Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 19:34.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 14 postova ] 
Autor/ica Poruka
PostPostano: 02 pro 2011 18:50 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Krajem svibnja 2010. sam "zalutao" do Splita i planirano smo rentali mobilnu kucicu u kampu u Stobrecu. Kamp je smjesten u samom centru Stobreca i trenutno je u fazi uređivanja, te se prebacuju kucice Gebetsroitera na najbolja mjesta u kampu i to je dodatni razlog da ga zaobiđete jer kao i vecina hrvatskih kampova za nas istinske kampere tamo nema mjesta vec se ocekuje gospodska klijentela.

Na losijim pozicijama u kampu - uz samo usce rijeke zrnovnice gdje ima naplavina mulja i trave ostavljeno je mjesto za kampere i kamp kucice. Trenutno su glavni sanitarni cvorovi zatvoreni i u obnovi. Nasipavaju se parcele, plaza...

Uz kamp i oko njega odlicna je prateca usluga - trgovine, restorani, pizzerije, zabavni klubovi...

Ali zato s druge strane - kamp ima "dusu" ili gospođu Antoniju na recepciji (seficu recepcije) kojoj kao i mladom decku Ilekovicu zaposlenom tamo dajem cistu peticu!!!

Kako sam bio sa sinkom i njegovim taekwondo klubom na juniorskom prvenstvu Hrvatske odlucili smo se prespavati u tim bungalovima i mogu reci da su me ugodno iznenadili svojom prakticnoscu i urednoscu.

Evo par slikica... i web adresa: www.campingsplit.hr

ulaz u kamp
slika

recepcija
slika

kucice (nedovrsene) fale krovici na terasama, ne rade jos TV-i i slicno... ali su funkcionalne...
slika

Plaza - ljepsa strana... nazalost priklonjena ovim kucicama...
slika
slika
slika

Kako smo dosli u petak jer su se djeca morala vagati pred natjecanje.... zavrsili su odmah eto kako...
slika
slika

Evo i "mog" juniorskog viceprvaka Hrvatske...
slika

Vise o razlogu odlaska....
http://www.tkd-fox.com/site/index.php?o ... &Itemid=18"

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 19 sij 2012 23:38 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 04 sij 2012 22:08
Postovi: 1138
Lokacija: Samobor
Kako smo ljetos putovali Jadranskom obalom jedna od stanica bila nam je i kamp Stobreč.Tamo smo proveli tri dana i kamp nam se svidio.Kad smo se smjestili na svoju parcelu u kampu odmah smo otišli na plažu.Plaža uz kamp ima tri uvale.Mi smo se spustili po stepenicama do srednje uvale i kad smo ugledali more,te vidjeli sve puno trave baš i nismo imali više neku volju za kupanjem.Međutim kako je to mala uvala mi smo išli provjeriti dali je takvo more i u drugoj uvali.Kad tamo totalna suprotnost.Plaža baš kakvu mi volimo.Vani sitni pijesak,a nakon 3-4 metara šljunak i ima dosta plitkog djela da djeca mogu uživati.To je uvala do uvale i mislite si da nemože biti razlike kad tamo suprotno.Oko 11:00
pojavila se animatorica i počela voditi aerobik.Muzika je glasno svirala,vježbali i stari i mladi. :banana-dance: Tako nešto znali smo vidjeti kad smo ljetovali u hotelima na njihovim bazenima.Stvarno lijepo.U blizini se nalazila velika i mala skakaona.Rekli bi u trečoj uvali.Zvuči tako daleko,ali to je sve na jednom kupu.Možda minuta hodanja.I tu smo proveli neko vrijeme.
Evo nešto malo i slika:
Ovdje se lijepo mogu vidjeti uvale jedna do druge
slika
Plaža
slika
slika
Skakaona
slika
slika
Evo toliko o plažama kampa.Što se tiče sanitarnog čvora možemo također reći da smo i time bili zadovoljni.Uredno.Ima još jedna stvar koja nam se nije svidjela na prvi pogled.To su bili tuševi na kovanice od dvije kune.Vidjeli smo na plaži osobe kako koriste tuševe i nisu nam se baš svidjeli jer je voda jako kratko tekla.Međutim kad smo se išli tuširati u prostorije(kupaone)koje su predviđene za to,ugodno smo se iznenadili.Za dvije kune voda je tekla možda pet minuta.Dovoljno da se dvije osobe otuširaju kako treba.Tako da smo i tu promjenili mišljenje.
Kamp je bogat drvećem,ima parkić za djecu(tobogan,ljuljačke,klackalice...).U sklopu kampa na samom ulazu ima trgovina,zatim na plaži kampa nalazi se restoran...Na parceli smo imali priključak struje i vode.I to je uglavnom to,za tri dana što smo tamo vidjeli nama se svidjelo. :handgestures-thumbup:
Evo još jedna slika kampa
slika


Vrh
   
PostPostano: 06 pro 2012 21:53 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
.... mogu ja još nekoliko o kampu stobreč. Živim u blizini kampa pa znam kakvo je stanje u istom. Istina je kamp je lijep i ima dosta hladovine , svake godine nešto uređuju i sade nova drveća , mi zimi sa djecom često idemo tamo u šetnju i na tobogane. Kafić je odličan , cjene umjerene i zaista sve pet , dučan studenac na samom ulazu u kamp centar stobreča na par minuta hoda , split nekoliko kilometara sve pet samo mi domaći znamo da je more u stobreču prljavo kako mi rečemo šporko. domaći vam izbjegavaju kupanje u stobreču na toj plaži i kupaju se iza crkve u stobreču , to je položaj koji gleda prema Braču i otvoreno je more pa je čisto , provjerite zaista je razlika "drastična" pogotovo tko ima malu djecu. Bilo je dosta crijevnih viroza kod djece koji su se kupali na potezu od uvale stobreč do hotela Lav . :crying-yellow:


Vrh
   
PostPostano: 07 pro 2012 08:11 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 18 ruj 2009 23:19
Postovi: 7228
Lokacija: Osijek
:handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 11 lip 2014 17:43 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Mi bi ovo ljeto malo pogledali Split. Pa mi se ovo čini kao najbolja solucija. Kako je nabolje od kampa doći do splitske rive? Javni prijevoz ili bicikl?

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 12 lip 2014 16:31 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
to ti baš i nije tak blizu... cca autom 10-tak minuta... baš tad kad smo noćil u kampu išli smo autom do dvorane Gripe, a to je otprilike ista slična destinacija...

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 12 lip 2014 21:50 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Idemo s kamperom pa ne isključena bilo kakva solucija osim javnog prijevoza i bicikla

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 21 lip 2014 00:54 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
master222 je napisao/la:
Idemo s kamperom pa ne isključena bilo kakva solucija osim javnog prijevoza i bicikla

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk


iz stobreča nema šanse biciklom u središte splita , i inače vrlo je opasno voziti se biciklom po splitu , živim u njemu pa znam . iz stobreča vam ide gradski autobus do centra splita i to dosta često pa vam preporučam tu soluciju . autobus vam stane ispred kampa :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 21 lip 2014 07:40 
Offline
iskusni kampist

Pridružen/a: 10 lip 2012 09:31
Postovi: 357
Super, znaci idemo busom. Hvala

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 21 lip 2014 11:11 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
master222 je napisao/la:
Super, znaci idemo busom. Hvala

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk



evo vam vozni red linije 25 split stobreč

http://www.promet-split.hr/index.php?op ... Itemid=102

inače cesta od stobreča do splita vam je kao auto put , po tri trake sa svake strane , nema biciklističkih staza i poprilično je opasno voziti se biciklom pogotovo u sezoni .

Autobusna postaja vam je od izlaza iz kampa 50-tak metara na lijevo .


Vrh
   
PostPostano: 25 lip 2015 15:28 
Offline
kamperska gerijatrija

Pridružen/a: 21 lip 2012 16:31
Postovi: 687
evo nekoliko friških fotografija iz kampa...

ima dosta hlada unatoč ovozimskoj buri koja je dosta ogolila kamp
slika

lijepo uređene sanitarije...
slika


označene sve parcele...
slika

slijedeće godine novo u ponudi...
slika

:greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow: :greetings-wavingyellow:


Vrh
   
PostPostano: 29 ožu 2022 17:00 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Da li je netko bio zadnjih par sezona u Stobrecu? Ima kakvih novosti?
Nesto citam u komentarima da se bazeni dodatno naplacuju? I da li je more stvarno prljavo?


Vrh
   
PostPostano: 16 tra 2022 15:46 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
MoschuS je napisao/la:
Da li je netko bio zadnjih par sezona u Stobrecu? Ima kakvih novosti?
Nesto citam u komentarima da se bazeni dodatno naplacuju? I da li je more stvarno prljavo?


taipi ti je sve rekao malo višlje... kapetan Jadrolinije živi nedaleko i rekao ti je gdje se lokalci kupaju :icon_wink:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 17 tra 2022 09:19 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 16 kol 2012 10:50
Postovi: 936
Reklo nam je jos par lokalaca da nije bas nesto za kupanje taj dio, steta jer kamp izgleda pristojno.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 14 postova ] 

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan