Udruga kampista Hrvatske

forum
Sada je: 28 ožu 2024 10:33.

Vremenska zona: UTC+02:00




Započni novu temu  Odgovori  [ 33 posta ]  Stranica Prethodna 1 2
Autor/ica Poruka
PostPostano: 18 lip 2014 17:52 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 lip 2014 17:28
Postovi: 5
Statler, procitala sam pazljivo, ali ipak je ona post pisala 2013. ako sam dobro vidjela (ipak sam ja plavusa, plus u godinama :icon_wink: ) a ovo su navodno nove mobilne kucice, postavljene ove godinu..


Vrh
   
PostPostano: 18 lip 2014 18:30 
Offline
Zen kampist
Avatar

Pridružen/a: 10 srp 2009 16:10
Postovi: 1038
Nedo jel bi to bilo ovo http://www.mobilnekucicehrvatska.com/mo ... atska.aspx ,
al ja tu nigdje ne vidim more

_________________
www.tz-donjimiholjac.hr


Vrh
   
PostPostano: 18 lip 2014 18:57 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 lip 2014 17:28
Postovi: 5
Upravo tako Goga, ni ja tu nigdje ne vidim more ali izgleda da je ipak tu negdje :think: Zvala sam kamp prije par minuta i rekli su mi da zaista imaju te nove mobilne kucice koje su blizu plaze :banana-dance: I dali su mi email adresu na koju trebam poslati upit. Kazu, to je njihova email adresa na kojoj mogu pitati za te nove, svi ostali su zakupci koji iznajmljuju stare kucice koje su dalje od plaze.

Nadam se da ce biti mjesta i da je istina da su blizu plaze.. pa da i ja postavim koju fotku na forum :)

A iduce godine.. sator pa u kamp... kao i sav normalan svijet :D


Vrh
   
PostPostano: 18 lip 2014 19:10 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
Teta-Nada, bili vi plavuša ili ne... tak svejedno dok srce vuče u kamp.

Zašto ne šator i ove godine?

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 18 lip 2014 19:18 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 lip 2014 17:28
Postovi: 5
Eeee, ja sam ti kampovala u Etiopiji na plus 60 cijelih 5 mjeseci.. bez klime.. doduse, to je bilo poslovno kampiranje :) A dok sam bila dijete, svaku godinu bi proveli mjesec dana u satoru na jezeru.. lijepi dani. Sve u svemu, srce i te kako vuce u kamp :D

A ove godine.. nemam vremena sad sve kupovati, pripremati i razmisljati sta nam sve treba. Idemo 2 porodice, sestrina i moja.. jos ja imam malenu od 1,5 godinu. A posto se svi redom jezimo od hotela nekako nam ove mobilne kucice savrseno zvuce za ovaj put..


Vrh
   
PostPostano: 19 lip 2014 00:00 
Offline
napredni kampist

Pridružen/a: 02 ožu 2012 11:59
Postovi: 249
Ima mobilnih blizu mora u Baškom Polju :icon_wink:
Samo kako tamo sve vrvi mobilnim više nisam sigurna kome koje pripadaju...
Kampu, česima, hotelu :doh:

Te prema moru su jako lijepe i čini se vrlo nove :handgestures-thumbup:


Vrh
   
PostPostano: 19 lip 2014 11:29 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 18 lip 2014 17:28
Postovi: 5
Hvala Darcy :*

Javili su mi se ljudi iz kampa, zaista postoje te mobilne kucice do vode, ali samo one manje, za 4 osobe. A nama trebaju vece.. Takve imaju u kampu Perna (Orebic). Pa sad.. ne znam.. :(


Vrh
   
PostPostano: 02 srp 2016 20:38 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 21 lip 2016 22:22
Postovi: 11
Bila sam prije 5 godina u Baskom polju, zgodan mi je kamp, ostao u lijepom sjecanju... Ima kakvih novosti? Da li je stogod napravljeno novo? Jos uvijek je sve laganini?


Vrh
   
PostPostano: 15 srp 2016 19:55 
Offline
kamperska gerijatrija
Avatar

Pridružen/a: 08 pro 2011 09:25
Postovi: 507
Lokacija: Zagreb
Prije dva dana prenoćili jednu noć na povratku iz CG. Iako smo ga ranije potpuno prekrižili zbog velike udaljenosti od mora, moram reći da mi toliku udaljenost i nismo primjetili.
Sa nekih se parcela vidi i malo mora, i po našem mišljenju nije ništa dalje nego do recimo gornjih parcela u Kozarici. Čak je i uzbrdica blaža.
Sve ostalo što je napisala Darcy stoji. Kamp ima neku dušu, no cijene baš i nisu tako male kako bi se očekivalo s obzirom na uređenost.

_________________
... nisam ginekolog ali mogu pogledati ....


Vrh
   
PostPostano: 31 kol 2016 02:18 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 19 srp 2016 00:06
Postovi: 1
Već četvrtu godinu zaredom sam u B Polju. Parcele su ogromne, mirno je i priroda je prekrasna. Preporučam ponijeti bickle jer se plažom može voziti od Brela do Makarske. Vlakić ne vozi već dvije godine.
Ide mi na živce što se sanitarni čvorovi iz godine u godinu sve lošije održavaju. Prečesto nema tople vode, ne pada mi na pamet sjesti na wc školjku, korita za pranje posuđa smrde, nema sapuna i ubrusa na svim umivaonicima, tuš kabine su neuredne ...
Ne smeta mi što su sanitarije stare nego što se ne čiste i održavaju.
Ako su vam cijena i mir na prvom mjestu preporučam. Ako želite sadržaj, uslugu ili higijenu ovdje nemate šta tražiti.
Da je samo malo urednije za mene bi bio raj.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Vrh
   
PostPostano: 28 srp 2021 11:49 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 27 srp 2021 13:26
Postovi: 2
Pozdrav!

Novi član foruma ovdje :D

Bio sam u Baškom Polju ove godine (2021.) ujedno prvi put da sam kampirao i oduševljen sam kampom. Slike od Darcy iz 2013. odgovaraju trenutnom stanju.
Šatori i kampice su u zoni G (vidi kartu u prilogu), sve iznad toga su mobilne kućice i paušalci, ali sam vidio šatore i u tim gornjim zonama. Šator možete postaviti bilo gdje, ormarići sa strujom imaju uglavnom CEE priključke, neki imaju običan šuko, ali te šuko utičnice su u jako lošem stanju (hrđa) i neke ne rade. Meni je trebalo cca 15m kabla od ormarića do šatora jer sam upiknuo baš jedno zgodno mjesto, a neki su vukli po 30-40m kabla do svojih kampica i šatora. Cijeli kamp je u borovoj šumi koja se proteže skroz do mora tako da imate osjećaj da je more "tu odmah iza", ima puno hlada i bilo je ugodno boraviti u šatoru, čak i preko dana, unatoč temperaturama koje su dosezale i 37°. Navečer iza 21h je već mirno, a iza 23h svi spavaju, mrtva tišina, tako da možda nije za one koji bi htjeli tulumariti :shhh:

Sanitarije su iznimno uredne, čiste se i tijekom dana i uvijek ima papira i sapuna :D Neke pipe imaju zamijenjene crvenu i plavu oznaku, pa pripazite da se ne pofurite :D Također, kukice za robu u tuševima su strgane u većini kabina, pa je dobro imati neku vrećicu. U kampu je i pekara, ima standardnu ponudu peciva i bureka, ali nije baš nešto. Dućan je bezobrazno skup, izbjegavajte ga. Više se isplati prošetati 10 min uz more do Baške Vode, ima jedan Konzum odmah s te strane, da ne morate u centar.

Kad se spustite do mora, uz plažu se nalazi restoran s relativno povoljnim dnevnim menijem (cca 50 kn), a kavu s mlijekom ćete platiti 16 kn.
Plaže su predivne, krupni šljunak, ima hlada.. Za one koji vole nudističke plaže, ima 2 FKK zone, jedna je prema Baškoj Vodi, nekih 300 m od restorana na plaži i proteže se nekih 500 m, a druga je cca 500-600 m na suprotnu stranu, prema Promajni. Šetnica uz more je predivna. Preporučam šetnju do Makarske (cca 1,5h hoda, 9 km), proći ćete kroz sva mjesta (Promajna, Bratuš, Krvavica), a ako krenete na suprotnu stranu, za nekih 5 km (45 min laganog hoda) ste u Brelima.

Osoblje na recepciji je jako ljubazno i opušteno. Što se tiče cijene, za 5 dana sam platio 800 kn u špici sezone (sredina 7. mjeseca) i u to je uključeno mjesto za šator, struja, frižider, 1 osoba, boravišna pristojba, osiguranje i prijava.

slika
slika


Vrh
   
PostPostano: 24 ruj 2021 08:10 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: 04 lip 2009 07:43
Postovi: 5524
Lokacija: From The Balkony
tomi je napisao/la:
Pozdrav!

Novi član foruma ovdje :D


Dobrodošao!

Nadam se da ćeš otkriti još kampova. Pogotovo onih u kojima ćeš piti kavu i gledati more ujutro ili zalazak sunca navečer, tj. nećeš hodati 300+ metara do plaže :obscene-drinkingcheers:

_________________
ljeti kampiranje, zimi skijanje... slika


Vrh
   
PostPostano: 14 sij 2022 01:15 
Offline
trudi se

Pridružen/a: 27 srp 2021 13:26
Postovi: 2
Statler je napisao/la:
tomi je napisao/la:
Pozdrav!

Novi član foruma ovdje :D


Dobrodošao!

Nadam se da ćeš otkriti još kampova. Pogotovo onih u kojima ćeš piti kavu i gledati more ujutro ili zalazak sunca navečer, tj. nećeš hodati 300+ metara do plaže :obscene-drinkingcheers:


Hvala :) Jedva čekam ljeto :banana-dance:


Vrh
   
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu  Odgovori  [ 33 posta ]  Stranica Prethodna 1 2

Vremenska zona: UTC+02:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.


Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
HR (CRO) by Ančica Sečan