog hlada, ali nije prikladan za malu djecu jer je uzak i stepenast.

Al svejedno jedva cekam iducu godinu da opet dodjemo.


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2012 21:43 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Sada vjerojatno nije tolika gužva i vjerujem da ti je OK, ali u sezoni je tamo totalni mravinjak.
Nabaci i koju sliku, baš me zanima kako izgleda u ovo doba.
Meni je "Đardin" bio prvi kamp u životu, još kao klincu tamo negdje početkom osamdesetih...
Sve mi je iz tog kampa ostalo u vrlo lijepom siječanju, ali sam nakon toga upoznao puno boljih i ljepših kampova.

lp :obscene-drinkingcheers:

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 09 ruj 2012 22:59 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Nadam se da će biti slikica kampa kada se vratite! :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2012 09:37 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
cjepidlaka je napisao/la:
Druga zamjerka -crkva, u 6 je budjenje uz melodiju, a nedjeljom svako malo, nije da samo otkucava sate vec za pravo svira jedno 5 minuta, tu ljubitelji zvonjave stvarno mogu poludit od veselja, a ovi drugi samo poludit.


=)) =))

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2012 12:29 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Na tu zvonjavu iz crkve - cjepidlaka mi je odgovorila - da se da naviknuti!

Ja teško - propi...dio sam kad mi se to dogodilo i u Španjolskoj - apartman točno preko puta crkve koja bezbroj puta nađe zvonit u jednom satu.

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 10 ruj 2012 20:50 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 15 srp 2012 13:35
Postovi: 52
Lokacija: Orahovica
Znate dragi moji ljudi mi smo ostali prilično iznenađeni kampom,ja sam imao sliku da je to puuuuno bolje,međutim navratili smo kod prijatelja u Sveti Petar pa reko aj da skočimo do Đardina,bilo je to sad u 8mj,.Ne sviđa mi se što je to kampica na kampici,gužva kao u mravinjaku po meni malo pretjerano,a kamp u kojem smo mi bili Šibuljina nije parceliziran pa tako ni kućice nisu jedna na drugoj i nama se taj kamp puno više sviđa,a i hladovine ima koliko hoćeš.Jedino u Šibuljinama ima dosta vrulja pa je voda malo hladnija u plićaku a drugih zamjerki nemam!


Vrh
   
PostPostano: 11 ruj 2012 12:16 
Offline
zeleni kampist

Pridružen/a: 04 lip 2012 10:02
Postovi: 88
Mi smo par puta bili u razgledavanju tog kampa, te smo se pokušali nagovoriti da ljetujemo u tom kampu najviše zbog cijene ali ništa... Nije po našem ukusu..i mi smo očekivali bolje!

+Kamp ima ogroman hlad, položaj kampa je uz samu obalu s time da se stepenicama spušta do obale, ima povoljne cijene

-prevelika gužva, prvi redovi rezervirani unaprijed, loši i prastari sanitarni čvorovi (čak Kosirina na Murteru ima bolje WC-e), i nama najbitnije -ni trunke hlada uz obalu!! (piva se odmah zagrije).

U produžetku prema Biogradu ima par obiteljskih simpa manjih kampova na istu foru ali s manje hlada u kampu, isto se po stepenicama spušta do plaže, samo što je ulaz u more problematičan jer ima oštro kamenje..

Nama je najveći problem što nam se samo mjesto ne sviđa previše zato što nema ni malo hlada uz obalu.


Vrh
   
PostPostano: 26 srp 2013 18:29 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
E pa i mi navratili ove godine u čudo kampova.

Kamp ima super lokaciju napravili su novi sanitarni blok ali kad su već gradili mogli su još staviti i kemijski wc ali ovak je zanimljivije =)) =)). Tople vode nema ni u 23 sata - katastrofa.
Kamp ima i WLAN besplatan za goste ( treba se na recepciji zatražiti lozinku ).
Cijena za nas dvoje, pas i kamper cca 150 Kn, popust na HAK 5% i na UKH 10%


E da mi je znati ko je tam vlasnik pa da mu čestitam kako uništiti jedan moguće naljepši kamp u tom djelu Jadrana sa paušalcima. :handgestures-thumbdown:

Evo malo slikica :


Novi sanitarac
slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

slika

I na kraju pobjednik paušalaca. Bravoo majstore kako je dobro upakirao kampicu =)) =)) =)) =)) =))

slika

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 26 srp 2013 18:50 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Jesu još uvijek paušalci i na jedinom hladu na plaži? To mi je najviše smetalo :snooty:


Vrh
   
PostPostano: 26 srp 2013 20:49 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
cjepidlaka je napisao/la:
Jesu još uvijek paušalci i na jedinom hladu na plaži? To mi je najviše smetalo :snooty:


Naravno, pa zašto da se nešto mijenja =)) =)) :obscene-drinkingcheers:

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2013 15:14 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Novosti iz Djardina :

http://www.zadarskilist.hr/clanci/02022 ... -napreduje

"
Članovi udruge "Napredak" iz Sv. Filipa i Jakova su se u petak okupili u prostorijama Turističkog naselja "Margarita Maris" na redovnoj godišnjoj Skupštini udruge.

Na dnevnom redu su bila izvješća o radu i financijska izvješća, a dodijeljene si i zahvalnice najzaslužnijim članovima za osobit doprinos razvoju Udruge, a time i mjesta. Zahvalnice i novčane nagrade u iznosu od 5.000 kuna dobili su Ante Milat Pikolo, dugogodišnji predsjednik Udruge i Šime Pikunić, član Udruge i Upravnog odbora.

Inače Udruga Napredak je registrirana 1997. godine, a naslijedila je Turističko društvo Napredak koje je djelovalo godinama. Udruga je vlasnik autokampa "Đardin" koji iznajmljuje tvrtki Kamping d.o.o. Zagreb. Vlasnik je i bivšeg odmarališta Đurđenovac u kojem je sjedište Udruge,..... "

A sjedište tvrtke Kamping d.o.o.:
http://www.camping-croatia.com/index.ph ... &Itemid=29

A direktor je :
http://secure.creditreform.hr/r?s=kampi ... 7&setlang=

A samo 10 % za članove =)) =)) =)) =))

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2013 18:19 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
nadam se da ce obnoviti trulo djecje igraliste ispod kampa.
Mislim da ubuduce idemo samo u djardin

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4


Vrh
   
PostPostano: 30 kol 2013 07:41 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
dječje igralište ispod kampa je gradsko ;)

a direktor kampa je smijenjen proljetos... :icon_wink:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 12 ožu 2014 23:07 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
A ne znam sta im je tak tesko odgovorit na mail, vec treca godina za redom ista stvar. Malo me to frustrira, znam da nisu jos otvoreni, ali ako kazu da rezervacije primaju od sijecnja, onda valjda imaju neku osobu na mailu.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4


Vrh
   
PostPostano: 12 ožu 2014 23:22 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
A jel odgovaraju telefon? :think:


Vrh
   
PostPostano: 13 ožu 2014 08:04 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Heh, nisam ih jos zvala, vise volim komunikaciju crno na bijelo. Ali ak odgovore da ih nazovem, onda cu ih nazvati.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 4


Vrh
   
PostPostano: 08 ruj 2014 09:37 
Offline
napredni kampist
Avatar

Pridružen/a: 18 kol 2012 19:16
Postovi: 155
Evo izvjestaja nakon dvije godine. Nesto se promijenilo (dobro), nesto nije (lose). Bili smo krajem kolovoza, sezona se jos osjetila.
Za pocetak, otvoreno je nekoliko novih birceva na plazi prema Biogradu, uredjeno nogometno i kosarkasko igraliste (mozda i jos koje, al ovo znam prepoznati), NOVO krasno djecje igraliste i neka kucica za koju ne znam cemu sluzi.
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Pekara vise ne radi 0-24, a pizza sada kosta 43 kune.
Koristili smo stari sanitarni cvor, stvarno mu je vrijeme za obnovu. Ipak, tople vode je uvijek bilo i dolazili su ljudi iz novog kad im je tamo ponestalo tople (oko 19h). Wc papira je uvijek bilo, sto se ne moze reci za papir za brisanje ruku. Njega jako cesto nije bilo, a sapuna gotovo nikad nije bilo. Cini mi se da ga pune jednom tjedno, pa kolko traje traje (jedan dan).
slika
slika
slika
slika

Wi-fi lozinka se dobije za 20 kn i traje tjedan dana. Ali stalno me odspajalo, pa sam ipak koristila svoj mobilni internet.

Crkva... nekako mi se cini jos gore nego prije. Svako jutro u 6, no uspjela sam nekako dva jutra (od deset) prespavati bez budjenja. Zvoni po 3 minute, imam i zvucnu snimku. Nedjeljom... ka-ta-stro-fa!!! U 6, 6:30, 7, 7:30, 7:45... ma... Ne bi covjek rekao da je to turisticko mjesto u koje se ljudi dolaze odmoriti.

Novost je i rampa na ulazu, svako vozilo dobiva magnetnu karticu s kojom ulazi i izlazi. Naplacuje se 20 ili 50 kuna za auto, nisam vise sigurna.

Prvih dana je na plazi bio zivi mravinjak, rucnik na rucniku. Naravno, nocnom setnjom se dalo pokupiti svakakvih rucnika, slami, pa cak i lezaljki, sve ne bi li guzicu u podne kad dodje na plazu docekao samo njen komadic hlada. Ja bi to zakonom zabranila, eto. Redom domaca ekipa s pausalom na plazi, stvarno ne razumijem kako im nije neugodno.
slika
slika
slika

Parcela smo imali na izbor u prva dva reda, iako smo imali rezerviranu parcelu. Promijenili smo ju na kraju za jednu, po mom misljenju, ogromnu. Iako nismo imali ni jedno drvo na parceli za rasirit strik, svejedno smo opet imali problema s punjenjem solarne lampe :)
Ovu parcelu u prvom redu nitko nije htio, ili je bila prazna, ili su prespavali jednu noc, cak i krace i prebacili se na drugu
slika

I jos par random slicica
slikaslika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika

Sent...


Vrh
   
PostPostano: 08 ruj 2014 09:52 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup: :obscene-drinkingcheers:


Vrh
   
PostPostano: 02 srp 2015 07:00 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Cjenik i plan kampa za 2015.

slika
slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 37 postova ]  Stranica 1 2 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan