Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 11:45.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 71 post ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća
Autor/ica Poruka
PostPostano: 04 lip 2009 08:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Otvaram novu temu jer vidim da oko kampa Rožac ima dosta pitanja za Adriatic.
Prošle godine bili smo u kampu Adriatic u Primoštenu. Kampirao sam 15 godina prije, pa stanka 10 godina i sada vec dvije godine opet. Kamp je jedan od najljepših i najsređenijih u kojima sam bio. Sanitarni čvorovi su čisti, nema nikad vode po podu, tople vode ima cijeli dan, wc-i uredni (aparatići za dezinfekciju dasaka itd. itd)...
Kamp se rasprostire uzduž plaže, na najširem mjestu udaljenost od plaže je 100 m. Slobodna zona neparcelirana je uz more, širine 30 metara, a onda dalje su parcele, što je zanimljivo jer slobodne zone obično su daleko od vode, pa morate kakti rezervirati parcelu u tom periodu kad vam paše... (ne znam koja budala to izmislila - kamp je bio spojite se s prirodom, bez ikakvih parcela i onako kako vam odgovara). Plaže, čiste, uredne - more najplavije na Jadranu, dok ga uživo ne vidite teško za povjerovati... U gustoj borovoj šumi... pravi spoj prirode i mira. O kućnim ljubimcima — vjevericama — drugi put... Ne, ne, ne ulaze u kućice, ali su skroz pitome... Za djecu animacija 7 dana u tjednu, skoro pa 24 sata na dan... Animatori fantastični...

E sad cijene: lani za 17 dana (10-27. 7.)— 2 odrasle + 2 djece + kamperica + auto + struja + prikolica od čamca 5400 kn...

E da djeca i cijena u kampovima... to ću otvoriti negdje drugu raspravu jer ima djecu od 14 i 12 godina i oni sada svuda idu pod odrasle osobe... Ma nemojte mi kasti, onda nek im država da da mogu i ići van poslije 11, neka im da osobne iskaznice, neka im da jednaka prava kao i onima poslije 18... Malo su djeca i ograničeni, a kad nešto treba platiti onda su odrasli...

Samo preporuka svima za ovaj kamp. Moji klinci bi ponovo ovdje, ali ja sam rekao da najmanje 3-5 godina nema ponavljanja i odlaska u isti kamp. Nismo li zato mobilni uostalom...
Ovo su dojmovi, a samo smo jednom bili tamo... Onda možete znati da je bilo lijepo.

Evo i par slikica, pa ako sam kome olakšao odabir... dobar provod i lijepo vrijeme...

slika slika
slika slika
slika

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 08 lip 2009 14:07 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 16 ožu 2009 14:26
Postovi: 0
O ovom kampu bi se mogla raspisati, tamo sam ko doma. Nije bilo niti jedne godine u zadnjih 8 ili 9 godina (više nisam sigurna) da nisam bila na ljeto tamo, bar na par dana. Kamp je prekrasan i to mislim na prekrasno čisto more i odličnu šumu. Nažalost, to sam već negdje na ovom forumu spomenula, kvaliteta kampa je po meni drastično pala. Ne mogu se složit s podatkom da su WC-i u zadnje dvije godine nešto pretjerano čisti. Bilo je i trenutaka kada nije bilo taoletnog papira, pod definitivno prljav, a tople vode skoro pa nikad. Ne znam u kojem se vi periodu idete tuširati, ali oko 19 ili 20 h nikada nije bilo tople vode, a navečer da ne spominjem. Za cijenu boravka u tom kampu trebalo bi biti tople vode 24 sata dnevno. Meni je to vrlo važno jer imam malo dijete koje se ne može tuširati u hladnoj vodi. Također, parcele su bile vrlo slabo održavane. Da netko ne pomisli da sam ja jako fina guzica i da ak mi sve to smeta da ne bi trebala kampirati postoji i razlog zašto me to sve toliko smetalo u tom kampu, a to je CIJENA koja je definitivno previsoka, da ne spominjem da su ove godine ponovno digli cijene!!! Smatram da ako sam nešto dosta platila da i zauzvrat trebam dobiti i kvalitetnu uslugu, a toga u zadnje 2 godine u kampu Adriatik nema. Cijene visoke, kvaliteta pada iz godine u godinu. Vodstvo kampa ima sreće jer su more i šuma prekrasni pa se ljudi vračaju tamo bez obzira na sve, ali prošle godine sam pričala sa dosta ljudi, a i ove, i dosta ljudi (uključujući mene) se ne namjera vratiti prvenstveno zbog cijena i pada kvalitete. Da ne spominjem da nam prošle godine nisu htjeli otvoriti WC i tuševe na jednom dijelu kampa, pa sam s djetetom hodala svaki put na drugi kraj kampa na WC jer je bila predsezona i one ne otvaraju sve WC. To je bilo 21.06., cijeli zadnji kraj kampa je bio skoro pa popunjen i svi su hodali na drugi kraj kampa na WC!! Otvorili su ga nakon tjedan dana mojeg moljakanja!!! Sramota!!!
Koliko sam vidla vi ste platili 5700 kn za 17 dana na kamp mjestu koje je dosta teško naći. Skoro pa uvijek se kamp mjesta popune već u predsezoni, jedino možda si može netko sa šatorom naći mjesto. To čak i ne zvući puno, ali parcele su znatno skuplje, da ne spominjem cijene delux parcela. Ja stvarno volim taj kamp i jedan mi je od najljepših, ali sam i definitivno razočarana.


Vrh
   
PostPostano: 13 lip 2009 14:45 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 13 lip 2009 13:06
Postovi: 2
Pozdrav svima :!:
Da dobro piše moja žena da kvaliteta adriatica ide prema dolje. Danas izvlačim kampicu iz zimskog sna a sutra ima kupanje :lol:
JEDVA ČEKAM ;)
Evo koja iz kampa Adriatic
slika
oba

slika
šetnica Primošten

slika
zaljubljeni česi

slika
sumrak u kampu

slika
pogled iz kampa ko to more platit


Vrh
   
PostPostano: 02 pro 2011 13:58 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Recepcija...
slika

Kamp...
slika
slika

Animacija....
slika

Urednost i cistoca kampa vidljiva je u svakom dijelu...
slika

Ne kazu uzalud da je u Primostenu more najplavije...
slika

cim malo vjetric pirne eto zabave...
slika

Suton...
slika


Vrh
   
PostPostano: 07 svi 2012 00:50 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 16 vel 2012 16:45
Postovi: 10
Evo još malo slika 06.05.2012.

Osobno smatram da je kamp strm i udaljenost do wc-a iz parcela prvi red do more predstavlja problem. :think:

slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika
slika


Vrh
   
PostPostano: 07 svi 2012 14:17 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Možda se varam, davno sam bila u Adriaticu, ali čini mi se da su izravnali i posipali plažu sa šljunkom :think:
Taj dio plaže mi je ostao u sjećanju kao kameniti.


Vrh
   
PostPostano: 07 svi 2012 19:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
Link na kamp adriatic:

http://www.autocamp-adriatiq.com


Vrh
   
PostPostano: 07 stu 2012 17:38 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 05 pro 2011 12:36
Postovi: 1272
Lokacija: Zagreb
Poslao sam im email za rezervaciju u 2013 g. koja je dobra parcela ( sviđa mi se 315 ili 316 )? Jel ima gdje vezat čamac?

_________________
Samo su dvije stvari beskonačne, svemir i kriza u HR


Vrh
   
PostPostano: 07 stu 2012 19:47 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
klin je napisao/la:
Poslao sam im email za rezervaciju u 2013 g. koja je dobra parcela ( sviđa mi se 315 ili 316 )? Jel ima gdje vezat čamac?


Imaju bove koje zakupiš... ali moraš plivat do tamo... Imaš super navoz za čamac, pa ti možda ne treba bova, već svaki dan podmetneš svoje kotačiće i izvučeš čamac van iz vode i staviš ga pokraj....

315, 316 ti ja već sad kažem da nema šanse da dobiješ - a 316 je dovoljna velika za tebe, mene i još nekog zajedno na njoj inače... :greetings-wavingyellow:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 15:03 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Evo mi smo kao zadnju stanicu ovogodisnjeg godisnjeg odmora i polovicu puta sa peljesca odabrali primosten u kojem nismo nikad bili i kamp adriatic. Dosli smo krajem 8 mjeseca i kamp je bio pun. Nasli smo zgodnu parcelu i prva i jedina mana kampa mi je bila sto je dosta tesko izmanevrirati s kampicom do parcele, bar nekih. Ulicice su strme i uske a vozila na sve strane. Uglavnom uz uobicajenu suradnju i pomoc ekipe u kampu uspjeli smo se smjestiti. Kamp predivan, privatnosti dovoljno zahvaljujuci velikim parcelama, nazalost nema vode na standard parcelama sto smo u neviu imali (i vodu i odvodnju). Plaza predivna, gleda u pravom smjeru u zalazak sunca pa smo skoro do 8 navecer mogli uzivati na plazi i cekati da sunce zade, mali od 2,5 god je uzivao igrajuci se sa sljunkom. Ima i djecji park i animacije cijeli dan, aerobik, taeboo, stalno nesto. Navecer oko 7 sati nema tople vode u tusevima, samo mlacna, sto me malo neugodno iznenadilo. Primoste nadohvat ruke, biciklom za 5 min. Ima trgovina u kampu ali je bolje otici u konzum u primosten sto sam prakticirao. Takoder i sibenik je blizu, pa i trogir.
Odlican kamp najveca mana sto je stalno pun pa nema sanse doci bez neke rezervacije.


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 15:32 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Evo i nase parcele. Jos bi komotno stao i jedan sator. A to je standard parcela.

slika


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 19:03 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
dundino je napisao/la:

Odlican kamp najveca mana sto je stalno pun pa nema sanse doci bez neke rezervacije.


Najveća mana je po meni previsoka cijena :handgestures-thumbdown:

To mi je jedan od najdražih kampova, ali na žalost se nećemo tako skoro vidjeti :crying-yellow:


Vrh
   
PostPostano: 27 kol 2013 21:18 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
i nama je u top 3!

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 28 kol 2013 10:50 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Zaboravio sam spomenuti vjeverice koje su legendarne. Dodu skroz do ljudi, natjeravaju se po drvecu, skroz su lude i zabavne.


Vrh
   
PostPostano: 28 kol 2013 17:44 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 26 svi 2009 22:51
Postovi: 254
jedan od razloga zasto treba biti puno različitih kampova, meni recimo taj kamp nikako nije legao

prošle godine sam bio u njemu i zaista mi nije jasno čime opravdavaju cijenu. Što se samog kampa tiče meni je to prilično prosječan kamp:

- sam kamp je na velikoj nizbrdici/uzbrdici
- parcele su uske i dugačke
- plaža kamenita i stijenovita i sa vjetrom (koji je tamo normalna pojava) jako opasana
- na dijelu plaže uz odbojku na pijesku su dozvolili ilegalan smještaj stranaca (čitaj Rusi) na samoj plaži
- animacija za djecu je kod recepcije na izlazu iz kampa. Manja djeca nikako ne mogu sama u/iz animacijskog prostora.
- još dok smo Statler i ja hodali :greetings-wavingyellow: htjeli smo rezervirati parcelu (čini mi se 204) samo za sebe, ali godinama je rezervirana unaprijed
- zbog stalnog vjetra nije pogodan za čamcanje

Sve u svemu ne opravdava ga cijena ...


Vrh
   
PostPostano: 28 kol 2013 18:55 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
ali Gac... tam je vrša dupkom puna bila svaki dan :icon_wink:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 29 kol 2013 10:20 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Jos jedna mana, ovdje smo 5 dana i ni jedan dan dosada oko pola 8 kad idemo na tusiranje nije bilo tople vode. Nekakva mlacna sto je za mene ok ali moj 2,5 godisnji sin nije bas bio zadovoljan.


Vrh
   
PostPostano: 11 lip 2014 17:41 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Znali netko, postoji li kakva biciklistička staza, cesta, puteljak-bilo što, do Primoštena, a da se ne mora ići po magistrali?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 12 lip 2014 08:23 
Offline
Zen kampist

Pridružen/a: 01 lip 2012 08:24
Postovi: 1349
Lokacija: Zagreb - Delnice
Ne. Moraš po magistrali. Ja sam išao u trgovinu često u Primošten, široka je magistrala i možeš voziti po betonskom rubu uz cestu, ali nije baš zgodno.


Vrh
   
PostPostano: 17 svi 2016 20:57 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 03 kol 2012 09:45
Postovi: 695
Lokacija: Rijeka
Kakva je plaza u kojem dijelu kampa? Ne mogu to po fotkama nikako skuziti?


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 71 post ]  Stranica 1 2 3 4 Sljedeća

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan